
Boekhandel Greet uit Appingedam
BOEK-STRIP EN HOBBYHANDEL GREET, Stationsstraat 17 Appingedam. Tel. 06-10757298. ALLE BOEKEN ZIJN IN PRIMA STAAT indien ANDERS VERMELD. BOEKEN HALEN IS MOGELIJK OP AFSPRAAK. BESTELLINGEN VANAF 37,50 EURO PORTOVRIJ BINNEN NEDERLAND. BELGIE MAX. 13,50 EURO, TOT 30 KILO. Keuze uit 40.000 boeken. VOOR HOBBYARTIKELEN,BREIWOL,EN FOURNITUREN,KIJK OP ONZE WEBSITE, OOK VOOR VELE AANBIEDINGEN. [ OOK VOOR BOEKENLIJM ]RUIM 1300 SPLINTERNIEUWE BOEKEN, MET KORTING. PLAATS SPLINTERNIEUW IN ZOEKFUNCTIE
Bekijk de website van Boekhandel Greet
Stel een vraag aan Boekhandel Greet
Boeken zoeken bij Boekhandel Greet
vorige | Pagina: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 100 | volgende
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs | Bestellen | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel pocket 21 Moord in het studentenhuis | Sijthof | 1994, 12e druk, Pocket, rug licht verkleurd, iets hol, 200 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 69 Moord in het vliegtuig | luitingh - Sijthoff | 1993, 4e druk, Pocket in bijna nieuwstaat, 196 pp | € 3,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel pocket 40 Moord op de golflinks | Amsterdam, Luitingh-Sijthoff | 1991, 6e druk, Pocket in prima staat, 224 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 50 Moord onder vuurwerk (extra info) | luitingh - Sijthoff | 1992, 8e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 190 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 50 Moord onder vuurwerk | luitingh - Sijthoff | 1992, 8e druk, Pocket in prima staat, 190 pp | € 3,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel pocket 01 Moord uit het verleden, | Luiting- Sijthoff. | Pocket in bijna nieuwstaat. 223 pp. | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel pocket 14 Na de begrafenis. | Amsterdam, Luitingh-Sijthoff | 1990, 8e druk, Pocket in prima staat, 229 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 14 Na de begrafenis | luitingh - Sijthoff | 1992, 9e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 229 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel pocket 16 Overal is de duivel. | Luiting- Sijthoff. | Pocket in prima staat. 219 pp. | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 16 Overal is de Duivel | luitingh - Sijthoff | 1992, 9e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 219 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 16 Overal is de duivel | luitingh - Sijthoff | 1990, 8e druk, Pocket in prima staat, 219pp. | € 3,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel pocket 23 Rally naar Bagdad, (extra info) | Luiting- Sijthoff. | Pocket in prima staat. 203 pp. | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 23 Rally naar Bagdad (extra info) | luitingh - Sijthoff | 1992, 7e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 203 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 02 Trein 16.50 | luitingh - Sijthoff | 1977 10e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 224 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 02 Trein 16.50 | luitingh - Sijthoff | 1990, 7e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, naam klein voorin,184 pp | € 3,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 09 Wie adverteert een moord | luitingh - Sijthoff | 1992, 8e druk, Pocket in nieuwstaat, maar boekblok wel iets gebruind, 224 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 5: Zoek de moordenaar | Luitingh-Sijthoff | 1994 paperback, in prima staat, 206 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 5: Zoek de moordenaar (extra info) | Luitingh-Sijthoff | 1990 paperback, in prima staat, 206 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 5: Zoek de moordenaar | Luitingh-Sijthoff | 1990 paperback, in prima staat, 206 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel Pocket 5: Zoek de moordenaar | Luitingh-Sijthoff | 1990 pocket, in prima staat, 206 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Pastel popcket 48 Het wespennest | Amsterdam, Luitingh-Sijthoff | 1992, 5e druk, Pocket in prima staat, 221 pp. | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Aghata | A Christie Poirot Investigates | London, Pan Books. | 1955, 191 pp, pocket, rug iets verkleurd,Engelstalig. | € 2,75 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Poirot komt terug | Sijthof | 1982, 4e druk, Paperback, in prima staat, 205 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Poirot speelt Bridge Pastel Pocket 04 | Amsterdam, Luitingh-Sijthoff | 1990, 9e druk, Pocket in prima staat, 223 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Poirot speelt Bridge, deel 18 | A. W. Sijthoff, Alphen aan den Rijn | 1977, 5e druk, Paperback, in prima staat, 223 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Poirot speelt bridge, nummer 18 | Sijthoff | 1986, 8e druk, Paperback in prima staat, 223 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Problem at Pollensa Bay, and other stories. | London, Harper Collins | 1991, 227pp, gebonden met stofomslag, Engelstalig, *nieuwstaat* | € 6,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Rally naar Bagdad, deel 23, van de pastelkleur (extra info) | luitingh - Sijthoff | 1991, 6e druk, Pocket in prima staat, naam voorin, 203 pp.Boekblok iets vlekkig | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Agatha Christie | A Christie Sprankelend blauwzuur nummer 4 | Sijthoff . | 1976, 5e druk, Paperback, in prima staat, boekblok roestvlekkig, 208 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Sprankelend blauwzuur nummer 4 | Sijthoff | 1976, 7e druk, Paperback in prima staat, 205 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Herbert, John | A Christie`s Review of the year 1969/1970 | London Hutchinson | 1970, 1e druk, Gebonden met omslag, in nieuwstaat, illustraties, 432 pp. | € 15,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Aghata | A Christie The secret adversary. | Amsterdam, J.M. Meulenhoff, | 1964, 159 pp.pocket.Engelstalig. Lichte gebruikssporen. | € 2,25 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Tiende vijfling | Sijthoff | 1974, Paperback in prima staat, 439 pp. | € 3,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Trein 16.50. | Sijthoff | 1968, 191pp, paperback, lichte gebruikssporen, ( Accolade, 52) | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Trein 16.50 nummer 14 | Sijthoff | 1977, 4e druk, Paperback in prima staat, 221 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Tweede Vijfling Het mysterie van de Spaanse kist / Een handvol rogge / De getergde / Vijf kleine biggetjes / Het geval van het volmaakte kamermeisje. | Leiden, Sijthoff | 1976, 3e druk, 487pp, paperback, *lichte gebruikssporen* | € 3,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Tweeentwintigste Agatha Christie vijfling | Sijthof | 1986, 1e druk, Gebonden, met omslag, in prima staat, 457pp | € 4,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Uit Poirots praktijk. | Leiden, Sijthoff. | 1974. 199 pp. laminaat, in prima staat. | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Uit poirots praktijk, elf korte verhalen | Sijthof | Zonder jaartal, 4e druk, Paperback, lichte gebruikssporen, 190 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Veertiende Vijfling Dubbele zonde; De eindeloze nacht; Verdwijning in Clapham; En het einde is de dood; De klaverheer | A. W. Sijthoff, Alphen aan den Rijn | 1982, 2e druk, Paperback, boekblok verkleurd, 453 pp | € 3,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Wie adverteert een moord | Sijthof | 1981, 4e druk, Paperback, lichte gebruikssporen, 207 pp | € 4,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Wie adverteert een moord, accolade 16 | Sijthoff | 1973, 4e druk, Paperback in prima staat, boekblok verkleurd, 219 pp | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Wie adverteert een moord! Pastel 9 | Luitingh â?? Sijthoff | 1990, 6e druk, 224pp, Pastel pocket, prima, maar rug iets verkleurd | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Zesde Vijfling De geheime tegenstander; Het internationaal detectivebureau; Het schouderklopje van inspecteur Marriot; De man die no. 16 was; N of M | A.W. Sijthoff Alphen a/d Rijn | 1978, 3e druk, Paperback, in prima staat, boekblok verkleurd 500 pp | € 4,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Zesde Vijfling: De geheime tegenstander / Het internationale detectivebureau /Het schouderklopje v. inspecteur Marriot / De man die no. 16 was /N of M. | A. W. Sijthoff, Amsterdam | 1970, 1e druk, Gebonden, met iets beschadigde omslag, boekblok verkleurd, 500 pp | € 4,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Zesentwintigste Vijfling ( Ongeluk / Sprankelend blauwzuur / De oudste zoon / De zeven wijzerplaten / Vrouw in nood . ) | A.W. Sijthoff Alphen a/d Rijn | 1990, 2e druk,Gebonden, met omslag. in prima staat, boekblok verkleurd 424 pp | € 5,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Zoek de moordenaar. | Luitingh & Sijthoff | 1998, 183pp, Poema Pocket, 5 in nieuwstaat | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Zoek de moordenaar. Deel 31 | A.W. Sijthoff Alphen a/d Rijn | 1979, 5e druk, Paperback, in prima staat, 206 pp | € 3,50 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Zoek de moordenaar, deel 5, van de pastelkleur | luitingh - Sijthoff | 1991, 10e druk, Pocket in prima staat, naam voorin, 206 pp.Boekblok iets vlekkig | € 3,00 | Boekhandel Greet |
![]() | Christie, Agatha | A Christie Zoek de moordenaar No 31 | Alphen aan den Rijn, Sijthoff | 1982, 7e druk, 206pp, paperback, in prima staat | € 3,50 | Boekhandel Greet |
vorige | Pagina: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 100 | volgende






















