| Er zijn 17 titels gevonden |
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs € | Bestellen |
| Dèr Mouw, Johan Andreas (Adwaita) | Brahman I | W. Versluys | 1919, 1e druk, 257 p., gebonden, in goede staat, verkleurde rugband | 30.00 |
De Antiquair |
| Dicker, Peter | Ithaka | Conserve | 2000, 1e druk, 151 p., nieuw | 9.00 |
De Antiquair |
| Dicker, Peter | De wolvebron | Conserve | 1994, 1e druk, 79 p., nieuw | 7.00 |
De Antiquair |
| Longfellow | The Poetical Works - Author`s complete copyright edition | Routledge | 1879, 1e druk, 650 p, dundruk, prachtband, goud op snee, in zeer goede staat | 35.00 |
De Antiquair |
| Multatuli | Duizend-en-eenige hoofdstukken over Specialiteiten | Nederlandsche Bibliotheek | 1914, 2e druk, 203 p., gebonden, in goede staat | 20.00 |
De Antiquair |
| Nijlen, Jan van | De dauwtrapper | A.A.M. Stols | 1947, 1e druk, 48 p., gebonden, geschept papier, tweekleurige druk, in zeer goede staat | 24.50 |
De Antiquair |
| Paaltjens, Piet | Snikken en grimlachjes | Oceanus | 1944, 2e druk, 79 p., gebonden, met stofomslag, illustraties, in zeer goede staat | 22.50 |
De Antiquair |
| Potgieter, E.J. | Marten Harpertsz. 1607 - 1609 | Wereldbibliotheek | 1942, 1e druk, 71 p., met knipselsilhoutetten van H.D. Voss, zeer beperkte oplage | 10.00 |
De Antiquair |
| Schendel, Arthur van | Voorbijgaande schaduwen | Meulenhoff | 1948, 1e druk, 196 p., gebonden, in goede staat, verkleurde rugband | 10.00 |
De Antiquair |
| Shakespeare, William | Koning Richard de tweede. Koning Richard de vierde. Koning Richard de vijfde. | Het Spectrum | 1983, geb., 620 p., gebonden, verkleurde rug. | 5.00 |
De Antiquair |
| Shakespeare, William | Veel leven om niets. De vroolijke vrouwtjes van Windsor. Elk wat wils. Driekoningenavond of wat gij wilt. | Het Spectrum | 1983, 1e druk, 584 p., gebonden, verkleurde rug. | 5.00 |
De Antiquair |
| Shakespeare, William | Timon van Athene. Troilus en Cressida. Antonius en Cleopatra. | Het Spectrum | 1983, 1e druk, 527 p., gebonden, verkleurde rug | 5.50 |
De Antiquair |
| Slauerhoff, J.J. | Hij droeg de zee en de verte aan zich mee. De briefwisseling Dr. P.H. Ritter Jr. - J.J. Slauerhoff (1930 - 1936) | Hes Uitgevers | 1985, 1e druk, 59 p., licht verkleurd omslag | 10.00 |
De Antiquair |
| Tennyson, Alfred | The Poetical Works, Complete in One Volume | K.H. Schadd | 1869, 1e druk, 589 p., gebonden, prachtband, goud op snee, naam op schutblad, in zeer goede staat | 45.00 |
De Antiquair |
| Toonder, Jan Gerhard | El Dorado | De Bezige Bij | 1947, 1e druk, 261 p., gebonden, in goede staat | 12.00 |
De Antiquair |
| Vries, Hendrik de | Coplas, zevenhonderd liederen van het Spaansche Volk | De Spieghel | 1936, 1e druk, 133 p., met opdracht van de auteur in vulpeninkt. Rug beschadigdtaat. | 24.50 |
De Antiquair |
| Walter Scott, Sir | The Poetical Works | William P. Nimmo | 1898, 665, p., gebonden, prachtband, goud op snee, in goede staat | 24.50 |
De Antiquair |