Boekwinkeltjes Logo

Boeken zoeken

Logo Hopi Bukinan

Hopi Bukinan uit Amsterdam

Ant. Hopi Bukinan is een verzendhuis, afhaal mogelijk na afpraak. NIET bellen na 18.00 hrs en op zondag helemaal niet!!! Er wordt met goed verpakkingspmateriaal gewerkt en verzending gebeurt prompt ná bijschrijving. Daartoe check ik mijn rekening elke dag meerdere malen. Er worden Postnl-tarieven gehanteerd. Alles gerubriceerd op volgende link: http://www.antiqbook.com/?o=hop

Bekijk de website van Hopi Bukinan

Stel een vraag aan Hopi Bukinan

Boeken zoeken bij Hopi Bukinan

Zoeken:

 

Er zijn 14958 titels gevonden met .
Getoond worden maximaal 5000 titels, gesorteerd op

 

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende

 

 SchrijverTitelUitgeverBijz.PrijsBestellen
Geen afbeeldingMink, F. J.50 01 11/329.Doorgeverij Zinderend: Bergen op Zoom, 2010. Paperback, 1ste dr., foto, goed ex., 88 pp. € 4,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingMacdonald, Lyn.1914.Penguin: London, 1989. Paperback, photogr., bibliogr., index, good copy, 446 pp. € 8,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingGoorma, Jacques.à.Ed. Le Drapier: Strasbourg, 1999. Paperback, 1st ed., good copy, 123 pp. € 10,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingBodifée, Gerard.Aandacht en aanwezigheid. Over creativiteit in een onvoltooide wereld.Wereldbibliotheek: Amsterdam, 1991. Paperback, 124 pp. € 4,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingCleary, Thomas.Aandachtige geest. Basis van meditatie.Ankh Hermes: Deventer, 2000. Paperback, bibliogr., goed ex., 135 pp. € 5,00Hopi Bukinan
Geen afbeelding Aandacht voor Nescio. Een bibliografie van de reacties op het werk en de figuur van J.H.F. Grönloh. Met een bloemlezing uit die reacties en een toegift.Instituut voor Neerlandistiek UVA: Amsterdam, 1972. Paperback, 1st dr., reg., roestvleje zijkant boekblok, verder goed ex., 122 pp. € 5,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingFokkema, Redbad.Aan de mond van al die rivieren.Arbeiderspers: Amsterdam, 1999. Paperback, 1ste dr., reg., goed ex., 318 pp. € 10,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingBurg, Ineke van & Gijsberts, Pieter Jan.Aandenken. Bij Pau, Später van Paul Celan.Picaron: Amsterdam, 1988. Paperback, stofomslag, cahiersteek, 1ste dr., nr. 085 van 200 genummerde exx., bibliogr., als nieuw, 31 pp. € 25,00Hopi Bukinan
Geen afbeelding Aandenking aan Suid-Afrika. Natuurskone Suid-Afrika in beeld- sy groot stede, stamleve, inheemse blomme en diere.Frameworthy: Johannesburg, 1960. Cloth, good copy, 1st ed., folio, 231 kleurfoto's, ca 80 pp. € 7,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingTonder, Jan van.Aandenking vir 'n vry man.HAUM-Literêr: Pretoria, 1984. Gebonden, stofomslag, 1ste dr., goed ex., 78 pp. € 7,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingAttekum, Marietta van.Aan den lijve. Lichaamsgerichte therapie volgens Pesso.Swets & Zeitlinger: Lisse, 1997. Paperback, 1ste dr., bibliogr., goed ex., 144 pp. € 8,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingBurroughs, William.Aan de rand van de stad.Bezige Bij: Amsterdam, 1963. Paperback, bijdrage in Randstad 4, benevens fragment werk Hugues C. Pernath, foto's, 172 pp. € 5,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingHerrick, Steven.Aan de rivier.Lemniscaat: Rotterdam, 2007. Paperback, 1ste dr.,goed ex., 234 pp. € 5,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingBoddaert jr., Pieter.Aan de tedere kunne. Erotische gedichten.Uitgevrij IJzer: Utrecht, 2006. Paperback, 1ste dr., bibliogr., goed ex., 63 pp. € 6,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingBrückel-Beiten, Mary.Aan de zus van Anton. Dagboek, brieven en tekeningen uit Indië 1942-1945.Walburg Pers: Zutphen, 2004. Paperback, 1ste dr., tek., bibliogr., als nieuw, 207 pp. € 8,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingMaria, Inge. (I.M. Grosch).Aan drie regels genoeg/ Drei Zeilen reichen/ Three lines will do. Haiku.Bonneville: Bergen, 2004. Paperback, 1st ed., ills., 3-lingual Nederlands-Deutsch-English, goed ex./ good copy, 194 pp. € 10,00Hopi Bukinan
Geen afbeelding Aangeboden door de Handelsvereeniging Amsterdam, 1 januari 1929. (Voor de aandeelhouders).Handelsvereeniging "Amsterdam": Amsterdam, 1929. Paperback, folio, lint door omslag nog intact, foto's, waarvan 2 uitklapbaar, goed ex., ongepagineerd. € 25,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingBoomgaard, Peter, Poeze, Harry A. en Termorshuizen, Gerard, red.Aangeraakt door Insulinde. De boeken van drieëntwintig lezers.KITLV Uitgeverij: Leiden, 1992. Paperback, 1ste dr., foto's, tek., goed ex., 143 pp. € 5,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingAgsteribbe, André.Aan het werk. De opmerkelijke joodse bijdrage aan naoorlogs Nederland.AMB: Diemen, 2011. Paperback, 4to, 1ste dr., foto's, reg., goed ex., 195 pp. € 6,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingBenali, Abdelkader.Aan Maarten of: Pastorale overdenkingen tijdens een avondwandeling tussen de kevers.Meulenhoff/De Kler: Amsterdam/Leiden, 2004. Paperback, cahiersteek, nr. 140 van 200 genummerde en gesigneerde exx., verschene tgv 65ste verjaardag Maarten Biesheuvel, blindstempel titelpagina, verder goed ex., 4 pp. € 30,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingBrouwers, Dolf.Aan mijn eigen brein ontsproten.Robert's Business Promotion: Den Haag, 1994. Pocket, als nieuw, 1ste dr., 54 pp. € 6,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingEeden, Frederik van.Aan mijn engelbewaarder en andere gedichten.W. Versluys: Amsterdam, 1922. Gebonden, klein 8vo, handgeplakt titeletiket, 1ste dr., opmerking schutblad, goed ex., 54 pp. € 10,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingGrünbein, Durs.Aan onze dierbare doden. 33 epitafen.Poéziecentrum: Gent, 1999. Paperback, flappen, 1ste dr., vert. Jan H. Mysjkin, goed ex., 47 pp. € 4,00Hopi Bukinan
Geen afbeelding Aan onze repatrieerende landgenoten.Afdeeling Pers en Publiciteit van den Dienst der Repatrieering: Batavia, 1946. Paperback, geniet, 1ste dr., uitgereicjt aan A.M. Webb aan boord M.S. Sibajak, aant. binnenkant omslag, diverse adressen bijgeschreven, zeldzaam, goed ex., 24 pp. € 45,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingIJzer, Meta van.Aantekeningen bij een stille lente.De Beuk: Amsterdam, 1979. Paperback, stofomslag, opdracht en gesigneerd door dichteres, rand omnslag licht verkleurd, verder goed ex., 36 pp. € 8,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingStapel, Dr. F.W.Aanvullende gegevens omtrent de geschiedenis van het eiland Billiton en het voorkomen van tin aldaar.N.V. Gemeenschappelijke Mijnbouwmaatschappij Billiton: Den Haag, z.j. Gebonden, verkleurde rug, 4to, uitklapbare kaart, bibliogr., goed ex., 145 pp. € 25,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingTuinen, Luit-Generaal b.d.C. van.Aan wie de schuld? Naar aanleding van het boek Van crisis tot oorlog van de hand van Luit.-Generaal b.d. G.L. van Oordt.N.V. Korteweg & Stemerding: Rotterdam, 1930. Paperback, 1ste dr., voorwoord Generaal-Majoor Jhr. W. Röell, goed ex., 125 pp. € 8,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingSchat, Peter.Aap verslaat knekelgeest.Uitgeverij Espee/Clowns: Amsterdam, 1980. Paperback, klein 4to, 1ste dr., tek., foto's, goed ex., 68 pp. € 7,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingHulscher, W.G.Aardappels en nshima. Zambiaanse impressies.Meulenhoff: amsterdam, 1976. Paperback, 1ste dr., bilbiogr., goed ex., 174 pp. € 4,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingJong, Martien J.G. de.Aardbeien uit een blauw vergiet.Sijthoff: leiden, 1972. Paperback, 1ste dr., goed ex., 64 pp. € 4,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingPriem, Harry N.A.Aarde en leven/ Earth and life. Het leven in relatie tot zijn planetaire omgeving/ Life in relation to its planetary environment.Wolters Kluwer: Dordrecht/Boston, 1993. Paperback, 1ste dr., 1st ed., foto's/photogr., woordenlijst/glossary, bi-lingual English-Nederlands, bibliogr., goed ex./ good copy, 63 pp. € 5,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingVenema, S.Aardrijkskundig leesboek over Indië. Deel 1.Van Goor: Den Haag, 1932. Paperback, 1ste dr., ills., foto's, goed ex., 128 pp. € 5,00Hopi Bukinan
Geen afbeelding Aarts' almanak voor het Gerard Vanter-jaar 1992.C.J. Aarts: Amsterdam, 1992. Paperback, 1ste dr., foto's, facs. omslagen diverse boeken, goed ex., 188 pp. € 7,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingLuidinga, Gerrit, inl. en Vries, Theun de, vooorw.Aart van Dobbenburgh ofwel van vreugde enverdriet.Nijgh & Van Ditmar: Den Haag/Rotterdam, 1976. Gebonden, stofomslag met gebruikssporen, folio, 1ste dr., incl. handgeschreven brief Van Dobbenburgh (Bentveld, 3-1-'77), 2 velletjes afgeknipt A4+ kopie artikel Zandvoorts Nieuwsblad, goed ex., 107 € 25,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingNooteboom, Cees.Aas.Arbeiderspers: Amsterdam, 1982. Paperback, flappen, 1ste dr., goed ex., 63 pp. € 4,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingCoumou, D., voorwoord.37 A.A.T. Een jaar in de tropen. 20 februari 1949.37 A.A.T.: Enkhuizen, 1949. Paperback, oblong, 1ste dr., foto's, uitklapbare plattegrond Soerabaja, rug geplakt, verder goed ex., 79 pp. € 200,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingGrof, Stanislav.A aventura da autodescoberto.Summus Editorial: Sao Paulo, 1997. Paperback, bibliogr., good copy, 283 pp. € 10,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingNeijndorf, Frank.A backward glance. My youth in The Dutch East Indies 1929-1949.Frank Neijndorf: The Hague, 2002. Paperback, 1st ed. in English, photogr., facs. doc., good copy, 274 pp. € 20,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingGracq, Julien.A balcony in the forest.Harvill: London, 1996. Paperback, name titelpage, good copy, 213 pp. € 10,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingIyer, Pico.Abandon. A romance.Knopf: New York, 2003. Cloth, dustwrapper, 1st US ed., fine copy, 353 pp. € 10,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingBouazza, Hafid.Abdullahovy nohy.Labyrint: Praha, 2002. Cloth, dustwrapper, 1st Czech ed., ills., dedication and signed by Bouazza, good copy, 109 pp. € 7,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingJackson, Matt, ed.A beaver is eating my canoe.Summit Studios: Vancouver, 2008. Paperback, good copy, 210 pp. € 7,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingPazira, Nelofer.A bed of red flowers. In search of my Afghanistan.Free Press: New York, 2005. Paperback, bibliogr., index, good copy, 408 pp. € 7,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingPessers, Dorien.Abel Herzberg als rechtssocioloog. Abrel Herzberglezing '99.De Rode Hoed: Amsterdam, 1999. Paperback, geneit, 1ste dr., 14 pp. € 5,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingErnst, Bruno.Abenteuer mit unmöglichen Figuren.Taco: Berlin, 1987. Paperback, folio, ills., good copy, bibliogr, 79 pp. € 5,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingHinte, E. van. /Hoogewerff, J.J.Abessinië./ Het conflict tusschen dictatuur en democratie.Van Waesberge, Hoogewerff & Richards: Rotterdam, 1935. Paperback, 1ste dr., uitklapbare kaart, goed ex., 77 pp. € 10,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingMueller, W.Abessinië. Land en volk.Advent boeken Depot: Bandoeng, 1936. Gebonden, 1ste dr., foto's, goed ex., 125 pp. € 7,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingBrower, Robert H.A bibliography of Japanese dialects.University of Michigan Press: Ann Arbor, 1950. Paperback, big 4to, 1st ed., spine fortified with tape, edge cover 1 tear mended, discoloured, otherwise good copy, 74 pp. € 10,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingCoulson, Anthony J.A biography of design in Britian 1851-1970.Design Council: London, 1979. Cloth, dustwrapper, 1st ed., index, good copy, 219 pp. € 10,00Hopi Bukinan
Geen afbeeldingLevita, Edna de, samenst.ABK. 'Oproerige krabbels,. hoekstukjes van A.B. Kleerekoper.Uitgeverij Tuindorp: Haarlem, 1994. Paperback, flappen, 8vo, ills., goed ex., 62 pp. € 5,00Hopi Bukinan

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende

 

© 2001 - 2013 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.