
Boekenlezen uit Eindhoven
Boekenlezen is een algemeen boekwinkeltje met wat meer boeken over de onderwerpen: binnen- en buitenlandse literatuur, geschiedenis, wiskunde en metallurgie.
Stel een vraag aan Boekenlezen
Boeken zoeken bij Boekenlezen
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs | Bestellen | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Beek, Prof. Dr. M.A. | Aan Babylons stromen. Hoofdmomenten uit de cultuurgeschiedenis van Mesopotamië in het Oud-Testamentische tijdvak | Kosmos, Amsterdam/Antwerpen 1950 | Gebonden in linnen, 251 blz. in goede staat | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Boering, Prof. Dr. G. | Aandoeningen van de mond en de speekselklieren. Leidraad tot de klinische en röntgenologische diagnostiek met suggesties voor de therapie | Stafleu, Leiden, 2e druk, 1969 | Ing. 264 blz. leesvouw in de rug | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Geerke, H.P. | Aan het hof van Lodewijk XIV | Meulenhoff, Amsterdam, 2e druk, z.j. | Gebonden , 244 blz. vergeeld | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Schmitz, Marie | Aan het overzetveer | Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1932 | Gebonden in linnen, 287 blz. wat vergeeld | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Hoitingh, J.H. | Aanleg, beplanting en onderhoud van kleine villatuinen | Kosmos, 3e druk, 1951 | Gebonden, met stofomslag, 118 blz. in goede staat | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Scholten, Mirjam | Aanpakken, Helga! | Westfriesland, Hoorn, 1969 | Witte Raven jeugdpocket nr. JM259, 143 blz. wat sleets en vergeeld | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Carmiggelt, S. (samenstelling) | Aan tafel | Sola-Fabriek M.J. Gerritsen, 1962 | Gebonden in linnen, 131 blz. in goede staat | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Vries, Th. de | Aantrekkelijk. Erotiek in mode | Nederlandse Vereniging voor Sexuele Hervorming, `s-Gravenhage, 1966 | Paperback, 112 blz. wat verkleurd | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Molin, Rob | Aardbeien in september. Verhalen | De Geus, Breda, 1988 | Paperback, 107 blz. lichte vouw in kaft | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Hadderingh / Lamain / Spruit | Aarde en mens. Deel 1a: Algemene geografie en Nederland | Wolters-Noordhoff, Groningen, 9e druk, 1972 | Gebonden, 346 blz. enkele lichte verkleuringsvlekjes op snee | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Gelder, Dr. H.E. van / Dr. Beatrice Jansen | Aardewerk en porselein in de Nederlandse musea | De Haan / Van Loghum Slaterus, 1965 | Paperback, 112 blz. iets sleets | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Buijtendijk / Kuperus / Seip | Aardrijkskunde in onderwerp en opdracht. Deel 5. Aardrijkskunde als aspect van wereldoriëntatie | Meulenhoff Educatief, Amsterdam, 1983 | Gebonden, groot formaat, 104 blz. in goede staat | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Cohen / Mulder | Aardrijkskunde van het Middellandse-Zeegebied. Vooral ten dienste van Gymnasia en Lycea | Wolters, Groningen, 15e druk, 1962 | Gebonden, 124 blz. in goede staat | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Jansen, Ab / Henk Pronk | Aardrijkskunde & didactiek 1. Vakdidactiek | Wolter-Noordhoff, Groningen, 3e druk 1993 | Paperback, 271 blz. in goede staat | € 7,00 | Boekenlezen |
![]() | Laan, K. ter | Aardrijkskundig woordenboek van Nederland | Van Goor, 2e druk , 1948 | Gebonden, 513 blz. iets sleets en verkleurd | € 11,00 | Boekenlezen |
![]() | Haantjes, Dr. J. | Aart van der Leeuw. Lessen in literatuur | Van Goor, 1950 | Ing. 179 blz. leesvouwen | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Hulsker, Dr. J. | Aart van der Leeuw. Leven en werk | Contact, Amsterdam, 1946 | Gebonden, 376 blz. vergeeld | € 7,00 | Boekenlezen |
![]() | ABAQUS, Version 6.6. Release Notes | ABAQUS Inc. 2006 | Spiraalband, ca. 200 blz. in goede staat | € 2,75 | Boekenlezen | |
![]() | ABAQUS, Version 6.6. Analysis User`s Manual. Volume II: Analysis | ABAQUS Inc. 2006 | Paperback, ca. 1000 blz. in goede staat, hoge verzendkosten | € 8,75 | Boekenlezen | |
![]() | ABAQUS, Version 6.5. Analysis User`s Manual. Volume VI: User Subroutines & Parametric Studies | ABAQUS Inc. 2004 | Paperback, ca. 300 blz. in goede staat | € 4,75 | Boekenlezen | |
![]() | ABAQUS, Version 6.6. Analysis User`s Manual. Volume IV: Elements | ABAQUS Inc. 2006 | Paperback, ca. 1000 blz. in goede staat, hoge verzendkosten | € 8,75 | Boekenlezen | |
![]() | ABAQUS, Version 6.6. Analysis User`s Manual. Volume III: Materials | ABAQUS Inc. 2006 | Paperback, ca. 500 blz. in goede staat | € 5,75 | Boekenlezen | |
![]() | ABAQUS, Version 6.6. Analysis User`s Manual. Volume V: Prescribed Conditions, Constraints & Interactions | ABAQUS Inc. 2006 | Paperback, ca. 500 blz. in goede staat, hoge verzendkosten | € 5,75 | Boekenlezen | |
![]() | ABAQUS, Version 6.6. Analysis User`s Manual. Volume I: Introduction, Spatial Modeling, Execution & Output | ABAQUS Inc. 2006 | Paperback, ca. 500 blz. in goede staat, hoge verzendkosten | € 5,75 | Boekenlezen | |
![]() | ABAQUS, Version 6.6. Example Problems Manual | ABAQUS Inc. 2006 | Paperback, ca 1000 blz. in goede staat, hoge verzendkosten | € 8,75 | Boekenlezen | |
![]() | ABAQUS, Version 6.5. Installation and Licensing Guide | ABAQUS Inc. 2004 | Spiraalband, ca. 100 blz. in goede staat | € 2,75 | Boekenlezen | |
![]() | ABAQUS, Version 6.6. Keywords Reference Manual. Volume I: A-H | ABAQUS Inc. 2006 | Paperback, ca. 500 blz. in goede staat, hoge verzendkosten | € 5,75 | Boekenlezen | |
![]() | ABAQUS, Version 6.6. Keywords Reference Manual. Volume II: I-Z | ABAQUS Inc. 2006 | Paperback, ca. 500 blz. in goede staat, hoge verzendkosten | € 5,75 | Boekenlezen | |
![]() | Edgington, Harry / Himmelstrand, Peter | Abba. Made in Sweden | CentriPress, Bussum 1977 | Paperback, groot formaat, ca. 150 blz. vouwen in voorplat | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Simon, Boris | Abbé Pierre and the Ragpickers | Harvill Press, London, 1955 | Gebonden in linnen, 200 blz. verkleurd | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Ariese, Dick / Wim van Hemert | ABC voor de olympische spelen | Luitingh, Laren, 1972 | Gebonden, met stofomslag, 197 blz. in goede staat | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Delmelle, Joseph | Abdijen en Begijnhoven in België | Rossel, Brussel, 1973 | Paperback, 147 blz. veel illustraties, in goede staat | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Gihring, Dr. Kurt | Abendland und Kultur. Zur Kulturphilosophie der Gegenwart | Benziger, Einsiedeln/Zürich, 1947 | Gebonden in linnen, 144 blz. wat vergeeld | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Schulte Nordholt, J.W. / Swierenga, Robert P. | A Bilateral Bicentennial. A History of Dutch-American Relations 1782-1982 | Meulenhoff / Octagon Books, 1982 | Paperback, 279 blz. leesvouw in de rug, verkleurd | € 5,75 | Boekenlezen |
![]() | Ludwig, Emil | Abraham Lincoln | Van Loghum Slaterus, Arnhem, 1930 | Gebonden, 597 blz. in goede staat | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Ayckbourn. Alan | Absurd Person Singular. A play | Samuel French, 1974 | paperback, 72 blz. iets verkleurd | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Hirschfield, Burt | Acapulco | K-tel, 1982 | Paperback, 288 blz. leesvouwen in de scheve rug | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Nicholson, Norman (red.) | A Choice of Cowper?s Verse | Faber & Faber, London 1975 | Paperback, 96 blz. in goede staat | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Thienen, Prof. Dr. F.W.S. van | Acht eeuwen kostuum | W. de Haan / Standaard, 1967 | paperback, 172 blz. veel illustraties, in goede staat | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Elst / Paus / van Stratum / van de Ven | Achteraf denk ik... Herinneringen van leerlingen voor leraren taalonderwijs | Coutinho, Bussum 1998 | paperback, 102 blz. sticker op rug | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Lammers, Fred. J. | Achter de kloostermuren | Boekencentrum, 1977 | Paperback, 127 blz. iets verkleurd | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Dingemans, Dr. G.D.J. | Achter de schermen. Bijbellezen in de tijd van de verborgen God | Boekencentrum,`s-Gravenhage, 1989 | Paperback, 132 blz. in goede staat | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Hill / Reisfeld | Achter de schermen bij de sterren van The Bold & The Beautiful | BZZTôH,`s-Gravenhage, 1994 | Paperback, 144 blz. iets sleets | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Carriot, Peter | Achter het masker | Nederlandse Boekenclub, z.j. | Gebonden, 204 blz. rug scheef | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Churchill, Peter | Achter tralies en prikkeldraad | Het Spectrum, z.j. | Zonnewijzer pocket, 240 blz. sleets en vergeeld | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Stuiveling, Garmt (red.) | Acht over Gorter. Een reeks beschouwingen over poëzie en politiek | Querido, Amsterdam, 1978 | Gebonden, met stofomslag, 396 blz. in goede staat | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Buurman / de Maret Tak / Ruige (red.) | Acht zwerfstenen uit het Gelders landschap | Stichting Het Geldersch Landschap ter gelegenheid van haar 50-jarig bestaan, 1979 | Gebonden, met stofomslag, groot formaat, 220 blz. veel illustraties, in goede staat | € 5,75 | Boekenlezen |
![]() | Manson, T.W. (ed.) | A Companion to the Bible | Clark, Edinburgh, third impression, 1945 | Gebonden in linnen, 515 blz. in goede staat | € 7,00 | Boekenlezen |
![]() | Wijnen, H. van | Actieve reacties. Scheikunde methode voor het MAVO. Deel 1 | Versluys, Amsterdam, 6e druk, 1976 | Gebonden (laminaat), 144 blz. in goede staat | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Wijnen, H. van | Actieve reacties. Scheikunde methode voor het MAVO. Deel 2 | W. Versluys, Amsterdam, 4e druk, 1977 | Gebonden (laminaat), 118 blz. in goede staat | € 2,75 | Boekenlezen |


