Boekwinkeltjes Logo

Boeken zoeken

Logo De Lelie

De Lelie uit Amsterdam

Stel een vraag aan De Lelie

Boeken zoeken bij De Lelie

Zoeken:

 

Er zijn 5273 titels gevonden met .
Getoond worden maximaal 5000 titels, gesorteerd op

 

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende

 

 SchrijverTitelUitgeverBijz.PrijsBestellen
Geen afbeelding Felix Meritis 1787-1987Uniepers bv hardcover gebonden linnen 23cm x 23cmAmsterdam 1987 prima exemplaar€ 5,00De Lelie
Geen afbeelding Westergasfabriek. Het terrein en de gebouwenBureau Monumentenzorg softcover 15cmx 21cm oblongAmsterdam 1998 prima exemplaar€ 9,50De Lelie
Geen afbeelding Gedenkboek van de Vereeniging Hendrick De Keyser. Oud-Hollandsche Bouwkunst en haar behoudDruk de Bussy hardcover ingenaaid linnen 4toAmsterdam 1928 uitgegeven ter gelegenheid van het tienjarig bestaan prima exemplaar€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding t Amsterdamsch HoerdomUitgeverij C. de Vries-Brouwers hardcover gebonden met stofomslag 17cm x 11cmAmsterdam/Antwerpen 1976€ 6,00De Lelie
Geen afbeelding Amsterdam. Townplanning and Housing in pictures. Développement de la Ville et de l'Hanitation par l'image.Department of Public Works and the Housing department softcover 4 toAmsterdam 1950€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding De Amstelkerk anno 1670Amsterdamse Maatschappij tot Stadsherstel N.V. softcover 24cm x 24cmAmsterdam 1990 prima exemplaar€ 6,00De Lelie
Geen afbeelding De AmstelkerkVereniging Vrienden van Stadsherstel Amsterdam N.V. softcover 22cm x 22cm vierkantAmsterdam januari 2006 Nieuwsbrief nr. 59 prima exemplaar€ 6,00De Lelie
Geen afbeelding De Amsterdamsche IJsclub 1864-1914. Gedenkschrift bij het 50-jarig bestaanBoek- en Kunstdrukkerij v/h Roeloffzen-Hübner en van Santen softcover ingenaaid 4toAmsterdam februari 1915 voorplat licht watervlekkig, achterplat met een paar gaatjes€ 30,00De Lelie
Geen afbeelding Vrouwen van Amsterdam.Foton Uitgeversmaatschappij N.V. softcover 4toAmsterdam 1970€ 7,00De Lelie
Geen afbeelding Nieuw leven voor een oude buurt (Bethaniënbuurt)Dienst Publieke Werken paperback 4toAmsterdam 1968€ 8,50De Lelie
Geen afbeelding Voorloopige lijst der Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst, deelV,II, de gemeente AmsterdamAlgemeene Landsdrukkerij softcover 4tos-Gravenhage 1928 voor- en achterplat iets los, beschadigd en wat verlijmd, boekblok gebroken, wel ...€ 18,00De Lelie
Geen afbeelding En de klok loopt doorGemeentelijke Dienst Sociale Zaken gebonden klein 4to met stofomslag (wat versleten)Amsterdam 1962 vele ills.€ 5,00De Lelie
Geen afbeelding Boom town, boomtown Amsterdam, ontwerpen om de stadStichting Arcam softcover 8vo vierkantAmsterdam 1988€ 6,50De Lelie
Geen afbeelding Gerard Doubuurt Amsterdam, studies naar het bouwen in kleine gatenGemeentelijke Dienst Volkshuisvesting Amsterdam paperback 4to vierkantAmsterdam 1987€ 9,50De Lelie
Geen afbeelding Vergeten monumenten in Amsterdamnv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. Softcover 8vo.Hoevelaken zonder jaartal.€ 7,00De Lelie
Geen afbeelding Het Paleis op de DamAllert De Lange softcover 4toAmsterdam zonder jaartal Paleis Reeks omslag iets beschadigd en naam op titelblad verder een prima e...€ 5,00De Lelie
Geen afbeelding Fresh Facts. De beste gebouwen van jonge architecten in Nederland/ The best buildings by young atchitects in the NetherlandNai Uitgevers/ Nai Publishers softcover 8voRotterdam 2002 prima exemplaar/fine copy tweetalig nederlands/ engels€ 8,50De Lelie
Geen afbeelding Bloemen Atlas. Praktische Zakboekjes voor NatuurvriendenH. Meulenhoff hardcover 15cm x 9cmAmsterdam zonder jaartal ca. 1900 geillustreerd met mooie litho's iets gesleten exemplaar€ 15,00De Lelie
Geen afbeelding 25 Jahre Plakatmuseum am Niederrhein - In Erinnerung an Ernst Müller25 Jahre Plakatmuseum am Niederrhein - In Erinnerung an Ernst Müller. Herausgegeben vom Plakatmuseum am Niederrhein 1993 softcover 4toDer Katalog zeigt Plakate von internationalen Plakatkünstlern aus der Sammlung des Museums, seht gu...€ 15,00De Lelie
Geen afbeelding De tranen lopen uit mijn schoenveters, een proeve van Vermeuliaans taalgebruimGemeente Rotterdam, Dienst Stedebouw en Volkshuisvesting hardcover 10,5x14,5 cmRotterdam 1994 ter gelegenheid van het vertrek van Pim Vermeulen, wethouder Stadsvernieuwing en Volk...€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding 3 unieke foto's van Cees van der Meulen aangeboden door de Blauwe Wimpel3 maritieme foto's 30x24 cm in kartonnen omslag met aan de voorzijde een circel uitgespaardde omslag is wat verschoten, de foto's in perfecte staat€ 15,00De Lelie
Geen afbeelding Erica Terpstra's logboek Europese kampioenschappen zwemmen, schoonspringen, waterpolo 20-27 augustus 1966Uitgave Albert Heijn softcover 8voniet ingevuld, in prima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding La collection japonaise de Georges Labit : Centenaire du Musée Georges Labitcat. Musée Georges Labit softcover 4toToulouse 1994 as new, tres bon état€ 35,00De Lelie
Geen afbeelding Vol goede couragie. Hedenkingsqwoord uitgesproken ter gelegenheid van anderhalve eeuw Van Gorcum, Drenthe's oudste drukkers- en uitgevershuisVan Gorcum softcover 8voAssen 1950 prima exemplaar€ 12,50De Lelie
Geen afbeelding The sculpture of Isidore Conti 1862-1938The Hudson River Museum softcover 4toNew York 1974 fine copy€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Verslag van de reis van dr. H. Kraemer naar Ambon en de Minahassa van 2 september - 8 november 1926Nederlandsch Bijbelgenootschap softcover 4to geniet"Dit document bestaat uit drie delen, deel 1 en deel 2 en een bijlage; van deel 1 is de omslag besch...€ 20,00De Lelie
Geen afbeelding Kunst & financiënuitg. Nederlands Instituut voor het Bank- en Effectenbedrijf hardcover 4toAmsterdam zonder jaartal prima exemplaar€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Kunst uit Oostenrijkcat. Stedelijk Museum softcover 8vo, cat. 155Amsterdam 1956 goed exemplaar€ 8,00De Lelie
Geen afbeelding Waarheid en Droomen door JonathanN.V. Drukkerij G.J. Thieme paperback 8vo ongen ummerd exemplaar`s-Gravenhage 1950 druk 500 exemplaren rug iets verschoten verder een prima exemplaar typografisch ...€ 12,50De Lelie
Geen afbeelding De Bronzen Bever. Rijksprijs voor Bouwen en Wonen 1995. Ruimtelijke ordeningMinisterie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer softcover 4toDen Haag 1995 prima exemplaar€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding De Nederlandsche Dichtkunst na 1914. Tentoonstelling van 22sept.-11 oct. 1930Kemink & Zoon's Boekhandel softcover 8voUtrecht 1930 met veel potlood aantekeningen verder een prima exemplaar€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Harten - Zeven. Verzen van A. Marja e.a.Aeolus-Pers softcover 8voDrachten 1945 band verschoten inhoud prima€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid, jaargang 1984 198510 nummers, inclusief inhoud en register ingebonden in kunstleer, uitgave de Tijdstroom Lochemprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid, jaargang 14, 1979/198010 nummers, inclusief inhoud en register ingebonden in kunstleer, uitgave de Tijdstroom Lochemprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid, jaargang 1980/198110 nummers, inclusief inhoud en register ingebonden in kunstleer, uitgave de Tijdstroom Lochemprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid, jaargang 1985 198610 nummers, inclusief inhoud en register ingebonden in kunstleer, uitgave de Tijdstroom Lochemprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid, jaargang 1986 198710 nummers, inclusief inhoud en register ingebonden in kunstleer, uitgave de Tijdstroom Lochemprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Uit de verspreide geschriften van Allard Pierson verschenen in 1860-1865 derde reeks IIMartinus Nijhoff softcover 8vos-Gravenhage 1907 rug iets verlijmd en verschoten verder een goed exemplaar€ 15,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid dertiende jaargang 1978/1979complete jaargang gebonden in kunstleer, 10 afleveringen met inhoud en registerprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid elfde jaargang 1976/1977complete jaargang gebonden in kunstleer, 10 afleveringen met inhoud en registerprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid zevende jaargang 1972/1973complete jaargang gebonden in linnen met inhoud en registerprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid zevende jaargang 1972/1973complete jaargang gebonden in kunstleer, 10 afleveringen met inhoud en registerprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Theo van Doesburg 1883-1931Stedelijk van Abbemuseum softcover 26cm x 23cmEindhoven 1968 kreukje in hoekje verder goed exemplaar€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid 2e jaargang 1967/1968complete jaargang gebonden in linnen met inhoud en registerprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid zesde jaargang 1971/1972complete jaargang gebonden in linnen met inhoud en registerprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid vierde jaargang 1969/1970complete jaargang gebonden in linnen met inhoud en registerprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid zesentwintigste jaargang 1991/1992complete jaargang in 10 afleveringenprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid dertiende jaargang 1978/1979complete jaargang in 10 afeleveringen € 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid jaargang 1977/1978complete jaargang gebonden in kunstleer, 10 afleveringen met inhoud en registerprima staat€ 10,00De Lelie
Geen afbeelding Antiek, tijdschrift voor liefhebbers en kenners van oude kunst en kunstnijverheid tiende jaargang 1975/1976complete jaargang gebonden in kunstleer, 10 afleveringen met inhoud en registerprima staat€ 10,00De Lelie

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende

 

© 2001 - 2013 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.