Boekwinkeltjes Logo

Boeken zoeken

De nieuwe Dan Brown: Inferno
Logo Boekenlezen

Boekenlezen uit Eindhoven

Boekenlezen is een algemeen boekwinkeltje met wat meer boeken over de onderwerpen: binnen- en buitenlandse literatuur, geschiedenis, wiskunde en metallurgie.

Stel een vraag aan Boekenlezen

Boeken zoeken bij Boekenlezen

Zoeken:

 

Er zijn 7454 titels gevonden met .
Getoond worden maximaal 5000 titels, gesorteerd op

 

vorige | Pagina: 1 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 | volgende

 

 SchrijverTitelUitgeverBijz.PrijsBestellen
Geen afbeeldingNeely, RichardMijn vriend heet WalterElsevier, 1974paperback, 223 blz. leesvouwen in de rug€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingGhislain, Dr. C.Mijn vriend HoratiusServire, Den Haag, z.j.Paperback, 119 blz. in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingValk, MapsMijn vriendin JacobaQuerido, Amsterdam, 1960Gebonden, met stofomslag, 110 blz. rug iets scheef€ 5,75Boekenlezen
Geen afbeeldingTrobisch, WalterMijn vrouw maakte me polygaamOosterbaan & Le Cointre, Goes 1978Telos pocket nr. 30, 59 blz. in goede staat€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingHuizinga, J.Mijn weg tot de historieTjeenk Willink, Haarlem, 1947Gebonden, 54 blz. rug beschadigd, verkleurd€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingShackleton, Sir ErnestMijn Zuidpool-tocht. Het verhaal van mijn expeditie naar het Zuidpool-gebied. Met 88 illustratiesScheltens & Giltay, Amsterdam, z.j.Gebonden in linnen, 378 blz. wat verkleurd, hoge verzendkosten€ 7,00Boekenlezen
Geen afbeeldingHoffmann, HelmutMi-la Ras-pa. Sieben legendenOtto Wilhelm Barth-Verlag, München 1950Gebonden in linnen, 127 blz. in goede staat€ 8,75Boekenlezen
Geen afbeeldingCentrum voor energiebesparing en schone technologie, Grabowsky en PoortMilieu-ideeënboek. 524 concrete ideeën voor een duurzame ontwikkelingSamsom Tjeenk Willink, Alphen aan den Rijn, 1989Gebonden, 197 blz. ex-bibliotheekboek, in goede st€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingVoorlopige Centrale Raad voor de MilieuhygiëneMilieu van jaar tot jaar, 1979Staatsuitgeverij,`s-Gravenhage, 1980Paperback, 167 blz. vergeeld€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingLormans, HansMiljonairs in NederlandJack Daniel`s Tennessee Whiskey, 1988Paperback, 96 blz. in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingAuerbach, ErichMimesis. Dargestellte Wirklichkeit in der abendländischen LiteraturFrancke, Bern, 1946Gebonden, met stofomslag, 503 blz. verkleurd, hoge verzendkosten€ 11,00Boekenlezen
Geen afbeeldingDuijn Schouten, Ineke van derMind your body. Aandacht voor je lichaam. Ideeën en adviezen voor natuurlijke lichaamsverzorgingWeleda, Zoetermeer, 6e druk, 2003Paperback, 108 blz. lichte vouw in kaft€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingStalder, Hans A. (tekst) / Jakob, Ferdinand E. (foto`s)Mineralien aus den Schweizer AlpenLexi-Bildband-Verlag, Vevey, 1966Gebonden in linnen, in cassette, 56 blz. in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingRijt, Hetty van de / Frans X. PlooijMini-Oei, ik groei!Kosmos, 2004Pocket, 94 blz. in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingTijn, J. vanMinister duurt het langst. Uitspraken van en over Mr. J.M.A. LunsIn den Toren, Baarn, 1969Anthos pocket, 93 blz. iets sleets€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingAlcoforado, Marianna (vertaling: Arthur van Schendel)Minnebrieven van een Portugeesche NonDe Eik, 4e druk 1948Ing. 47 blz. wat sleets€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingTollens Cz. H.Minnezangen en idyllenElsevier Manteau, 1980Pocket, Marnixreeks, 69 blz. in goede staat€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingHecht, BenMiracle in the RainAlfred A. Knopf, New York, 1943Gebonden, 51 blz. in goede staat€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingWeber, KenMisdaadraadselsBZZTôH,`s-Gravenhage, 1993Paperback, 128 blz. iets sleets€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingYourcenar, MargueriteMishima of Het visioen van de leegteMeulenhoff, 2e druk 1987Paperback, 107 blz. in goede staat€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingNieuwenhuis, Jan (eindred.)Misschien ben ik dat wel. Een jaargang preken uit de Dominicuskerk te AmsterdamGooi en Sticht, Hilversum, 1978Paperback, 192 blz. leesvouwen in de rug€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingMulders, Prof. Dr. Alph.Missiologisch bestek. Inleiding tot de katholieke missiewetenschapPaul Brand, 1962Paperback, 453 blz. verkleurd, hoge verzendkosten€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingMontgomery, FlorenceMisunderstood. The Gruno Series IVNoordhoff, 9th Edition, 1933Gebonden, 207 blz. in redelijke staat€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingRooke, DaphneMitty mijn blanke vriendinMeulenhoff, Amsterdam, 1952Gebonden, met stofomslag, 236 blz. wat vergeeld€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingBeauvoir, Simone deMémoires d`une jeune fille rangée. fragment. Cahiers voor letterkundeMeulenhoff, Amsterdam, 1966Geniet, 32 blz. bibliotheekstempeltje€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingStendhalMémoires d`un touriste (2 delen)Ancienne Maison Michel Lévy Frères, 1877Ing. 362 en 372 blz. in matige staat€ 7,00Boekenlezen
Geen afbeeldingDaal, H.J. vanMobility of Charge Carriers in Silicon CarbideUniversiteit van Amsterdam, 1964proefschrift, 96 blz. in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingWibaut, ConstanceMode en StijlVan Dishoeck, Bussum, 1957Gebonden, laminaat, 77 blz. in goede staat€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingSpierings, DoretModeling and Analysis of Thermal Loading and Heat Transport in Restored TeethKatholieke Universiteit Nijmegen, 1986Proefschrift, 95 blz. in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingDuras, MargueriteModerato cantabileLes Éditions de Minuit, 1971Pocket, 179 blz. leesvouw in de rug, wat vergeeld€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingO'Connor, William Van (ed.)7 Modern American Novelists. An Introduction (extra info)The New American Library, 1968Pocket, 280 blz. iets sleets€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingZeuthen, SteffenModern Benoni DynamicsZeuss transaction & analysis, Denmark 1976Gebonden, 270 blz. iets sleets en vergeeld€ 5,75Boekenlezen
Geen afbeeldingZeeman, K.Moderne geografie van Nederland. Met foto`s, profielen en kaartenVersluys, 7e druk, 1933Ing. 354 blz. leesvouwen in de rug€ 5,75Boekenlezen
Geen afbeeldingWentinck, CharlesModerne kunst in Noord- en Zuid-Nederlandse museaDe Haan / Standaard, 1962Grote Phoenix Pocket no. 78, 136 blz. iets vergeeld€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingWielenga, Dr. B.Moderne letterkunde. Willem Kloos als literair profeet. Louis Couperus als type van den modernen menschKok, Kampen, 1917Gebonden in linnen, 111 blz. wat verkleurd€ 5,75Boekenlezen
Geen afbeeldingRedactieModerne ontwikkelingen in de luchtvaart. De geschiedenis van de luchtvaartLekturama, Rotterdam, 1980Gebonden, met stofomslag, groot formaat, 144 blz. veel illustraties, in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingTazelaar, Drs. C.Moderne romankunstHolland, Amsterdam, 3e druk, 1923Gebonden, 148 blz. wat pigmentvlekjes€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingCarrasquer, F. (samenstelling)Moderne Spaanse verhalenPolak & Van Gennep, Amsterdam, 1966Paperback, 163 blz. verkleurd€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingGielen, Prof. Dr. Jos. J.Moderne wereldliteratuur 1850-1950. Geschiedenis van de belangrijkste figuren en stromingen in de literaturen van onze beschavingskringDe Haan / Standaard, 1952Gebonden, 384 blz. in goede staat, hoge verzendkosten€ 7,00Boekenlezen
Geen afbeeldingOsbourne, Alan (ed.)Modern Marine Engineer`s Manual (2 volumes)Cornell Maritime Press, New York 1945/46Gebonden, iets sleets, hoge verzendkosten€ 17,00Boekenlezen
Geen afbeeldingTwisk, C. van / Paulik, W.Modern Portugees. SpraakkunstVeen, Amsterdam, z.j.Ing. 205 blz. in matige staat€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingAkker, P.A.M. van den / Zeijl, O.C.Moeders die er alleen voor staan. Een onderzoek onder gescheiden vrouwen met gezinsverantwoordelijkheidIVA, instituur voor sociaal-wetenschappelijk onderzoek van de Katholieke Hogeschool Tilburg, 1983paperback, 173 blz. in goede staat€ 5,75Boekenlezen
Geen afbeeldingFiedeldij Dop, Peter, Joke en RosalienMoeder voor Moeders` Babyboek. Zwangerschap & babytijdAgon, Amsterdam, 3e druk 2001Gebonden, 256 blz. in goede staat€ 3,75Boekenlezen
Geen afbeeldingFiedeldij Dop, Peter, Joke en RosalienMoeder voor Moeders` Babyboek. Zwangerschap & babytijdDiosynth, Oss, 3e druk, 2001Gebonden, 256 blz. rug scheef€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingWinter, PhieMoeder, waar ben je? Omnibus van: Moeder, waar ben je? / En Juultje is de bruidVoorhoeve, Den Haag, 1980Gebonden, met stofomslag, 370 blz. in goede staat€ 5,75Boekenlezen
Geen afbeeldingBeks, J.W.F.Moeilijkheden bij de histologische diagnostiek van bloedvatgezwellenR.K. Universiteit Nijmegen, 1957Proefschrift, 98 blz. in goede staat€ 1,75Boekenlezen
Geen afbeeldingDessing / VoituronMoet ik dit wel slikken? Vragen en antwoorden van de Geneesmiddel-InfolijnKosmos, Utrecht, 1995Paperback, 192 blz. in goede staat€ 2,75Boekenlezen
Geen afbeeldingLoo, Vilan van deMoet terug. Privaat eigendom. De roof, het zoekraken en de uiteindelijke terugkeer van de IAV-archievenInternationaal Informatiecentrum en Archief voor de Vrouwenbeweging (IIAV), Amsterdam, 2003Paperback, 42 blz. hoekjes gevouwen€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingBesselaar, HermanMolens van NederlandKosmos, Amsterdam 1974Gebonden met stofomslag, groot formaat, 134 blz. veel foto`s, in goede staat€ 4,75Boekenlezen
Geen afbeeldingPolling / KramerMon cours de Français, deel 3. Franse leergang voor scholen voor Middelbaar en Voorbereidend Hoger OnderwijsThieme, Zutphen, 4e druk, 1954Ing. 154 blz. kaft wat verkleurd€ 3,75Boekenlezen

vorige | Pagina: 1 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 | volgende

 

© 2001 - 2013 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.