Boekwinkeltjes Logo

Boeken zoeken

Logo Boekenlezen

Boekenlezen uit Eindhoven

Boekenlezen is een algemeen boekwinkeltje met wat meer boeken over de onderwerpen: binnen- en buitenlandse literatuur, geschiedenis, wiskunde en metallurgie.

Stel een vraag aan Boekenlezen

Boeken zoeken bij Boekenlezen

Zoeken:

 

Er zijn 7446 titels gevonden met .
Getoond worden maximaal 5000 titels, gesorteerd op

 

vorige | Pagina: 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 100 | volgende

 

 SchrijverTitelUitgeverBijz.PrijsBestellen
Geen afbeeldingMarx, KarlLoon, prijs en winst. Voordracht gehouden in het jaar 1865 in de Generale Raad van de Eerste InternationalePegasus, Amsterdam, 7e druk, 1974Paperback, 83 blz. iets sleets en verkleurd€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingo.a. Carmiggelt / Biesheuvel / Rubinstein / BelcampoLopende zaken? Ondernemende verhalenABN-AMRO Bank, 1994Gebonden in linnen, 116 blz. in goede staat€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingArmstrong, E.Lorenzo de` Medici and Florence in the Fifteenth CenturyPutnam, 1896Gebonden, 449 blz. hoekjes gedeukt€ 7,00Boekenlezen
Geen afbeeldingDolto, FrançoiseLorsque l'enfant paraît. Tome 1Éditions du Seuil, Paris, 1977Paperback, 189 blz. kaft wat verkleurd€ 5,75Boekenlezen
Geen afbeelding Los Angeles `84. Het officiële standaardwerk van het Nederlandsch Olympisch ComitéGezamenlijke uitgave, 1984Gebonden, groot formaat, 184 blz. veel illustraties, in goede staat€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingO`Rourke, FrankLosprijs voor een marquesaBosch & Keuning, Baarn, z.j.Gebonden, met stofomslag, 192 blz. in goede staat€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingBakker, Prof. Dr. R.Lot en daad, geluk en rede in het griekse denken. Van Solon tot Marcus AureliusBijleveld, Utrecht, 2e druk, 1969Paperback, 191 blz. in goede staat€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingAalders, C.Lot en illusie. Hedendaagsche bewegingen en stroomingenHolland, Amsterdam, 1939Gebonden, 174 blz. in goede staat€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingKeulen, Mensje vanLotgevallen. BalladenThomas Rap, 1977Ing. met omslag, 29 blz. naam voorin€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingHaar, Jaap terLotje in de dierentuinVan Holkema & Warendorf, Bussum, 7e druk, 1980Gebonden, 80 blz. in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingBrown, Lesley & John / Freeman, SueLouise: eerste reageerbuisbaby ter wereldRostrum, Haarlem, 1979Paperback, 144 blz. isbn 9032801015, in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingSaring, ToniLouise Henriëtte. Prinses van OranjeStrengholt, Amsterdam, z.j.Gebonden, 220 blz. papier vergeeld€ 7,00Boekenlezen
Geen afbeelding Louisiana Revy. 26. årgang, nr. 3. Maj 1996. Den globale dialog, primitiv og moderne kunst Tijdschrift, 71 blz. in goede staat, deenstalig€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeelding Louisiana Revy. 35. årgang, nr. 2. Marts 1995. Asger Jorn Tijdschrift, 80 blz. in goede staat, deenstalig€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeelding Louisiana Revy. 31. årgang, nr. 3. Marts 1991. The new Graphics Wing Tijdschrift, 70 blz. in goede staat, deens- en engelstalig€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingBertrand, LouisLouis XIV. Les grandes études historiquesLibrairie Arthème Fayard, Paris, 1923Ing. 412 blz. in redelijke staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingSick, Ingeborg MariaLouteringH. Honig, Utrecht, 2e druk, 1904Gebonden, 189 blz. band los€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingCarmiggelt, S.Louter leugens. Een nieuw kronkelboekDe Bezige Bij, Amsterda, 1e druk, 1951Gebonden (laminaat), 165 blz. rug geplakt€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingCecil, HenryLouter toeval...?Sijthoff, Leiden, 1961Accolade 81 H, gebonden, met stofomslag, 182 blz. wat vergeeld€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingFountaine, MargaretLove among the Butterflies. The Travels and Adventures of a Victorian LadyPenguin Books, 1984Paperback, 203 blz. in goede staat€ 8,75Boekenlezen
Geen afbeeldingSegal, ErichLove story. Verhaal van een liefdeNederlanse Boekenclub, Den Haag, z.j.Paperback, 94 blz. sleets€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingMartino, PierreL`époque romantique en France 1815-1830Hatier-Boivin, Paris, 1944Ing. 186 blz. wat vergeeld€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingCarco, FrancisL`équipeLibrairie Arthème Fayard, Paris, 1951Ing. 185 blz. wat sleets en vergeeld€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingCamus, AlbertL'étrangerGallimard, cent quarantième édition, 1953Ing. 169 blz. leesvouwen in de rug, sleets en vergeeld€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingLoesje1997. Luchtkastelen en andere praktische plannen voor de volgende eeuw. Deel 1Het Spectrum, 1996Paperback, 120 blz. in goede staat€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingWesseling, Pater P.LuchtraidsDe Koepel, Nijmegen/Antwerpen, 1949Gebonden in linnen, 239 blz. wat vergeeld€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingVondel, J. vanLucifer. TreurspelThieme, Zutphen, 7e druk, z.j.Klassiek Letterkundig Pantheon, ing. 124 blz. sleets en verkleurd€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingVondel (met historische toelichting van Dr. J. Bergsma)Lucifer. TreurspelThieme, Zutphen, z.j.Gebonden, 130 blz. wat sleets en verkleurd€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingGijsen, MarnixLucinda en de lotoseterStols,`s-Gravenhage, 1959Gebonden, met stofomslag, 192 blz. in goede staat€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingReve, Karel van hetLuisteraars!Van Oorschot, Amsterdam, 1e druk, 1995Paperback, 310 blz. sleets, holle rug€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingBerg, Ds. M.R. van denLuisteren naar PsalmenBuijten & Schipperheijn, Amsterdam, 1988Paperback, 151 blz. in goede staat€ 5,75Boekenlezen
Geen afbeeldingDonovan, Robert J.Luitenant Kennedy. De oorlogsbelevenissen van President Kennedy in de Stille ZuidzeeTijl, Zwolle, z.j.Paperback, 192 blz. leesvouwen in de rug€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingRaddatz, Fritz J.LukácsHet Wereldvenster, Baarn, 1976Paperback, 170 blz. in goede staat€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingVernant, Jean-PierreL'univers, les dieux, les hommes. Récits grecs des originesÉditions du Seuil, 1999Pocket, 244 blz. in goede staat€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeelding Lustrumboek 1955Vrijzinnig Christelijke Studenten BondIng. 132 blz. wat sleets en vergeeld€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingKooiman, Dr. W.J.Luther en de BijbelBosch & Keuning, Baarn, 2e druk, z.j.Pocket, 168 blz. wat sleets en vergeeld€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingGreen, JulienLéviathanLibrairie Plon, 1952Gebonden, met stofomslag, 254 blz. vergeeld, franstalig€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingDarcy, ClareLydiaZHU, 2e druk, 1983paperback, 197 blz. iets sleets€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingGreshoff, J. / Mirande, A.F. (samenstelling)Lyriek, I (extra info)Tjeenk Willink, Zwolle, 2e druk, z.j.Ing. 131 blz. vergeeld€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingGreshoff, J. / Mirande, A.F. (samenstelling)Lyriek, IV (extra info)Tjeenk Willink, Zwolle, 3e druk, z.j.Ing. 136 blz. sleets en vergeeld€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingGeerts, Henri (red.)Maakbaarheid, macht en matigheid. Korte beschouwingen in het natuurdebatValkhof Pers, 1998Paperback, 116 blz. in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingMcCormack, ElizaMaak dat een ander wijs, SophieKosmos, 1973Paperback, 166 blz. iets sleets€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingElsink, HenkMañana. Spaanse verhalenTiebosch, Amsterdam, 1978Paperback, 136 blz. hoekjes kaft gevouwen€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingLoew, JacquesMaar gij, wie zegt gij, dat ik ben? Retraite in het VaticaanLannoo, Tielt, 1972Paperback, 300 blz. leesvouwen in de rug, hoekje van kaft gescheurd€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingVeer, Paul van `t (bewerking)Maar Majesteit! Koning Willem III en zijn tijd. De geheime dagboeken van minister A.W.P. WeitzelDe Arbeiderspers, Amsterdam, 1968Paperback, 214 blz. leesvouw in de rug, verkleurd€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingSpee, J.Maarten, de moedige: gehandicapt vond hij zijn wegStichting `n Bekertje Geitenmelk, Brummen, 1995Gebonden, 128 blz. in goede staat€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingKooiman, Dr. W.J.Maarten Luther. Doctor der Heilige Schrift, reformator der KerkTen Have, Amsterdam, 1946Gebonden, 151 blz. verkleurd€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingRichter, F.Maarten Luther en Ignatius van Loyola. Vertegenwoordigers van twee wereldenPax,`s-Gravenhage, z.j.Gebonden in linnen, 288 blz. hoekje achterplat beschadigd€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingHuis, Frits / Steenhorst, ReneMaarten Schakel. Een onverzettelijk manTeleboek, Amsterdam, 1996paperback, 183 blz. lichte vouw in voorplat€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingBreinholst, WillyMaar vergeet je vrouw niet te kussenHelmond, Helmond, 1966Paperback, 176 blz. sleets en verkleurd€ 2,75Boekenlezen

vorige | Pagina: 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 100 | volgende

 

© 2001 - 2013 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.