Boekwinkeltjes Logo

Boeken zoeken

Boekennieuws.nl - Nieuws, reportages en achtergronden uit de wereld van het boek
Logo Boekhandel Greet

Boekhandel Greet uit Appingedam

BOEK-STRIP EN HOBBYHANDEL GREET, Stationsstraat 17 Appingedam. Tel. 06-10757298. ALLE BOEKEN ZIJN IN PRIMA STAAT indien ANDERS VERMELD. BOEKEN HALEN IS MOGELIJK OP AFSPRAAK. BESTELLINGEN VANAF 37,50 EURO PORTOVRIJ BINNEN NEDERLAND. BELGIE MAX. 13,50 EURO, TOT 30 KILO. Keuze uit 40.000 boeken. VOOR HOBBYARTIKELEN,BREIWOL,EN FOURNITUREN,KIJK OP ONZE WEBSITE, OOK VOOR VELE AANBIEDINGEN. [ OOK VOOR BOEKENLIJM ]RUIM 1300 SPLINTERNIEUWE BOEKEN, MET KORTING. PLAATS SPLINTERNIEUW IN ZOEKFUNCTIE

Bekijk de website van Boekhandel Greet

Stel een vraag aan Boekhandel Greet

Boeken zoeken bij Boekhandel Greet

Zoeken:

 

Er zijn 34871 titels gevonden met .
Getoond worden maximaal 5000 titels, gesorteerd op

 

vorige | Pagina: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 100 | volgende

 

 SchrijverTitelUitgeverBijz.PrijsBestellen
Christie, Agatha - A Christie Pastel  pChristie, AgathaA Christie Pastel pocket 21 Moord in het studentenhuisSijthof1994, 12e druk, Pocket, rug licht verkleurd, iets hol, 200 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 69 Moord in het vliegtuigluitingh - Sijthoff1993, 4e druk, Pocket in bijna nieuwstaat, 196 pp€ 3,50Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  pChristie, AgathaA Christie Pastel pocket 40 Moord op de golflinksAmsterdam, Luitingh-Sijthoff1991, 6e druk, Pocket in prima staat, 224 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 50 Moord onder vuurwerk (extra info)luitingh - Sijthoff1992, 8e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 190 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 50 Moord onder vuurwerkluitingh - Sijthoff1992, 8e druk, Pocket in prima staat, 190 pp€ 3,50Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  pChristie, AgathaA Christie Pastel pocket 01 Moord uit het verleden,Luiting- Sijthoff.Pocket in bijna nieuwstaat. 223 pp.€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  pChristie, AgathaA Christie Pastel pocket 14 Na de begrafenis.Amsterdam, Luitingh-Sijthoff1990, 8e druk, Pocket in prima staat, 229 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 14 Na de begrafenisluitingh - Sijthoff1992, 9e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 229 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  pChristie, AgathaA Christie Pastel pocket 16 Overal is de duivel.Luiting- Sijthoff.Pocket in prima staat. 219 pp.€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 16 Overal is de Duivelluitingh - Sijthoff1992, 9e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 219 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 16 Overal is de duivelluitingh - Sijthoff1990, 8e druk, Pocket in prima staat, 219pp.€ 3,50Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  pChristie, AgathaA Christie Pastel pocket 23 Rally naar Bagdad, (extra info)Luiting- Sijthoff.Pocket in prima staat. 203 pp.€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 23 Rally naar Bagdad (extra info)luitingh - Sijthoff1992, 7e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 203 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 02 Trein 16.50luitingh - Sijthoff1977 10e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 224 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 02 Trein 16.50luitingh - Sijthoff1990, 7e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, naam klein voorin,184 pp€ 3,50Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 09 Wie adverteert een moordluitingh - Sijthoff1992, 8e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 224 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 5: Zoek de moordenaarLuitingh-Sijthoff1994 paperback, in prima staat, 206 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 5: Zoek de moordenaar (extra info)Luitingh-Sijthoff1990 paperback, in prima staat, 206 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 5: Zoek de moordenaarLuitingh-Sijthoff1990 paperback, in prima staat, 206 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  PChristie, AgathaA Christie Pastel Pocket 5: Zoek de moordenaarLuitingh-Sijthoff1990 pocket, in prima staat, 206 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Pastel  pChristie, AgathaA Christie Pastel popcket 48 Het wespennestAmsterdam, Luitingh-Sijthoff1992, 5e druk, Pocket in prima staat, 221 pp.€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AghataA Christie Poirot InvestigatesLondon, Pan Books.1955, 191 pp, pocket, rug iets verkleurd,Engelstalig.€ 2,75Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Poirot komt terugSijthof1982, 4e druk, Paperback, in prima staat, 205 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Christie, Agatha - A Christie Poirot  sChristie, AgathaA Christie Poirot speelt Bridge Pastel Pocket 04Amsterdam, Luitingh-Sijthoff1990, 9e druk, Pocket in prima staat, 223 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Poirot speelt Bridge, deel 18A. W. Sijthoff, Alphen aan den Rijn1977, 5e druk, Paperback, in prima staat, 223 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Poirot speelt bridge, nummer 18Sijthoff1986, 8e druk, Paperback in prima staat, 223 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Problem at Pollensa Bay, and other stories.London, Harper Collins1991, 227pp, gebonden met stofomslag, Engelstalig, *nieuwstaat*€ 6,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Rally naar Bagdad, deel 23, van de pastelkleur (extra info)luitingh - Sijthoff1991, 6e druk, Pocket in prima staat, naam voorin, 203 pp.Boekblok iets vlekkig€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingAgatha ChristieA Christie Sprankelend blauwzuur nummer 4Sijthoff .1976, 5e druk, Paperback, in prima staat, boekblok roestvlekkig, 208 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Sprankelend blauwzuur nummer 4Sijthoff1976, 7e druk, Paperback in prima staat, 205 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingHerbert, JohnA Christie`s Review of the year 1969/1970London Hutchinson1970, 1e druk, Gebonden met omslag, in nieuwstaat, illustraties, 432 pp.€ 15,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AghataA Christie The secret adversary.Amsterdam, J.M. Meulenhoff,1964, 159 pp.pocket.Engelstalig. Lichte gebruikssporen.€ 2,25Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Tiende vijflingSijthoff1974, Paperback in prima staat, 439 pp.€ 3,50Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Trein 16.50.Sijthoff1968, 191pp, paperback, lichte gebruikssporen, ( Accolade, 52)€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Trein 16.50 nummer 14Sijthoff1977, 4e druk, Paperback in prima staat, 221 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Tweede Vijfling Het mysterie van de Spaanse kist / Een handvol rogge / De getergde / Vijf kleine biggetjes / Het geval van het volmaakte kamermeisje.Leiden, Sijthoff1976, 3e druk, 487pp, paperback, *lichte gebruikssporen*€ 3,50Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Tweeentwintigste Agatha Christie vijflingSijthof1986, 1e druk, Gebonden, met omslag, in prima staat, 457pp€ 4,50Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Uit Poirots praktijk.Leiden, Sijthoff.1974. 199 pp. laminaat, in prima staat.€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Uit poirots praktijk, elf korte verhalenSijthofZonder jaartal, 4e druk, Paperback, lichte gebruikssporen, 190 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Veertiende Vijfling Dubbele zonde; De eindeloze nacht; Verdwijning in Clapham; En het einde is de dood; De klaverheerA. W. Sijthoff, Alphen aan den Rijn1982, 2e druk, Paperback, boekblok verkleurd, 453 pp€ 3,50Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Wie adverteert een moordSijthof1981, 4e druk, Paperback, lichte gebruikssporen, 207 pp€ 4,50Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Wie adverteert een moord, accolade 16Sijthoff1973, 4e druk, Paperback in prima staat, boekblok verkleurd, 219 pp€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Wie adverteert een moord! Pastel 9Luitingh â?? Sijthoff1990, 6e druk, 224pp, Pastel pocket, prima, maar rug iets verkleurd€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Zesde Vijfling De geheime tegenstander; Het internationaal detectivebureau; Het schouderklopje van inspecteur Marriot; De man die no. 16 was; N of MA.W. Sijthoff Alphen a/d Rijn1978, 3e druk, Paperback, in prima staat, boekblok verkleurd 500 pp€ 4,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Zesde Vijfling: De geheime tegenstander / Het internationale detectivebureau /Het schouderklopje v. inspecteur Marriot / De man die no. 16 was /N of M.A. W. Sijthoff, Amsterdam1970, 1e druk, Gebonden, met iets beschadigde omslag, boekblok verkleurd, 500 pp€ 4,50Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Zesentwintigste Vijfling ( Ongeluk / Sprankelend blauwzuur / De oudste zoon / De zeven wijzerplaten / Vrouw in nood . )A.W. Sijthoff Alphen a/d Rijn1990, 2e druk,Gebonden, met omslag. in prima staat, boekblok verkleurd 424 pp€ 5,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Zoek de moordenaar.Luitingh & Sijthoff1998, 183pp, Poema Pocket, 5 in nieuwstaat€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Zoek de moordenaar. Deel 31A.W. Sijthoff Alphen a/d Rijn1979, 5e druk, Paperback, in prima staat, 206 pp€ 3,50Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Zoek de moordenaar, deel 5, van de pastelkleurluitingh - Sijthoff1991, 10e druk, Pocket in prima staat, naam voorin, 206 pp.Boekblok iets vlekkig€ 3,00Boekhandel Greet
Geen afbeeldingChristie, AgathaA Christie Zoek de moordenaar No 31Alphen aan den Rijn, Sijthoff1982, 7e druk, 206pp, paperback, in prima staat€ 3,50Boekhandel Greet

vorige | Pagina: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 100 | volgende

 

© 2001 - 2013 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.