Boeken zoeken bij Peggy
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | volgende
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs | Bestellen | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Raaij, Ernst van , Haco de Ridder, e/a | A Cire Perdue Bronzen beelden in Soest | Amersfoort Herman Molendijk Stichting. Centrum Beeldende Kunst, 1983. softcover, 17 x 24 cm. 47 blz. afbeeldingen in zwart/wit, exlibris op schutblad, | als nieuw, | € 5,90 | Peggy |
![]() | Fluiter, Adri e/a | Adri de Fuiter: 10 jaar beeldenmaker / 10 years imagesmaker. + Affiche van de tentoonstelling + persbericht van de gemeente Emmen. | Stichting Stadsbeelden Emmen 1990. Brochure 6 blz. / het affiche is verkleurd. | alles in nette staat, | € 5,90 | Peggy |
![]() | Fehlbaum, Rolf | After the design explosion | Lumiance Lecture Haarlem 1991. Halflinnen, 15 x 21 cm. 48 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | Heel mooi exemplaar, | € 3,90 | Peggy |
![]() | Dell'Ava Suzanne - e/a | Aline Favre - Florent Zeller - Switzerland | Ceramics Today, U.S.A. 1983 . Softcover met stofomslag , 20.2 x 20.2 cm. 71 blz. heel veel prachtige afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | heel mooi exemplaar, | € 14,99 | Peggy |
![]() | Brochaus, C - Volten, A | Andre Volten Krostuktion und Srtuktur. Messingskulpturen 1965 - 1995 | Wilhelm Lehmbruck Museum Duisburg 1996 softcover, 22 x 27 cm. 55 blz. ab\fbeeldingen in kleur en zwart/wit, | mooi exemplaar, | € 11,50 | Peggy |
![]() | Dony, Frans | Antiek Jaarboek. Porselein en Aardewerk | Elsevier Amsterdam / Brussel 1983. softcover, 14 x 21.5 cm. 112 blz. afbeeldingen in zwart/wit. | mooi exemplaar | € 5,75 | Peggy |
![]() | Luzzatto - Bilitz, Oscar | Antique Jade ( Styles in Art) | Cassell Londen, 1987. Softcover, 153blz. afbeeldingen in kleur, | mooi exemplaar, | € 4,90 | Peggy |
![]() | Rainer, Arnulf | Arnulf rainer. Finger- und Handmalerei 1981 - 1983 | Van Abbemuseum 1984. softcover 22 x 27.5 cm. 46 blz. afbeeldingen in kleur, | rugje verbleekt, achterplat gebruikssporen, boekje zelf in heel goede staat, | € 6,90 | Peggy |
![]() | Hay, Jane | Art Dece Keramiek. Gids voo kunst- en Antiekverzamelaars | Kosmos - Z & K Uitgevers Utrecht Antwerpen, harde geillustreerde kaft, 11 x 19.8 cm. 80 blz. afbeeldingen in kleur. | als nieuw, | € 8,90 | Peggy |
![]() | Hauser, Christian | Art Foundry. Craft and Art | Bonvent Genève 1972. Hade geillustreerde kaft,17 x 20.5 cm. 127 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | mooi exemplaar, | € 4,90 | Peggy |
![]() | Poncelet, Christophe et Nicolas - Huysman Sabine, (ed) | Artistes & Galeries 1997. Kunstenaars & Galerijen | Editions S.I.Belgium Brussel. Geillustreerde kaft met afbeelding, 17.5 x 25 cm. 847 blz. afbeeldingen in kleur, leeslint. Galerien in Belgie met de namen van de vertegenwoordigde kunstenaars, een prachtig boek | in absolute nieuwstaat, | € 22,90 | Peggy |
![]() | Poncelet, Christophe et Nicolas - Huysman Sabine, (ed) | Artistes & Galeries 1998. Kunstenaars & Galerijen | Editions S.I.Belgium Brussel. Geillustreerde kaft met afbeelding, 17.5 x 25 cm. 910 blz. afbeeldingen in kleur. Galerien in Belgie met de namen van de door hun vertegenwoordigde kunstenaars, een prachtig boek | in absolute nieuwstaat, | € 22,90 | Peggy |
![]() | Wissinger, Joanna | Arts and Crafts - Pottery and Ceramics | Chronicle Books San Francisco 1994. gebonden in harde kaft met stofomslag, 21 x 21 cm. 64 blz. afbeeldingen in kleur, | in nieuwstaat, | € 8,50 | Peggy |
![]() | Vries, Alex | Arturodam. Kunst op schaal - Art on scale | SDU Den Haag 1968. softcover, 17 x 24 cm. 96 blz. afbeeldingen in zwart/wit, | netjes gelezen exemplaar, | € 6,90 | Peggy |
![]() | Nooteboom, Cees - Maarten de Jager | Arty Grimm | Galerie Quintesse Utrecht 1988. Softcover, 21 x 29.8 cm. 20. blz. afbeeldingen in kleur, glanspapier, | als nieuw, | € 9,90 | Peggy |
![]() | Schmied, Wieland | Asger Jorn 1914 - 1973 retospective - retrospectieve | Palais de Beaux -Arts Brussel 1973 softcover, 20 x 20.5 cm circa 65 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wi, Tekst in Nederlands en Franst | goed exemplaar, | € 11,90 | Peggy |
![]() | Clark, Garth | Babs Haenen. tien jaar werk, a decade of work | Princessehof, Leeuwarden 1991 21 x 21 cm. 48 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | Ingebonden, als nieuw | € 5,00 | Peggy |
![]() | Sautot, Dany | Baccarat, une Histoire... | Edition Baccarat, stevige geillustreerde kaft, 19 x 24.5 x 1 cm. Prachtige afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | zeer goet exemplaar, | € 28,90 | Peggy |
![]() | Vries | 950 banieren (oplage 950 exemplaren) | Art Press, groningen 1990 softcover 21 x 2 9.5 cm. 64 blz. afbeeldingen in kleur | Gebonden, in prachtige staat, | € 4,90 | Peggy |
![]() | Dell'Ava Suzanne - e/a | B. Dejonghe. France | Ceramics Today, U.S.A. 1983 . Softcover met stofomslag , 20.2 x 20.2 cm. 46 blz. heel veel prachtige afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | heel mooi exemplaar, | € 12,99 | Peggy |
![]() | e/a | Beelden in Gees /Skulpturen in Gees 1999 | Dehulle, Galerie en Beeldentuin Gees 1999. Softcover, 21 x 21 cm. 48 blz. afbeelden in kleur en zwart/wit | goed exemplaar | € 3,90 | Peggy |
![]() | Broos, Kees | Beelden in glas. Glass Sculptures | Stichting Glas Veen Reflex Utrecht 1986. softcover, 19.5 x 24 cm. 119 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | mooi exemplaar, | € 5,25 | Peggy |
![]() | Detiege, L (voorwoord) | Beelden kijken - Openluchtmuseum voor beeldhouwkunt Middelheim | Stad ntwerpen 1978, softcover, oblong, 21 x 29,7 cm. 50 blz. afbeeldingen in zwart/wit, | netjes exemplaar, | € 4,90 | Peggy |
![]() | Pelsers, Lisette - Uijlenbroek, Ilse | Beeldenroute 3 Diepenheim | Beeld.en.Route, Diepenheim 1985, softcover, 19 x 24 cm. 38 blz. afbeeldingen in zwart/wit, | mooi exemplaar, | € 5,90 | Peggy |
![]() | Goldscheider, C Voorwoord - e/a | 13 Beeldhouwers uit Parijs (cat nr 50) | Stedelik Museum Amsterdam 1948. softcover, 19 x 26 cm. 48 blz. | Heel mooi exemplaar, | € 5,90 | Peggy |
![]() | Leeuwenberg, Jaap | Beeldhouwkunst I | Rijksmuseum Amsterdam 1957. softcover, 12.8 x 18.8 cm. 8 blz. Ned/Eng tekst 29 afbeeldingen in zwart/wit, | Een prachtig gaaf exemplaar, | € 9,90 | Peggy |
![]() | Kockelkoren,Hein - Gerbenzon, Nico | Beeld op het Noorden. Beelden van Nico Gerbenzon | oftcover, 21 x 27 cm. 40 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | als nieuw, | € 8,90 | Peggy |
![]() | Kennedy, Captain M. D. | Behind the news in Tokio. (handgeschreven staat boeven deze titel ) Transactions and Proceedings of the Japan Society, Londen. Volume XXXIII THe forty fifth Session 1935 - 1936. | ? Dit zijn blz 93 t/m 109 in softcover, 17 x 26.2 cm. | gebruikt exemplaar, | € 14,90 | Peggy |
![]() | Jong, Johan de | Bekijk het maar. (Drentse kunstenaars) | Telenga's Drukkerij Franeker 1993. softcover 21 x 21 cm. 42 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit, van o.a M.Wildevuur, Tineke Meinema, Mariet Schedler, Garaard van Dam e/a | mooi exemplaar | € 5,50 | Peggy |
![]() | Hudig, Is. J | Bemesting door de eeuwen heen | Wageningen, Stichting voorlichtingsdienst voor superfosfaat Softcover, 15.2 x 22.2 cm. 56 blz. | in heel goede staat, | € 4,90 | Peggy |
![]() | Benelux Kleinplastiek Tentoonstelling in Madurodam | Tentoonstelling in het kader van het Holland Festival 1968. 14,5 x 23 cm. 20 blz. afbeeldingen in zwart/wit, | mooi exemplaar, | € 9,90 | Peggy | |
![]() | e/a | 7 Biennale Antwerpen 9 (Beeldhouwkunst) | Stad Antwerpen 1963. softcover, 91 blz. afbeeldingen in zwart/wit. | Heel mooi exemplaar, | € 5,90 | Peggy |
![]() | e/a | Bildtse aardappelweken 2012 | Stichting Bildtse aardappelweken, 2012, Kunst van vele kunstenaars bij de boer, m.o. Tjibbe Hooghiemstra - Her Comis - Wilma, vissers - John, brown - Harald den Breejen, e.v.a.softcover, 22 x 22 cm. 59 blz.afbeeldingen bijna allen in kleur, | in absolute nieuwstaat, | € 9,90 | Peggy |
![]() | Blaeu, Joan - Goss, John | Blaeu's The Grand Atlas, of the 17th Century World. | Barnes & Noble New York. 1997. In linnen gebonden met stofomslag, 28.7 x 37 cm. 224 blz. 100 kaarten in kleur. | De stofomslag is gebruikt, het boek in prachtige staat, | € 24,50 | Peggy |
![]() | Schoor, Frank van - Mul, Sigrid de | Boven Maaiveld - Hedendaagse hoedenontwerpen | Commanderie van Sint-Jan - Hoedengalerie Capello 1997. Harde geillustreerde kaft, 23 x 23.3 cm. 118 blz. prachtige afbeeldingen in kleur, | als nieuw, | € 9,50 | Peggy |
![]() | Schumacher, Rogier | Brabantse Fauvisten. Rik Wouters en vrienden | Kunst aan de Dijk, expositie in het kerkje te Kortenhoef 1998. softcover, 22.5 x 22.5 cm. 31blz. afbeeldingen in kleur, | mooi exemplaar, | € 7,90 | Peggy |
![]() | Esser, V.P.S. | Brons, hout en steen. werk van hedendaagse Nederlandse Beeldhouwers in het Zeister Slot | Zeister Stichting voor Kunst en Cultuur 1976. softcover, 19 x 25 cm. 68 blz. afbeeldingen in zwart/wit | mooi exemplaar, | € 6,90 | Peggy |
![]() | Seidel, M - Marijnissen, R.H | Bruegel | Chr. Belser Verlag Stuttgart, 1969. In groen linnen gebonden met stofomslag, 27 x 31 cm. 349 blz. Prachtige afbeeldingen in kleur en zwart/wit, heeft altijd in een simpele effen kartonnen cassette gezeten daarom in goede staat, | In zeer goede staat, | € 29,00 | Peggy |
![]() | Terburg, Aimeé Fotografie en samenstelling | Camions | Afterburn Groningen 2007 . circa 120 blz. 60 paginagtote kleurenfoto's, | dit boek is in nieuwstaat, | € 12,90 | Peggy |
![]() | Blok, Cor | Carel Visser: Beeldende kunst en bouwkunst in Nederland (Nederlandse tekst) | Meulenhoff Amsrterdam 1968. softcover, 17 x 24 cm. 15 blz. tekst + 25 blz. afbeeldingen in zwart/wit, | goed exemplaar, | € 4,90 | Peggy |
![]() | Dell'Ava, Suzanne | Carmen Dionyse. Belgiën | Keramik Heute Switzerland 1983. softcover, Naan op schutblad, 20 x 20 cm. 57 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit. | mooi exemplaar, | € 8,90 | Peggy |
![]() | Roëll, D.C. Voorwoord | Catalogus voor Haagse Zilverwerken | Gemeentemuseum Den Haag 1952. softcover met stofomslag, 18 x 23 cm. 116.blz | stofomslag heeft gebruikssporen, het boek is in smetteloze staat, | € 9,90 | Peggy |
![]() | O'Hara,Mary | Celebration of love | Hodder & Stoughton 1989. softcover, 15.5 x 23.5 cm 212 blz. | mooi exemplaar, | € 9,90 | Peggy |
![]() | Galliard, Karin - geert lap - Johan van loon - Irene Vonck - e/a/ | Ceraigue Neerlandaise Contemporaine - Contemporary Dutch Ceramics - Niederländische Keramik der Gegenwart | Rijksdienst Beeldende Kunst Den Haag, 1988, softcover, 21 x 27 cm 48 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | Omslag verkleurd, boek in goede staat, | € 9,90 | Peggy |
![]() | e/a | CESAR. Connaiassance des Arts. no 42. | Connaissance des Arts Paris 1993. softcover, 21.5 x 28.5 cm. 66 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit. | als nieuw, | € 12,50 | Peggy |
![]() | Forti, Massimo di | Challanges of Plastic | Idea Books Milano 1988. harde kaft met plastic, 22.5 x 24.5 cm. geen blz. nummering, afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | mooi exemplaar, | € 16,90 | Peggy |
![]() | Christie's Amsterdam | Chinese And Japanese Ceramics and work of art | Amsterdam Christie's 12 mei 1999. Softcover, 21 x 26.5 cm. 153 blz. prachtige afbeeldingen in kleur | als nieuw, | € 12,90 | Peggy |
![]() | Jansen, Beatrice - e/a | Chinese ceramiek | Haags Gemeentemuseum 1999. 16 x 24 cm. 167 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit,oplage 1000 exemplaren | mooi exemplaar, | € 6,90 | Peggy |
![]() | Lemmens, G - Schrover, M | Christiaan Hammes (1872 - 1965) en Charles Hammes (1915 - 1991) twee Nijmeegse kunstenaars | Nijmeegs Museum Commanderie van Sint-Jan 1992. Softcover, 17.5 x 25 cm. 56 blz.afbeeldingen in zwart/wit, | kaftje heeft lichte verkleuring, mooi exemplaar | € 4,90 | Peggy |
![]() | Hodel, Rudy - Mercuur, THom | Christiaan Kuitwaard | De Drijvende Dobber, Gersloot 1998, Softcover, 22 x 27 cm. 12 blz. tekst 28 blz. afbeeldingen in kleur en zwart/wit, | als nieuw, | € 9,50 | Peggy |



