| Er zijn 113 titels gevonden |
| Getoond worden de resultaten 1 - 50. |
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs € | Bestellen |
|
De regtsmagt der hooge en andere heemraadschappen bewezen. | Van der meer & Verbruggen, Rotterdam | 1835. Papieren omslag met titel (kreukels en enkele scheurtjes en klein gedeelte los); 14,5 x 23 c | 15.00 |
Eastern window |
| Catalogus 1935 J.J. Romen & Zonen, Roermond - Maaseik. | J.J. Romen & Zonen, Roermond - Maaseik. 64 blz. met afb. van boeken etc. Orig. gekart. kaftje - rug/bovenzijde verkleurd; voorzijde kaftje ietwat los van blok. Verticale vouw. Goed. | 1935 - c 15,5 x 24 cm | 6.00 |
Eastern window |
|
Reglement op het beheer der Rivier-Polders in de provincie Gelderland. | C.A. Vieweg, Nijmegen. Blauw papieren kaft met titel; 75 blz; klein scheurtje op rug. | 1840. 2e druk. 13,5 x 23 cm. | 40.00 |
Eastern window |
|
Oranje bloeit | Herdenkingsalbum huwelijk 1937. Vele afb. van fotos. Kaftje sleets. Kaftje iets los om blok (lijm laat wat los - blok geniet) | 1937 - c 30 x 20 cm. | 6.00 |
Eastern window |
|
The Big Five - De grote vijf. Roosevelt, Churchill, Stalin, Eisenhower, Tsjiang Kai-Sjek. | | ca 1945. Dun kartonnen omslag met foto voor- en achterzijde; 13 x 19 cm; 32 blz; enkele foto`s. | 4.00 |
Eastern window |
| Reglement op het beheer der Rivier-Polders in de provincie Gelderland. | C.A. Vieweg, Nijmegen. 111 pag. Achterin staten van polder districten en modellen van formulieren. Vlekkerig. Gebonden in donkergroen bandje uit de tijd of iets later. | 1844. 14 x 22,5 cm. | 65.00 |
Eastern window |
| Project van de groot-mog: heeren staten van Hollandt: In wat voegen .... volgende poincten: | 4 pag. gebonden in blauw kartonnen kaft. Kleine bruine vlek. | (1650). 14,5 x 18,5 cm. | 35.00 |
Eastern window |
| Souvenir of London - 12 colour pictures in exclusive celesque process. | Photochrom Co. Ltd. London & Tunbridge Wells. Fotos goede staat. Omslag met vouwtjes, enkele vochtvlekjes, hoekjes en rugje beschadigd. Met een touwtje gebundeld. | 1920s | 10.00 |
Eastern window |
| Verzamelde inventarissen van de archieven der opgeheven waterschappen, waarvan de taak is overgegaan op het hoogheem-raadschap Noordhollands Noorderkwartier. | Alkmaar. 81 blz. met 3 kaarten achterin. Orig. gekart. omslag - lichte gebruikssporen,; klein scheurtje rug. Zeer goed. | 1935 - 18 x 27 cm. | 17.00 |
Eastern window |
| Zuid-Afrika Reisgids | South African Tourist Corporation, 1968 | prima staat | 3.00 |
Eastern window |
| Moeders schoot : godsdienstige en zedelijk verhalen en versjes | Van Nooten | 1860, twee halve jaargangen, 96+96 p., gemarmerde band, rug weg | 12.50 |
Eastern window |
| List fan Fryske foarnammen | Fryske Akademy | 1951, 35 p., prima staat | 5.00 |
Eastern window |
|
Beschouwing van de dijkbesturen en hoogheemraadschappen in derzelver oorsprong, ontwikkeling en voortduring. | Van der Meer & Verbruggen, Rotterdam, 1839 - 115 blz. | 23 x 13,5 cm. Papieren titel omslag (smoezelig; rug beschadigd). Inhoud deels met lichte vochtvlek midden onder en 1e blz smoezelig. | 70.00 |
Eastern window |
|
Extract uyt de resolutien van de Heeren staaten van Holland en Westvrieslandt, in haar edele groot mog. vergaderinge genomen op 27 january 1757. | | 18,5 x 11 cm. - 7 blz. Kleurig gestempeld omslagje | 45.00 |
Eastern window |
|
Beschrijving der kustverlichtingen en der oeververlichtingen in het Koningrijk der Nederlanden etc. .. behorende bij kaart (afwezig). | Algemeene landsdrukkerij, s Gravenhage 1867. - 22 blz. | 22 x 14 cm. Bedrukt omslagje (rug beschad./smoezelig). | 25.00 |
Eastern window |
| Abkoude, Chr. van (ill. Louis Raemaekers) | De Fietsclub Alle Vijf | Kluitman | 218 p., ill., geb, achterkant omslag wat gevlekt | 11.00 |
Eastern window |
| Acheson, Dean (samenst.) |
United States Relations with China - with special reference to the period 1944-1949. | Department of State Publications, 1949. 1054 blz. Kaart. | 23 x 15 cm. Linnen uitg. band. Goede-zeer goede conditie - lichte gebruikssporen. Ex - bibliotheek ex. | 20.00 |
Eastern window |
| Ali Cohen, Ch. H. |
Drinkwatervoorziening te plattenlande - Nederlandsch congres voor Openbare gezondheidsregeling. | De erven J.J. Tijl, Zwolle, 1902. - 48 blz. Met gekleurde afbeeldingen. | 28,5 x 21 cm. Half linnen met groen karton (ietwat smoezelig). Katernen beetje los van linnen rugje. Schoon van binnen. | 40.00 |
Eastern window |
| Alkema, B en Bezemer, T.J. |
Volkenkunde van Nederlandsch Indie | H.D. Tjeenk Willink & zoon, Haarlem. 583 blz. Vele zw/w afb. v. foto s. Geb. in blauw linnen. Enkele aantek.; lichte gebr. sporen/slijtage; enkele pag. met roest vlekjes. Goed/zeer goed. | 1927. 26 x 17,5 cm. | 65.00 |
Eastern window |
| Baïracly Levy, J. de | De Horizon En Daar Voorbij. Reizen En Trekken in De Landen Rondom De Middellandse Zee | De Driehoek | paperback, ill., 168 p | 6.00 |
Eastern window |
| Bernadotte, Folke | Het einde | Ad. M.C. Stok, Den Haag, ca. 1945. Gekartonneerd, gebonden | 21 x 15,5 cm.; 134 blz.; zw/w foto`s. Blz. gebruind | 5.00 |
Eastern window |
| Bertina, B.J. | Film in opspraak | uitg. de Koepel, Nijmegen/Antwerpen. ca.1950. Linnen, (besch.) omslag | 21,5 x 16 cm.; 213 blz. zw/w foto`s. Goede staat | 6.00 |
Eastern window |
| Blanc, le, P.M. | Kerkelijk zilver. Negen opstellen over kerkelijke zilversmeedkunst. | Sdu, Den Haag. 191 blz.; Afb. van fotos en tekeningen. Omslag. Als nieuw. | 1992. ca 14,5 x 21 cm. | 15.00 |
Eastern window |
| Boer, de, Tj. | De wijsbegeerte in den Islam | erven F. Bohn, Haarlem. 239 blz.; register. Blz. enigzins gebruind. Gebonden in paars uitgevers linnen waarvan rug verkleurd - verder in uitstekende staat. | 1921. 10,5 x 17 cm. | 20.00 |
Eastern window |
| Bom, Emmanuel de (red.) | Vlaandren, O welig huis - zooals Vlaamsche schrijvers hun land zien | Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1939. Paperback; omslag ontbreekt | 19,5 x 13 cm.; 318 blz.; zw/w foto`s. Bandje smoezelig. Inhoud goed. | 5.00 |
Eastern window |
| Boon, K.G. |
Hercules Seghers | Rijksprentenkabinet / Rijksmuseum, Amsterdam, 1967. 32 + 72 (afb.) blz | 26 x 21 cm. Paperback (Gekart.); 72 zw/w afb. Goede conditie - eerste blz. licht vochtig geweest (geen vlekken !) | 7.50 |
Eastern window |
| Caltex groep (samenst.) | De Caltex ster 1958 kerstnummer. | 23 blz.; afb. van foto`s; zeer goede conditie. Kaftje; geniet; goede conditie - lichte vlekjes. | 1958; ca 21 x 27 cm. | 6.00 |
Eastern window |
| Chambers, William | A tour in Holland, the countries on the Rhine, and Belgium in 1838. | W & R Chambers, Edinburgh. 94 blz. Afbeeldingen in text. Gebonden in kalfsleer - geschaafd. | 1842. 16 x 24,5 cm. 2e druk. | 70.00 |
Eastern window |
| Chin Ku Ch | The Inconstancy of Madam Chuang and Other Stories From the Chinese | Werner Laurie | 259 p., prenten, redelijke staat, geb., vert. Howell, ong. 1930 | 12.50 |
Eastern window |
| Danzas (agence de voyages - reiseburo - travel office) |
Lugano - landkaart - map | Danzas, 1960 s. | 35 x 60 cm. Uitvouwbare kaart - Goede conditie - klein scheurtje, vouwen in hoekjes hier en daar beschadigd | 2.50 |
Eastern window |
| Deutsch, Julius |
De Burgeroorlog in Oostenrijk | N.V. de Arbeiderspers, Amsterdam, 1934. 78 blz. - zw/w foto s. | 24 x 16,5 cm. Gekart. omslag. Bovenzijde rug mist klein stukje lichte gebruikssporen. Goed. | 8.00 |
Eastern window |
| Dielitz, Th. | Land en Zee. Natuurtafereelen en Reisontmoetingen voor Jongelieden geschetst. | Van der Post | ong 1880, over Canada, Indie, Brazalie, redelijke staat, scheurtjes, los in band, 4 gekl. steendrukken, 168 p. | 7.50 |
Eastern window |
| Dijckmeester, H.J. |
Iets over het bestaan van de regtsmagt der dijkstoelen en heemraadschappen. | D.R. van Wermeskerken, Tiel, 1836. - 35 blz. | 23,5 x 14,5 cm. Bedrukt papieren omslag (vochtvlek , iets lichter doorlopend in inhoud). | 25.00 |
Eastern window |
| Durst, Alan |
Wood carving - "the Studio" how to do it series no.17 | The Studio limited, 1938. 79 blz. Zw/w foto s van beelden | 25 x 19 cm. Karton. geill. band. Goede staat - roestvlekjes schutbladen + vouwen laatste schutblad | 5.00 |
Eastern window |
| Egeraat, L. van | Het onbekende Nederland : Gron / Drente / Overijs / Gelderl | Nutricia | 126 p., foto s, goede staat | 2.00 |
Eastern window |
| Egeraat, van, L. |
Op reis in Nederland | De geïllustreerde pers N.V., Amsterdam, 1961. (Margriet reisboek II). 287 blz. Vele zw/w foto s. | 25 x 17,5 cm. Linnen/stofomslag. Omslag enige besch.; Binnenzijde scharnieren/schutbl. papier besch. | 6.00 |
Eastern window |
| Eichhoff, F.G. | Poésie héroïque des indiens comparée a l épopée grecque et romaine avec analyse des poèmes nationaux de l Inde | Auguste Durand | 1860, 388 p., gevlekt, rug geplakt, band in goede staat | 27.50 |
Eastern window |
| Erkelens, A.M.L.E. (tekst) |
Het Loo | Stichting t konings Loo, 1979. 25 blz. | 22,5 x 20 cm. Gekart. omslag; zw/w & kleur afb. Zeer goed. | 3.00 |
Eastern window |
| Faber, J.G.A. |
Memorie omtrent de werking van de reglementen .... collegie van hoofd-ingelanden ... Noorder ij en zeedijk ....bedijkte meeren. | Gebr. Vermande, Hoorn. 1856. Blz. 4 + 16. | 22,5 x 13 cm - Papieren omslagje (beschadigd/deels los) inhoud goed. | 40.00 |
Eastern window |
| Fassett, James H. | Book five | Ginn and company ltd.; 128 blz.; ill. in text; good condition with some small dog ears. Printed wrappers (toarches); in very good condition. | 1954; 34 impression; 13,5 x 18 cm. | 7.00 |
Eastern window |
| Florez, W. Fernandez | De zeven pijlers | Wereldbibliotheek. Vertaald door H. van der Leeuw. 319 blz.- zeer goede interne staat. Geill. uitgevers linnen met bruine vlekjes op platten en rug (meest), gebonden. | 1935 - 13,5 x 20 cm. WB 635 | 6.00 |
Eastern window |
| Forster, Lancelot | The new culture in China | George Allen/Unwin | 240 p, geb., licht gehavend papieromslag, verder prima staat, met persoonlijke aanbiedingsbrief van de auteur | 27.50 |
Eastern window |
| gemeente Arnhem (uitg.) |
De slag om Arnhem - The battle of Arnhem - La bataille d`Arnhem | Gemeente Arnhem - 48 blz. tekst in 3 talen vele afb. van fotos. Goede staat - nietjes verwijderd. Kaftje met middelmatige gebruikssporen | 1945. c 21,5 x 26,5 cm. | 37.50 |
Eastern window |
| Graftdijk, Klaas | Paspoort voor de Delta | Shell nederland, Den Haag, 1959. Gekartonneerd omslag | 24 x 17 cm.; 30 blz.; zw/w foto`s. Omslag ietwat gebruind; blz. ietwat gekrulde hoeken | 4.50 |
Eastern window |
| Hall, van, C.J.J. | Insulinde, werk en welvaart | In den Toren, Naarden. z.j. Gebonden half linnen; 192 pag.; foto | Nagenoeg uitstekende staat | 5.00 |
Eastern window |
| Hasselman, C.J. |
L Institut Royal Colonial d Amsterdam - Sa genese son fonctionnement, son avenir. | voor L Institut Royal Colonial, Paris, 1927. - 110 blz. | 26 x 18 cm. Bedrukt gekartonn. omslag (gebruind). Zw/w Foto s, plattegronden. Net exempl. | 20.00 |
Eastern window |
| Henselmans, Jan |
De architectuur van het moderne landhuis | Van Holkema & Warendorf N.V., Amsterdam 1950 s. zw/w foto s. | 27 x 20,5 cm. Linnen band. Goede conditie - Bovenzijde rug klein scheurtje; lichte gebruikssporen. Binnenzijde netjes. | 20.00 |
Eastern window |
| Herbert Keightley Job | Wild wings. Adventures of a camera hunter among the larger wild birds of North America on sea and land. | Archibald Constable & Co., London etc. xxiv + (4) + 336 blz + index. 160 ill. van fotos. Blauw uitgeverslinnen. Lichte gebruikssporen. | 1905. 16,5 x 22,5 cm. 1e druk. | 37.50 |
Eastern window |
| Huibregtse, P.K. | Zo is Mozambique | Stok | 254 p., geb met licht besch. stofomslag | 6.00 |
Eastern window |
| Hull, van den, W. | Bijdrage tot den alouden loop des Rijns, langs de Hollandsche duinen en zijne uitmonding bij Petten. | 12 blz. Gelijmd in kaftje van 20e eeuws behangpapier. Blz. licht gebruind; korte scheurtjes & vouwtjes uiteinde blz. Goed. | c 1855-60 - c 15 x 23 cm. | 10.00 |
Eastern window |