Boekwinkeltjes Logo

Boeken zoeken

Logo De Lelie

De Lelie uit Amsterdam

Stel een vraag aan De Lelie

Boeken zoeken bij De Lelie

Zoeken:

 

Er zijn 5270 titels gevonden met .
Getoond worden maximaal 5000 titels, gesorteerd op

 

vorige | Pagina: 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 100 | volgende

 

 SchrijverTitelUitgeverBijz.PrijsBestellen
Geen afbeeldingVryonis, SperosByzantium en EuropaBibliotheek van de Europese Beschaving Ten Have N.V. paperback 8voAmsterdam 1969 prima exemplaar met ex libris€ 7,50De Lelie
Geen afbeeldingVroom, N.R.A.De schilders van het monochrome banketjeKosmos hardcover gebonden linnen 4toAmsterdam 1945 hoekje uit schutblad, verder goed€ 9,50De Lelie
Geen afbeeldingVrooman, J.C.Rules of Relief. Institutions of social security, and their impactThe Netherlands Institute for Social Research / scp paperback 8voThe Hague september 2009 fine copy as new€ 35,00De Lelie
Geen afbeeldingVrooland, Louis.Ind(ones)ië. Een Tropenjournaal.Scheltens & Giltay hardcover gebonden linnen groot 8voAmsterdam geen jaartal. Met foto's van S. Presser.€ 10,00De Lelie
Geen afbeeldingVroege, HeinDe ijdele roes, beelden uit de roerige jaren zestigPeter van der Velden uitgever paperback 4to oblongAmsterdam 1981€ 7,00De Lelie
Geen afbeeldingVrijman, JanKinderbedtijdA.J.G. Strengholt N.V. hardcover gebonden linnen met stofomslagAmsterdam zonder jaartal stofomslag beschadigd verder prima exemplaar stofomslag ontwerp Karel Appel€ 30,00De Lelie
Geen afbeeldingVrieze, John (eindredactie)Catharina, de keizerin en de kunsten. Uit de schatkamers van de HermitageWaanders Uitgevers paperback 4toZwolle 1996 catalogus tentoonstelling De Nieuw Kerk te Amsterdam prima exemplaar. Each chapter has a...€ 15,00De Lelie
Geen afbeeldingVrieze, JohnCatharina, de keizerin en de kunsten/ Catharine, the empress and the arts. Uit de schatkamers van de HermitageWaanders Uitgevers softcover 4toZwolle 1996 prima exemplaar/fine copy . Each chapter has a summary in English tentoonstelling Cathar...€ 15,00De Lelie
Geen afbeeldingVries, Wim de12 gedichtenWim de Vries 1e en enige uitgave oplage 100 genummerde exemplaren hardcover 25cm x 25 cm losbladig in cassette (iets gevlekt)dec-64 "nr.35 en gesigneerd exemplaar; voor- en achterplat wat gevlekt"€ 20,00De Lelie
Geen afbeeldingVries, T.J. deDe stille straat, meditatie over meesters en boeken in een Zwols papierpakhuisTjeenk Willink softcover 8vo genietZwolle 1946 goed exemplaar€ 6,50De Lelie
Geen afbeeldingVries, T.J. deMercator sapiens. Zorgen en waken zijn heren-zaken : enige losse gedachten over handel en wandel, van Horatius tot het hedenTjeenk Willingk softcover 8voZwolle 1957 goed exemplaar€ 4,50De Lelie
Geen afbeeldingVries, S. deMonumentenwijzer. Wegwijs in de doolhof van monumentenDe Walburg Pers softcover klein 4toZutphen 1983 prima exemplaar€ 5,00De Lelie
Geen afbeeldingVries, R.W.P. deM.A.J. BauerStrengholt gebonden hardcover 4toAmsterdam 1944 prima exemplaar€ 10,00De Lelie
Geen afbeeldingVries, R.W.P. deHoe onze prenten gemaakt wordenTjeenk Willink gebonden 8toHaarlem 1916€ 8,50De Lelie
Geen afbeeldingVries, R.W.P. deNederlandsche grafische kunstenaars uit het einde der 19e en het begin van de 20ste eeuwOceanus gebonden 8toDen Haag 1943 145 tekstpag, ruim 100 afbeeldingen€ 4,50De Lelie
Geen afbeeldingVries, R.H.C. deDe boekhandel van mijn vader. Boekhandel H. de Vries te Haarlem in beeld gebrachtUitgeverij De Vrieseborch hardcover gebonden linnen met stofomslag 21cm x 25cm oblongHaarlem 1983 een niet genummerd exemplaar stofomslag iets gesleten verder een prima exemplaar€ 6,50De Lelie
Geen afbeeldingVries, Pieter R. deDe moord die nooit mag verjaren. En andere minireportagesDe Fontein paperback 8voBaarn 2002 een paar verfspatjes op omslag verder prima exemplaar€ 10,00De Lelie
Geen afbeeldingVriesland, Victor E. vanGrondslag van verstandhouding, proeve van vertoog ter begripsvorming eener kenleer van het zijn, de ziel en het absoluteDe Bezige Bij gebonden hardcover 4toAmsterdam 1947, nr. 381 van 500€ 10,00De Lelie
Geen afbeeldingVries, Joh. DeHoogovens IJmuiden 1918-1968Uitg. Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken NV gebonden linnen hardcover 4toAmsterdam 1968, Meijer Pers€ 10,00De Lelie
Geen afbeeldingVries, J.deColumbia gisteren, vandaag en morgenN.V. E.M. Querido's U.M. Softcover 8voAmsterdam 1933 iets gesleten prima exemplaar met opdracht van de schrijver€ 15,00De Lelie
Geen afbeeldingVries, Hugo deNaar Californië II. ReisherinneringenH.D. Tjeenk Willink & Zoon hardcover ingenaaid 8voHaarlem 1907 enkele pagina's roestvlekken verder inhoud prima met talrijke illustraties in en buiten...€ 10,00De Lelie
Geen afbeeldingVriend, J.J.Reflexen. Nederlands bouwen na 1945/building in the netherlands/bauen in holland/l'architecture néerlandaiseMoussault's Uitgeverij hardcover gebonden linnen met stofomslag 8voAmsterdam 1959 stofomslag iets gesleten verder een prima exemplaar€ 9,50De Lelie
Geen afbeeldingVriend, J.J.Bouwt mee aan uw eigen woningMoussault's Uitgeverij hardcover gebonden 8voAmsterdam 1948 Parelsnoerreeks.€ 6,50De Lelie
Geen afbeeldingVriend, J.J.The Amsterdam schoolMeulenhoff softcover 8voAmsterdam 1970 Art and architecture in the Netherlands€ 15,00De Lelie
Geen afbeeldingVriend, J.J.De bouwkunst van ons land, drie delen: I. de steden, II. Het platteland, III. Het interieur.Scheltema & Holkema hardcover linnen gebonden 4to, rood linnen met goudopdrukAmsterdam 1949 - 1950 prima exemplaren€ 20,00De Lelie
Geen afbeeldingVreugdenhil, J.Passie voor koken, het sociale kookboek van Amsterdam.Stichting de Omslag softcover 4to vierkantAmsterdam 2008 als nieuw€ 7,00De Lelie
Geen afbeeldingVreeze, N. de (redactie)Orde & Chaos in de StadsontwikkelingStimuleringsfonds voor Architectuur paperback 8voRotterdam 1994 prima exemplaar€ 7,00De Lelie
Geen afbeelding"Vreeze, N. de; J. Mudde-Crezée"Negentig jaar adviezen over ruimtelijke kwaliteit in Noord-HollandStichting Welsatndszorg softcover 8voAmsterdam 2005 als nieuw€ 9,00De Lelie
Geen afbeeldingVreese, Willem deOver eene Bibliotheca Neerlandica ManuscriptaA. Siffer softcover 8voGent 1903 "Groene omslag enigszins verkleurs; onopengesneden, goed exemplaar"€ 9,50De Lelie
Geen afbeeldingVreedenburgh, C.Tennis voor beginners en leekenN.V. Uitgeversmaatschappij Kosmos softcover 13cm x 19cmAmsterdam derde verbeterde druk voor-en achterplat iets gevlekt verder goed exemplaar€ 7,00De Lelie
Geen afbeeldingVreede, Mischa deVoorkanten. Borsten in woord en beeldNovella Uitgeverij paperback 8voBussum 1994€ 5,00De Lelie
Geen afbeeldingVredenberg-Alink, J.J.Spiegel der Wereld, Nederlandse kaartmakers en hun werkOosthoek gebonden 8toUtrecht 1969€ 4,50De Lelie
Geen afbeeldingVrankrijker, A.C.J. de.Nieuwste geschiedenis van Gooiland 1925 - 1975Gooise Boekverkopers gebonden hardcover 8vo met stofomslag1976 goed exemplaar€ 10,00De Lelie
Geen afbeeldingVranken, JaapHet contrapunt. Hedendaagsche muziek en polyphone vormenUitgeversmaatschappij W. de Haan N.V. hardcover gebonden linnen groot 8voUtrecht 1948 prima exemplaar€ 14,00De Lelie
Geen afbeeldingVoster, JanLandscape of Remembrance. PhotographsOrchard Gallery softcover 30cm x 30cmDerry 1995 fine copy€ 14,50De Lelie
Geen afbeeldingVos, R.OPG 100, de geschiedenis van een bijzondere apothekerscoöperatieUitgave OPG gebonden hardcover 4toUtrecht 1999€ 22,50De Lelie
Geen afbeeldingVos, PietOud Werkendam in woord en beeldDrukkerij Damen hardcover gebonden linnen 4toWerkendam zonder jaartal prima exemplaar met originele foto€ 10,00De Lelie
Geen afbeeldingVos, Otto deDe KomodovaraanWereldbibliotheek paperback 8voAmsterdam 1996 prima exemplaar€ 7,00De Lelie
Geen afbeeldingVosmaer, C.Nanno. Eene Grieksche IdylleMartinus Nijhoff hardcover ingenaaid 8vo (groot)s-Gravenhage 1894 derde druk "prima exemplaar; naam vorige eigenaar op schutblad."€ 9,00De Lelie
Geen afbeeldingVosmaer, C.AmazoneMartinus Nijhoff hardcover gebonden linnen 4tos-Gravenhage 1893 band iets beschadigd. Schutblad met naam en ex libris (gescheurd). Geïllustreerd...€ 20,00De Lelie
Geen afbeeldingVosmaer, A.Encyclopaedie van materialen en hun eigenschappenN.V. Boekhandel en Uitgevers-mij. V.h. P.M. Wink hardcover gebonden halfleer 8voZalt-Bommel 1923 prima exemplaar€ 45,00De Lelie
Geen afbeeldingVos, Hans (tekst) en Soest, Meinbert Gozewijn, van (tekeningen)Leuke dingenDe Kring hardcover ingenaaid 8voAmsterdam 2005 prima exemplaar€ 10,00De Lelie
Geen afbeeldingVos, A.Joh. Seb. Bach, de Thomascantor Van Leipzig, zijn voorouders en nakomelingenWever gebonden hardcover 8voFraneker 1975 met potloodaantekeningen, naam vorige eigenaar op schutblad€ 7,50De Lelie
Geen afbeeldingVorländer, K. (ed.) KantImmanuel Kants prolegomenaFelix Meiner Verlag hardcover 8voLeipzig 1913, 5e Auflage a bit rubbed and bumped at corner€ 5,00De Lelie
Geen afbeeldingVorlet, Jean-Pierre (présentés par)Pierre Izard Souvenirs d'ici. Chronique des années 1928 à 1985 en 500 photographiesÉditions 24 Heures hardcover cloth with dustwr. 4toLausanne 1986 fine copy€ 20,00De Lelie
Geen afbeeldingVooys, C.G.N. deConrad Busken HuetD.A. Daamen's Uitgeversmaatschappij N.V. De Sikkel hardcover gebonden met stofomslag 8voAntwerpen 1949€ 8,00De Lelie
Geen afbeeldingVoortland, A. e.a.En nu? IndiëN.V. Leiter-Nypels softcover 8toMaastricht 1944€ 4,00De Lelie
Geen afbeeldingVoorst tot Voorst, J.M.W. vanMeubels in Nederland 1840-1900 deel I en IIUitgeversmaatschappij De Tijdstroom bv softcover 8voLochem 1979 banden iets gesleten verder prima exemplaren€ 4,50De Lelie
Geen afbeeldingVoorst tot Voorst, J.M.W. vanTussen Biedermeier en Berlage. Meubel en interieur in Nederland 1835-1895 deel 1 en deel 2De Bataafsche Leeuw hardcover gebonden linnen met stofomslag groot 4toAmsterdam 1994 tweede druk prima exemplaren ISBN 9067072982€ 45,00De Lelie
Geen afbeeldingVoorn, H.Rondom Jacob Christian Schäffer, een bijdrage tot de geschiedenis der papierfabricage in de achttiende eeuw"Kerstgeschenk voor de lezers van ""Papierwereld"", softcover 8vo"Amsterdam 1950 prima exemplaar€ 18,50De Lelie

vorige | Pagina: 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 100 | volgende

 

© 2001 - 2013 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.