Boeken zoeken bij ORION
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs | Bestellen | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Plas, Michel van der | Abdijen in de lage landen en de mensen die er wonen. | Lanno/Anthos | 1ste druk, 1989, hardcover. Foto's van Rbin Lutz en een historische documentatie van Abt Anselm Host... | € 10,00 | ORION |
![]() | Ach Lieve Tijd. 750 jaar Haarlem en de Haarlemmers. Aflevering 1 t/m 13. In opbergband. | De Vrieseborch. Waanders. | 1984. In perfecte staat. Compleet. | € 15,00 | ORION | |
![]() | Herwijnen, G. van e.a. (redactie) | Acta Colegii Historiae Urbanae Societatis Historicorum Internationalis. Historische Stedenatlas van Nederland. Aflevering 1: Haarlem | Delftse Universitaire Pers. | 2de herziene druk 1982. Tekst B.M.J. Speet. Kaarten Th. Rothfusz. In perfecte staat. Formaat 29.5 x ... | € 15,00 | ORION |
![]() | Raphael, Chaim | A Feast of History. The drama of Passover through the ages. With a new translation of the Haggadah for use at the Seder. | Weidenfeld and Nicolson | Reprinted 1984. Hardcover met stofomslag. | € 10,00 | ORION |
![]() | Als de dag van gisteren. Honderd jaar Haarlem en de Haarlemmers. Aflevering 1 t/m 18. In opbergband. | Waanders. | vanaf 31 oktober 1993. | € 22,50 | ORION | |
![]() | Portielje, A. F.J. | Apen en Hoefdieren in artis | Uitgave Verkade's fabrieken N.V., Zaandam | 1ste druk, 1940, hardcover. Compleet met alle platen en plaatjes. | € 10,00 | ORION |
![]() | Roos, Piet e.a. | Archtectuurgids Haarlem | Schuyt & Co b.v., Haarlem | 1992. Voorwoord: Doeschka Meijsing. Werkgroep archtectuur Haarlem. Prima. | € 6,00 | ORION |
![]() | Lamster, J.C. | Bali. Landschap, bevolking, godsdienst, architectuur en kunst van het eiland. Gekleurde plaatjes en teekeningen in den tekst door G.S. Fernhout. | Uitgave N.V. Droste's |Cacao- en chocoladefabrieken, Haarlem | 1ste druk, 1932. Compleet met alle plaatjes. In prima staat. Weinig roestvlekken. | € 25,00 | ORION |
![]() | Bavo te boek. Bij het gereedkomen van de restauratie van de Grote of St.-Bavo kerk te Haarlem. | Joh. Enschedé en Zonen | 1ste druk 1985. Fotografie R. Bogaart, Frits Terpoorten en E.A. van Voorden. In perfecte staat. | € 7,00 | ORION | |
![]() | Degens, Corrie en Mabel Hoogendonk (eindredactie) | Beeldengids Haarlem | Thoth, Bussum | 1ste druk, 1985. Formaat 11.5 x 17 cm. In perfecte staat. | € 10,00 | ORION |
![]() | Krikhaar, Drs.Désirée M.D. e.a. | Beelden van het Licht. Ikonen. | Kok Kampen | 2006, hardcover. Perfect. | € 20,00 | ORION |
![]() | Kurtz, Dr. Gerda H. | Beknopte geschiedenis van Haarlem | Vereniging Haerlem/De Erven F. Bohn, Haarlem | 3de herziene druk, 1946. Rug verkleurd. Verder in zeer goede staat. | € 8,50 | ORION |
![]() | Bol, L.J. | Bekoring van het kleine (extra info) | Stichting Openbaar Kunstbezit | 1ste druk, z.j., hardcover | € 10,00 | ORION |
![]() | Kieviet, C.Joh. | Benito de jonge Zwerver. Deel 2 (extra info) | N.V. Paul C. Kaiser, Biskwie-, Koek- en Beschuitfabrieken. | 1ste druk, 1932, hardcover | € 15,00 | ORION |
![]() | Kieviet, C.Joh. | Benito de jonge Zwerver. Deel 3 (extra info) | N.V. Paul C. Kaiser, Biskwie-, Koek- en Beschuitfabrieken. | 1ste druk, 1933, hardcover | € 15,00 | ORION |
![]() | Kieviet, C.Joh. | Benito de jonge Zwerver. Deel I (extra info) | N.V. Paul C. Kaiser, Biskwie-, Koek- en Beschuitfabrieken. | 1ste druk, 1930, hardcover | € 15,00 | ORION |
![]() | Ampzing, Samuel | Beschryvinge ende Lof der stad HAERLEM in Holland. In Rijm bearbeyd ende met veele oude ende nieuwe stucken buyten dicht uyt verscheyde kronijken/handvesten/brieven/memorien ofte geheugenissen ende diergelijke schriften verklaard ende bevestigd door | Te Haerlem. Op Adriaen Rooman, Ordinaris Stadsboeckdrukker, 1628. | Opnieuw uitgegeven in 1974 bij N.V. Buijten en Schipperheijn/Repro-Holland, Amsterdam. Hardcover met... | € 50,00 | ORION |
![]() | Bijbel, dat is de Gansche Heilige Schrift, bevattende al de Kanonijke Boeken van het Oude en Nieuwe Testament, uit de oorspronkelijke talen in onze Nederlandse Taal getrouwelijk overgezet op last van de Hoogmogende Heeren Staten Generaal der etc. (extra info) | De Nederlandsche Bijbel-Compagnie, te Amsterdam, J. Brandt en Zoon. Te Haarlem, Johannes Enschede en Zonenm | 1867. In leer gebonden. Opschrift in gouden letters "Nieuw Vredenhof Heemstede". | € 95,00 | ORION | |
![]() | Bijbel. In de nieuwe vertaling van het NBG met reproducties naar werken van Rembrandt Harmensz van Rijn (extra info) | Proost en Brandt B.V. Amsterdam | z.j. hardcover met stofomslag, in foedraal. | € 50,00 | ORION | |
![]() | Sliggers, Bert | Bloemendaal 350 jaar Kerk en dorp | Schuyt & Co b.v., Haarlem | 1986. In perfecte staat. | € 12,50 | ORION |
![]() | Bomenroute/Gebouwenroute/Boominscriptieroute/Monumentenroute/Tuinstijlenroute/Gouden route | 1984. M.m.v. de Nutsspaarbank. Alle 6 de deeltjes samen voor 6.- | € 6,00 | ORION | ||
![]() | Giraud, S. Louis | Bookano Stories. No 2. With pictures that spring up in model form. (extra info) | Strand Publications, Norfolk Street, London | 1ste druk 1935, hardcover | € 50,00 | ORION |
![]() | Bernet Kempers, A.J. | Borobudur. Mysteriegebeuren in steen. Verval en restauratie. Oudjavaans volksleven. (extra info) | Servire. Wassenaar. | Gewijzigde druk, 1973, hardcover met stofomslag. | € 10,00 | ORION |
![]() | Historische Werkgroep Haerlem | Brinkmann aan de Grote Markt. 4000 jaar geschiedenis hartje Haarlem | De Vrieseborch, Haarlem | 1ste druk, 1982. Hardcover met stofomslag. Als nieuw. | € 9,00 | ORION |
![]() | Vermeersch, Valentin | Brugge. Duizend jaar kunst. Van Karolingisch tot Neogothisch 875-1875. | Mercatorfonds, Antwerpen. | 1ste druk, 1981, hardcover met stofomslag. In foedraal. Als nieuw. | € 50,00 | ORION |
![]() | Laren, A.J. van | Cactussen | Uitgave Verkade's fabrieken N.V., Zaandam | 1ste druk, 1931. Compleet met alle plaatjes. Roestvlekjes. | € 15,00 | ORION |
![]() | Salomon, Charlotte | Charlotte: Life or Theatre? An autobiographical paly by Charlotte Salomon. | A Studio Book. The Viking Press. In association with Gary Schwartz, New York. | 1ste druk 1981, hardcover met stofomslag. 784 pagina's. In perfecte staat. | € 55,00 | ORION |
![]() | Leersum, Tom van | Dank voor je ansicht. Haarlem in prentbriefkaarten rond 1900. | De Vrieseborch, Haarlem | 1ste druk 2002. Als nieuw. | € 10,00 | ORION |
![]() | De Belles Heures van Jean, duc de Berry. Inleiding en toelichting van Millard Meiss en Elisabeth H. Beatson (extra info) | Het Spectrum | 1ste druk 1975, hardcover, in foedraal | € 40,00 | ORION | |
![]() | Bernard, Bruce | De Bijbel in de Schilderkunst. (extra info) | Kok Kampen | 1984. Hardcover met stofomslag. | € 25,00 | ORION |
![]() | Thijsse, Jac. P. | De Bloemen en haar vrienden | Uitgave Verkade's fabrieken N.V., Zaandam | 1ste druk, 1934. Compleet met alle plaatjes. Weinig roestvlekken. Prima. | € 10,00 | ORION |
![]() | Kuylman, H.E. | De Boerderij. Te illustreren met Verkade's plaatjes, naar aquarellen van C.Rol, J. Voerman jr en H.Rol. | Uitgave Verkade's fabrieken N.V., Zaandam | 1ste druk, 1936, hardcover. Compleet met alle plaajes. Roestvlekken. Verder in zeer goede staat. | € 15,00 | ORION |
![]() | Bruin, Prof.Dr.C.C. de (inleiding) | De Delftse Bijbel van 1477. Facsimile van de oorspronkelijke druk. Deel I en II. (extra info) | Buijten & Schipperheijn/Repro-Holland, Amsterdam/Alphen aan de Rijn. | 1ste druk 1977, hardcover, 2 delen in foedraal. Toegevoegd van dezelfde schrijver: De Delftse bijbe... | € 45,00 | ORION |
![]() | Sliggers, B.C. en P. van Wijngaarden | De eerste steen gelegd door .... | De Vrieseborch, Haarlem | 1ste druk, 1984. Serie Haarlemse miniaturen, deel 5. Hardcover met stofomslag. Perfect. | € 9,50 | ORION |
![]() | Parinder, Geoffrey | De Godsdiensten van de wereld. Historisch en actueel. | Het Spectrum | 1ste druk, 1986, hardcover met stofomslag | € 20,00 | ORION |
![]() | Someren Brandt, Mr. J.E. van | De Groote Cultures der Wereld. Haar geschiedenis, teelt en nuttige toepassing. | Elsevier-Amsterdam/Brussel | 1906, hardcover. Met 624 illustraties tusschen en 13 gekleurde platen buiten den tekst. Alle naar ph... | € 30,00 | ORION |
![]() | Brock, Maarten e.a. | De Grote of Sint-Bavokerk. Een wandeling door gebouw en geschiedenis. | Vereniging Vrienden van de Grote of Sint-Bavokerk te Haarlem. | 1ste druk, mei 2003. In perfecte staat. | € 5,00 | ORION |
![]() | Delleman, Th.A. | De Grote of St. Bavokerk te Haarlem | Stichting restauratiefonds Grote of St. Bavokerk te Haarlem en de Vrienden van de Grote Kerk te Haarlem. | z.j. Foto's E.A. van Voorden. Foto's met bijschriften in 4 talen. Perfect. | € 5,00 | ORION |
![]() | Janssen, Corneille F. | De Grote of St.-Bavokerk te Haarlem. De geschiedenis van haar bouw en inrichting tot de Reformatie. | Historische Vereniging Haerlem | € 10,00 | ORION | |
![]() | Pel, B. Sr. | De Haarlemse Vijfhoek. Spaar en Hout reeks deel 3. Fotoboek. | De Vrieseborch, Haarlem | 1ste druk, 1998. Perfect. | € 5,00 | ORION |
![]() | Haemstede, Adriaen Cornelisz van, en Johannes Gysius | De Historie der Martelaren. Die om het getuygenisse der Euangelischer waerheyt haer bloet gestort hebben, van de tijden Christi onses Salighmakers af tot den jare sesthien hondert vijf-en-vijftigh toe. (extra info) | Te Amsterdam. | circa 1655. | € 150,00 | ORION |
![]() | Nierhoff, A.M.G. | De Hofstede Saxenburg. In Aelbertsberg of Bloemendaal. | Schuyt & Co b.v., Haarlem | 1ste druk, 1971. Hardcover met stofomslag. Perfect. | € 10,00 | ORION |
![]() | Hoefsmit, Chris (concept en Fotografie), Wim Vogel, tekst | De Hout | Drukwerk Boomplaneta, Haarlem | 1ste druk, 2002. Oplage 2250 exx. Zeer goed. | € 9,00 | ORION |
![]() | Breffny, Brian de | De Ierse wereld. De geschiedenis en cultuur van het Ierse volk. (extra info) | Mercatorfonds, Antwerpen. | 1ste druk, 1978, hardcover met stofomslag | € 30,00 | ORION |
![]() | Ligthart, Th. e.a. | De Indische Bodem (extra info) | Drukkerij Volkslectuur, Weltevreden | 3de t/m 7de duizendtal, 1926, hardcover | € 20,00 | ORION |
![]() | Kedourie, Elie | De Joodse Wereld. Openbaring, Profetisme en Geschiedenis (extra info) | Mercatorfonds, Antwerpen. | 1980, hardcover met stofomslag | € 20,00 | ORION |
![]() | Cangioli, Paolo | De Kathedraal van Reims (extra info) | Atrium | 1989, hardcover | € 5,00 | ORION |
![]() | Beijk, Joh.W.B. | De Kathedrale Basiliek Sint Bavo te Haarlem | J.H. Gottmer, Haarlem | 1973. In perfecte staat. | € 10,00 | ORION |
![]() | Ferron, Louis | De Keldergang der Heren. Geschiedenis van de Haarlemse Sociëteit Teisterbant. | De Haan, Haarlem | 1ste druk, 1981. In perfecte staat. | € 8,50 | ORION |
![]() | Andel, Jos van | De Meer van weleer | Europese Bibliotheek, Zaltbommel | 1ste druk, 1996. In perfecte staat. | € 14,50 | ORION |











































