Boeken zoeken bij De Lelie
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs | Bestellen | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Felix Meritis 1787-1987 | Uniepers bv hardcover gebonden linnen 23cm x 23cm | Amsterdam 1987 prima exemplaar | € 5,00 | De Lelie | |
![]() | Westergasfabriek. Het terrein en de gebouwen | Bureau Monumentenzorg softcover 15cmx 21cm oblong | Amsterdam 1998 prima exemplaar | € 9,50 | De Lelie | |
![]() | Gedenkboek van de Vereeniging Hendrick De Keyser. Oud-Hollandsche Bouwkunst en haar behoud | Druk de Bussy hardcover ingenaaid linnen 4to | Amsterdam 1928 uitgegeven ter gelegenheid van het tienjarig bestaan prima exemplaar | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | t Amsterdamsch Hoerdom | Uitgeverij C. de Vries-Brouwers hardcover gebonden met stofomslag 17cm x 11cm | Amsterdam/Antwerpen 1976 | € 6,00 | De Lelie | |
![]() | Amsterdam. Townplanning and Housing in pictures. Développement de la Ville et de l'Hanitation par l'image. | Department of Public Works and the Housing department softcover 4 to | Amsterdam 1950 | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | De Amstelkerk anno 1670 | Amsterdamse Maatschappij tot Stadsherstel N.V. softcover 24cm x 24cm | Amsterdam 1990 prima exemplaar | € 6,00 | De Lelie | |
![]() | De Amstelkerk | Vereniging Vrienden van Stadsherstel Amsterdam N.V. softcover 22cm x 22cm vierkant | Amsterdam januari 2006 Nieuwsbrief nr. 59 prima exemplaar | € 6,00 | De Lelie | |
![]() | De Amsterdamsche IJsclub 1864-1914. Gedenkschrift bij het 50-jarig bestaan | Boek- en Kunstdrukkerij v/h Roeloffzen-Hübner en van Santen softcover ingenaaid 4to | Amsterdam februari 1915 voorplat licht watervlekkig, achterplat met een paar gaatjes | € 30,00 | De Lelie | |
![]() | Vrouwen van Amsterdam. | Foton Uitgeversmaatschappij N.V. softcover 4to | Amsterdam 1970 | € 7,00 | De Lelie | |
![]() | Nieuw leven voor een oude buurt (Bethaniënbuurt) | Dienst Publieke Werken paperback 4to | Amsterdam 1968 | € 8,50 | De Lelie | |
![]() | Voorloopige lijst der Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst, deelV,II, de gemeente Amsterdam | Algemeene Landsdrukkerij softcover 4to | s-Gravenhage 1928 voor- en achterplat iets los, beschadigd en wat verlijmd, boekblok gebroken, wel ... | € 18,00 | De Lelie | |
![]() | En de klok loopt door | Gemeentelijke Dienst Sociale Zaken gebonden klein 4to met stofomslag (wat versleten) | Amsterdam 1962 vele ills. | € 5,00 | De Lelie | |
![]() | Boom town, boomtown Amsterdam, ontwerpen om de stad | Stichting Arcam softcover 8vo vierkant | Amsterdam 1988 | € 6,50 | De Lelie | |
![]() | Gerard Doubuurt Amsterdam, studies naar het bouwen in kleine gaten | Gemeentelijke Dienst Volkshuisvesting Amsterdam paperback 4to vierkant | Amsterdam 1987 | € 9,50 | De Lelie | |
![]() | Vergeten monumenten in Amsterdam | nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. Softcover 8vo. | Hoevelaken zonder jaartal. | € 7,00 | De Lelie | |
![]() | Het Paleis op de Dam | Allert De Lange softcover 4to | Amsterdam zonder jaartal Paleis Reeks omslag iets beschadigd en naam op titelblad verder een prima e... | € 5,00 | De Lelie | |
![]() | Fresh Facts. De beste gebouwen van jonge architecten in Nederland/ The best buildings by young atchitects in the Netherland | Nai Uitgevers/ Nai Publishers softcover 8vo | Rotterdam 2002 prima exemplaar/fine copy tweetalig nederlands/ engels | € 8,50 | De Lelie | |
![]() | Bloemen Atlas. Praktische Zakboekjes voor Natuurvrienden | H. Meulenhoff hardcover 15cm x 9cm | Amsterdam zonder jaartal ca. 1900 geillustreerd met mooie litho's iets gesleten exemplaar | € 15,00 | De Lelie | |
![]() | 25 Jahre Plakatmuseum am Niederrhein - In Erinnerung an Ernst Müller | 25 Jahre Plakatmuseum am Niederrhein - In Erinnerung an Ernst Müller. Herausgegeben vom Plakatmuseum am Niederrhein 1993 softcover 4to | Der Katalog zeigt Plakate von internationalen Plakatkünstlern aus der Sammlung des Museums, seht gu... | € 15,00 | De Lelie | |
![]() | De tranen lopen uit mijn schoenveters, een proeve van Vermeuliaans taalgebruim | Gemeente Rotterdam, Dienst Stedebouw en Volkshuisvesting hardcover 10,5x14,5 cm | Rotterdam 1994 ter gelegenheid van het vertrek van Pim Vermeulen, wethouder Stadsvernieuwing en Volk... | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | 3 unieke foto's van Cees van der Meulen aangeboden door de Blauwe Wimpel | 3 maritieme foto's 30x24 cm in kartonnen omslag met aan de voorzijde een circel uitgespaard | de omslag is wat verschoten, de foto's in perfecte staat | € 15,00 | De Lelie | |
![]() | Erica Terpstra's logboek Europese kampioenschappen zwemmen, schoonspringen, waterpolo 20-27 augustus 1966 | Uitgave Albert Heijn softcover 8vo | niet ingevuld, in prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | La collection japonaise de Georges Labit : Centenaire du Musée Georges Labit | cat. Musée Georges Labit softcover 4to | Toulouse 1994 as new, tres bon état | € 35,00 | De Lelie | |
![]() | Vol goede couragie. Hedenkingsqwoord uitgesproken ter gelegenheid van anderhalve eeuw Van Gorcum, Drenthe's oudste drukkers- en uitgevershuis | Van Gorcum softcover 8vo | Assen 1950 prima exemplaar | € 12,50 | De Lelie | |
![]() | The sculpture of Isidore Conti 1862-1938 | The Hudson River Museum softcover 4to | New York 1974 fine copy | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Verslag van de reis van dr. H. Kraemer naar Ambon en de Minahassa van 2 september - 8 november 1926 | Nederlandsch Bijbelgenootschap softcover 4to geniet | "Dit document bestaat uit drie delen, deel 1 en deel 2 en een bijlage; van deel 1 is de omslag besch... | € 20,00 | De Lelie | |
![]() | Kunst & financiën | uitg. Nederlands Instituut voor het Bank- en Effectenbedrijf hardcover 4to | Amsterdam zonder jaartal prima exemplaar | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Kunst uit Oostenrijk | cat. Stedelijk Museum softcover 8vo, cat. 155 | Amsterdam 1956 goed exemplaar | € 8,00 | De Lelie | |
![]() | Waarheid en Droomen door Jonathan | N.V. Drukkerij G.J. Thieme paperback 8vo ongen ummerd exemplaar | `s-Gravenhage 1950 druk 500 exemplaren rug iets verschoten verder een prima exemplaar typografisch ... | € 12,50 | De Lelie | |
![]() | De Bronzen Bever. Rijksprijs voor Bouwen en Wonen 1995. Ruimtelijke ordening | Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer softcover 4to | Den Haag 1995 prima exemplaar | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | De Nederlandsche Dichtkunst na 1914. Tentoonstelling van 22sept.-11 oct. 1930 | Kemink & Zoon's Boekhandel softcover 8vo | Utrecht 1930 met veel potlood aantekeningen verder een prima exemplaar | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Harten - Zeven. Verzen van A. Marja e.a. | Aeolus-Pers softcover 8vo | Drachten 1945 band verschoten inhoud prima | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid, jaargang 1984 1985 | 10 nummers, inclusief inhoud en register ingebonden in kunstleer, uitgave de Tijdstroom Lochem | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid, jaargang 14, 1979/1980 | 10 nummers, inclusief inhoud en register ingebonden in kunstleer, uitgave de Tijdstroom Lochem | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid, jaargang 1980/1981 | 10 nummers, inclusief inhoud en register ingebonden in kunstleer, uitgave de Tijdstroom Lochem | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid, jaargang 1985 1986 | 10 nummers, inclusief inhoud en register ingebonden in kunstleer, uitgave de Tijdstroom Lochem | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid, jaargang 1986 1987 | 10 nummers, inclusief inhoud en register ingebonden in kunstleer, uitgave de Tijdstroom Lochem | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Uit de verspreide geschriften van Allard Pierson verschenen in 1860-1865 derde reeks II | Martinus Nijhoff softcover 8vo | s-Gravenhage 1907 rug iets verlijmd en verschoten verder een goed exemplaar | € 15,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid dertiende jaargang 1978/1979 | complete jaargang gebonden in kunstleer, 10 afleveringen met inhoud en register | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid elfde jaargang 1976/1977 | complete jaargang gebonden in kunstleer, 10 afleveringen met inhoud en register | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid zevende jaargang 1972/1973 | complete jaargang gebonden in linnen met inhoud en register | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid zevende jaargang 1972/1973 | complete jaargang gebonden in kunstleer, 10 afleveringen met inhoud en register | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Theo van Doesburg 1883-1931 | Stedelijk van Abbemuseum softcover 26cm x 23cm | Eindhoven 1968 kreukje in hoekje verder goed exemplaar | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid 2e jaargang 1967/1968 | complete jaargang gebonden in linnen met inhoud en register | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid zesde jaargang 1971/1972 | complete jaargang gebonden in linnen met inhoud en register | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid vierde jaargang 1969/1970 | complete jaargang gebonden in linnen met inhoud en register | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid zesentwintigste jaargang 1991/1992 | complete jaargang in 10 afleveringen | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid dertiende jaargang 1978/1979 | complete jaargang in 10 afeleveringen | € 10,00 | De Lelie | ||
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid jaargang 1977/1978 | complete jaargang gebonden in kunstleer, 10 afleveringen met inhoud en register | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |
![]() | Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid tiende jaargang 1975/1976 | complete jaargang gebonden in kunstleer, 10 afleveringen met inhoud en register | prima staat | € 10,00 | De Lelie | |


