
Boekenlezen uit Eindhoven
Boekenlezen is een algemeen boekwinkeltje met wat meer boeken over de onderwerpen: binnen- en buitenlandse literatuur, geschiedenis, wiskunde en metallurgie.
Stel een vraag aan Boekenlezen
Boeken zoeken bij Boekenlezen
vorige | Pagina: 1 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 | volgende
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs | Bestellen | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Steinz, Pieter | Meneer Van Dale Wacht Op Antwoord en andere schoolse rijtjes van vroeger | Prometheus, Amsterdam, 3e druk, 1991 | Paperback, 109 blz. rug wat verschoten | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Münster, Clemens | Mengen, Massen, Kollektive | Kösel-Verlag, München, 1952 | Gebonden, met stofomslag, 211 blz. wat verkleurd | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Eeghen, Dr. Isabella H. van | Meniste Vrijage. Jakob van Geuns (1769-1832) Gronings dokter, Amsterdams ?kassier? | Tjeenk Willink, Haarlem 1969 | Gebonden met stofomslag, 277 blz. rug wat scheef | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Diverse auteurs | Men noemt Hem Vredevorst. Kerstverhalen | Voorhoeve, Den Haag, z.j. | paperback, 158 blz. enkele penaantekeningen op eerste 13 blz. | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Hege / Neff / Bender / Crous | Mennonitisches Lexikon. Dritter Band | Heinrich Schneider, Karlsruhe 1958 | Opnieuw gebonden, 582 blz. in goede staat | € 41,00 | Boekenlezen |
![]() | Hege, Christian / Neff, Christian | Mennonitisches Lexikon. Erster Band | Selbstverlag, Frankfurt am Main, 1924 | Gebonden, 717 blz. in goede staat | € 64,00 | Boekenlezen |
![]() | Hege / Neff / Bender / Crous / Hein | Mennonitisches Lexikon. Vierter Band | Heinrich Schneider, Karlsruhe 1967 | Opnieuw gebonden, 658 blz. in goede staat | € 32,50 | Boekenlezen |
![]() | Hege, Christian / Neff, Christian | Mennonitisches Lexikon. Zweiter Band | Selbstverlag, Frankfurt am Main und Weierhof, 1937 | Opnieuw gebonden, 717 blz. in goede staat | € 51,00 | Boekenlezen |
![]() | Neff, Christian | Mennonitische Welt-Hilfs-Konferenz vom 31. August bis 3. September 1930, in Danzig | Verlag Heinrich Schneider, Karlsruhe 1930 | Ing. 192 blz. wat vergeeld | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Meihuizen, H.W. | Menno Simons. IJveraar voor het herstel van de Nieuwtestamentische Gemeente 1496-1561 | Tjeenk Willink, Haarlem 1961 | Gebonden in linnen, in goede staat | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Vos, K. | Menno Simons 1496-1561. Zijn leven en werken en zijne Reformatorische denkbeelden | Boekhandel en drukkerij voorheen E.J. Brill, Leiden 1914 | Ing. 350 blz. wat sleets en verkleurd | € 5,75 | Boekenlezen |
![]() | Meer de Walcheren, Pieter van der | Menschen en God. Tweede deel 1929-1935 | Het Spectrum, 1946 | Gebonden, met stofomslag, 342 blz. vergeeld | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Meer de Walcheren, Pieter van der | Menschen en God. Eerste deel: 1911-1929 | Het Spectrum, z.j. | Gebonden, met (gerafelde) stofomslag, 345 blz. in goede staat | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Sillanpää, F.E. | Menschen in den zomernacht | Bigot & Van Rossum, Amsterdam, 3e druk, z.j. | Gebonden, met stofomslag, 185 blz. rug wat scheef | € 5,75 | Boekenlezen |
![]() | Baum, Vicki | Menschen in `t hotel | W. de Haan, Utrecht, 6e druk, z.j. | Ing. 266 blz. sleets | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Moorey, P.R.S. | Menschen Mächte und Kulturen. Die biblischen Länder | NovaPart Verlag, München 1975 | Gebonden met stofomslag, groot formaat, 128 blz. in goede staat | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Brugmans / Cageling / Creyghton / Dubbink / `t Hart / Landheer / de Vries | Mens en grens. Bindingen en breuklijnen binnen Europa | Kruseman, Den Haag, 1965 | Paperback, 150 blz. wat sleets | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Baal, J. van | Mensen in verandering. Ontstaan en groei van een nieuwe cultuur in ontwikkelinglanden | De Arbeiderspers, 1972 | Paperback, Floret-reeks nr. 19, 187 blz. vouw in voorplat | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Baal, J. van | Mensen in verandering. Ontstaan en groei van een nieuwe cultuur in ontwikkelingslanden | De Arbeiderspers, Amsterdam, 1969 | Floret-boeken nr. 19, paperback, 188 blz. leesvouw in de rug | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Smits, H.L.M. | Mens en medemens. Grondbeginselen van de agogiek voor opleidingen in de verzorgende beroepen | Malmberg, 2e druk 1971 | Gebonden, 241 blz. in goede staat | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Cohen, Josef | Mensen met sterren ( 3 delen) | Breughel, Amsterdam, 1946 | Gebonden, 245, 179 en 260 blz. vergeeld | € 13,75 | Boekenlezen |
![]() | Brussee, H.G. | Mensen met Wilskracht. Levensschetsen van een 20-tal vooraanstaande natuurkundigen en biologen | Thieme, Zutphen, 1948 | Gebonden, 182 blz. papier wat vergeeld | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Brooks, Win | Mensen, Vissen en Liefde | Thijmfonds, Den Haag, z.j. | Gebonden in kunstleer, 272 blz. in goede staat | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Matt, Alphons | Mensen volgens program | Het Wereldvenster, Baarn, z.j. | Gebonden, met stofomslag, verkleurd | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Cauwelier, Dolf / Annita de Vos | Mensen zoals jij en ik. Gesprekken met gehandicapten | De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen/Utrecht, 1974 | Gebonden, 133 blz. in redelijke staat, ex-bibliotheekboek | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Jensen, Jorgen Pauli | Menspsychologieën. Een inleiding tot de Europese en Anglo-Amerikaanse humanistische psychologie | Boom, Meppel, 1975 | paperback, 185 blz. wat verkleurd | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Vovelle, Michel | Mentaliteitsgeschiedenis. Essays over leef- en beeldwereld | SUN, Nijmegen, 1985 | Paperback, 212 blz. papier wat vergeeld | € 8,75 | Boekenlezen |
![]() | Redactie | Menu's met een Ster: De gedekte tafel / Menu's voor twee / Menu's met een ster / Menu's van de chef / Feestelijke menu's (extra info) | Reader's Digest, 1990 | Gebonden, groot formaat, 144 blz. veel illustraties, in goede staat | € 5,75 | Boekenlezen |
![]() | Hemingway, Ernest | Men Without Women | Granada Publishing, 1979 | Pocket, 132 blz. iets vergeeld | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Redactie | Meppel in de twintigste eeuw | Boom / Ten Brink, 1999 | Gebonden, groot formaat, 255 blz. veel illustraties, in goede staat | € 8,75 | Boekenlezen |
![]() | Merian. Norwegen | Hoffmann und Campe Verlag, Hamburg, 1993 | Tijdschrift, 130 blz. in goede staat | € 3,75 | Boekenlezen | |
![]() | Merian. Norwegens Norden | Foffman und Campe Verlag, Hamburg, Heft 4, 29. Jahrgang | Tijdschrift, 143 blz. iets sleets | € 3,75 | Boekenlezen | |
![]() | Messalina 18. De mijnen van koning Salomo | De Vrijbuiter / De Schorpioen, z.j. | Strip voor volwassenen, pocket, 125 blz. sleets | € 1,75 | Boekenlezen | |
![]() | Berg, Prof. Dr. J.H. van den | Metabletica of leer der veranderingen. Beginselen van een historische psychologie | Callenbach, Nijkerk, 16e druk, 1968 | Gebonden, met stofomslag, 255 blz. in goede staat | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Schey, John A. (ed.) | Metal Deformation Processes. Friction and Lubrication | Marcel Dekker Inc., New York, second printing, 1972 | Gebonden, 807 blz. in goede staat, ex-bibliotheekboek, hoge verzendkosten | € 17,00 | Boekenlezen |
![]() | Avitzur, Betzalel | Metal Forming: Processes and Analysis. Materials Science and Engineering Series | McGraw-Hill Book Company, 1968 | Gebonden, 500 blz. iets sleets, bibliotheekstempeltjes | € 11,00 | Boekenlezen |
![]() | Lippmann, H. (ed.) | Metal Forming Plasticity. Iutam Symposium Tutzing, Germany 1978 | Springer-Verlag, 1979 | Gebonden, 403 blz. ex-bibliotheekboek | € 5,75 | Boekenlezen |
![]() | Benesovsky, F. (red.) | Metalle für die Raumfahrt. Vorträge, gehalten auf dem 5. Plansee Seminar De Re Metallica, 22. bis 26. Juni 1964, Reutte/Tirol | Metallwerk Plansee / Springer, 1965 | Gebonden, 879 blz. met bibliotheekstempeltje, hoge verzendkosten | € 11,00 | Boekenlezen |
![]() | Hong / Wolf / Gubser (ed.) | Metallic Multilayers and Epitaxy | The Metallurgical Society, 1987 | Gebonden, 283 blz. in goede staat | € 13,75 | Boekenlezen |
![]() | VDI-Gesellschaft Werkstofftechnik | Metallische und nichtmetallische Werkstoffe und ihre Verarbeitungsverfahren im Vergleich. Teil 3: Reibungs- und Verschleissverhalten | VDI Verlag, Düsseldorf, 1987 | Gebonden, 442 blz. in goede staat, ex-bibliotheekboek | € 5,75 | Boekenlezen |
![]() | Ovidius Naso, P. (samenst: Hondius / Slijper / Schuursma) | Metamorphoses en elegische gedichten. Een bloemlezing met inleiding en toelichtende noten. Twee delen uit de serie Antieke Cultuur | Wolters, Groningen, 8e druk, 1959 | Ing. 212 en 203 blz. in goede staat | € 5,75 | Boekenlezen |
![]() | Hoogland / van der Vegt (samenstelling) | Met andere woorden. Teksten met vragen en opdrachten voor de hogere klassen van H.A.V.O., V.W.O. en verwante vormen van onderwijs | Van Walraven / Vaassen, 5e druk, z.j. | Gebonden, 154 blz. hoekjes gedeukt | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Senger, Valentin | Met de bijl boven het hoofd. Een joodse familie in Nazi-Frankfort | De Kern, Bussum, 1979 | Gebonden, 221 blz. vlekje op snee | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Bingham, John | Met de dood als gevolg | Sijthoff, Leiden, 1963 | Accolade 102, gebonden, met stofomslag, 190 blz. wat vergeeld | € 1,75 | Boekenlezen |
![]() | Kennedy, Diane Pike | Met de dood voor ogen. Relaas van een gruwzaam sterven in de woestijn | Teleboek, Bussum, 1970 | Gebonden, met stofomslag, 203 blz. in goede staat | € 5,75 | Boekenlezen |
![]() | Abkoude jr. P. van | Met de kampeer-auto op reis | Kluitman, Alkmaar, z.j. | Gebonden, 204 blz. sleets, los in de band | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Diverse auteurs | Met de moed der hoop. Opstellen aangeboden aan Dr. C.F. Beyers Naudé | Ten Have, Baarn, 2e druk, 1985 | Paperback, 183 blz. in goede staat | € 2,75 | Boekenlezen |
![]() | Moustier, Benoit du | Met de mystieken van overzee | Paul Brand, Bussum, 1949 | Gebonden in linnen, met goudopdruk, 192 blz. iets verkleurd | € 4,75 | Boekenlezen |
![]() | Berg, Bengt | Met de trekvogels naar Afrika | Leopold,`s-Gravenhage, 3e druk, 1944 | Gebonden, 201 blz. iets sleets | € 3,75 | Boekenlezen |
![]() | Meteorology. The commercial pilots` licence | The Oxford air training school / CSE Aviation 1975 | Paperback, groot formaat, ca. 100 blz. in goede staat | € 2,75 | Boekenlezen | |
vorige | Pagina: 1 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 | volgende

