Literatuurwinkel is aangesloten bij:
www.boekwinkeltjes.nl
Welkom bij Literatuurwinkel uit Mechelen (Belgie)
Voor Nederlandse klanten: wekelijkse verzending aan Nederlandse posttarieven + � 0,50 verwerkingskosten. <br>Belgische klanten: Belgische posttarieven.
Stel een vraag aan Literatuurwinkel
de homepage van Literatuurwinkel
Er zijn 1290 titels gevonden
Getoond worden de resultaten 1 - 50.
SchrijverTitelUitgeverBijz.Prijs €Bestellen
Ík ben de kaai van Antwerpen niet vergeten, vriend... Fotoboek met literaire teksten over AntwerpenProvincie Antwerpen, 2004, 200pGebonden met stofomslag, formaat: 30.5x21.5 cm, kleurfoto´s. Prima staat.20.00 Literatuurwinkel
Florian fables - Edition integrale commentée par Frans Callaert, illustrée par Vincent DevignezDemetra, Editions Didaktiek Center, Opwijk, 1980, 260pGebonden uitgave met leeslint. Première édition tirée sur sirene lisse, 250 exemplaires, ici n° 128. Perfect exemplaar.25.00 Literatuurwinkel
De praalstoet van de Gouden Boom te BruggeUitgeverij Jempie Herrebout i.o.v. de Stad Brugge, 1985, 96pPaperback. Met foto´s. Mooi exemplaar4.20 Literatuurwinkel
AntiekgidsReeks: Het gezin anno 2000, éditions des connaissances modernes, 1971, 191pFormaat 31x23.5cm, gebonden uitgave, geen stofomslag. Goede staat.7.50 Literatuurwinkel
Kultuur vandaag en morgenReeks: Het gezin anno 2000, éditions des connaissances modernes, 1971, 192pFormaat 31x23.5cm, gebonden uitgave, geen stofomslag. Goede staat.7.50 Literatuurwinkel
Wijnen en likeurenReeks: Het gezin anno 2000, éditions des connaissances modernes, 1971, 192pFormaat 31x23.5cm, gebonden uitgave, geen stofomslag. Goede staat.7.00 Literatuurwinkel
Geheimen van de zeebodem. Deel 10. Ongewervelde dierenGeheimen der dierenwereld. Lekturama-encyclopedie. 255p. 23,5x30.5cmGebonden uitgave. Zonder stofomslag. Goede staat7.00 Literatuurwinkel
Honger in overvloed. Het wereldvoedselvraagstukNCOS, 1994, 97pPaperback, groot formaat, prima exemplaar5.00 Literatuurwinkel
Ik droom over vrede. Tekeningen en teksten door kinderen uit het voormalige Joegoslavië. Voorwoord van Salvatore AdamoStandaard Uitgeverij / UNICEF, 1994, 80pGebonden met stofomslag. Goed exemplaar. Formaat 22x26cm, illustraties6.50 Literatuurwinkel
-Normandy American Cementery and memorial. 40th anniversary of D-day. 6 june 1944 - 1984American Battle Monuments Commission, 1984, 24p.brochure (21 cm x 10), geniet. Text in English and French.1.00 Literatuurwinkel
Abdolah, KaderDit mooie landDe Geus, 2009, 374pPaperback. Nieuw. Stempel recensie-exemplaar op titelpagina9.50 Literatuurwinkel
Abicht, LudoDe joden van AntwerpenHadewijch, 1993, 120pPaperback, nieuw exemplaar8.00 Literatuurwinkel
Abicht, LudoIntelligente emotie - Arkprijs Vrije WoordHoutekiet, vierde druk 2001, 176pPaperback, mooi exemplaar 8.00 Literatuurwinkel
Abraham, PearlAfstand van AmerikaMeulenhoff, 1998, 301pPaperback, mooi exemplaar - gesigneerd op titelpagina (handtekening, geen opdracht)7.50 Literatuurwinkel
Acker, Achiel vanTochten. Een uitgave van de Van Acker Stichting naar aanleiding van het 100-ste geboortejaar 1898-1998 van Achiel van Acker, Minister van StaatVan Acker Stichting, 1998, 207pPaperback. Goed exemplaar8.00 Literatuurwinkel
Acker, KathyMijn dood, mijn leven door Pier Paolo PasoliniBert Bakker, 1987, 236pPaperback. Mooi exemplaar6.00 Literatuurwinkel
Adam, FrankWakitchaga. De dood is een jager. ToneelDe Geus, 1992, 95pPaperback, prima exemplaar6.00 Literatuurwinkel
Adrian, G.Noes is niet voor de poesC.P.J. van der Peet, z.j;, 116pGebonden uitgave. Behoorlijk tot goed exemplaar3.25 Literatuurwinkel
Aelvoet, Walter en Fillet, MarkAl gaande wordt de weg gebaand. Getuigenissen over bevrijdingPatmos/Wereldwijd, 1979, 208pPaperback. Goed exemplaar4.75 Literatuurwinkel
Aerts, JefHaeren MajesteitManteau/De bezige bij, 1999, 268pPaperback. Mooi exemplaar.6.00 Literatuurwinkel
Aertsen, Ivo (redactie) Centrum voor Slachtofferhulp LeuvenLeven met een schaduw. Ervaringen van ouders van een vermoord kindStandaard Uitgeverij, 1992, 91p (+ grafieken en foto´s)Paperback, goed exemplaar6.00 Literatuurwinkel
Aken, Piet vanAlleen de doden ontkomenUitgeverij Heideland-Orbis, 1969, 272pGebonden met stofomslag. Scheurtje in omslag, naam op eerste blz., enige verkleuring op rug.5.00 Literatuurwinkel
Aken, Piet vanDe blinde spiegelManteau, derde druk 1981, 373pPaperback, goed exemplaar5.50 Literatuurwinkel
Akker, Magda van denHet China van GasparDe Clauwaert, 1989, 245pGebonden met stofomslag. Prima exemplaar7.00 Literatuurwinkel
Akker, Magda van denHet echte goudDe Clauwaert, 1990, 96pGebonden met stofomslag. Goed exemplaar5.00 Literatuurwinkel
Akkerman, StevoDe inboorlingNieuw Amsterdam, 2009, 222pPaperback, nieuw exemplaar10.00 Literatuurwinkel
al-Harez, SibaDe wetten van mijn lichaamDe Geus, 2009, 316pGebonden met stofomslag. Nieuw exemplaar12.50 Literatuurwinkel
Al-Radi, NuhaDagboek uit BagdadMets/ Kritak/ Novib, 1992, 64pPaperback, prima exemplaar.4.25 Literatuurwinkel
Albahari, davidGötz en MeyerCossee, 2004, 172pGebonden met stofomslag. Nieuw exemplaar6.00 Literatuurwinkel
Alexander, PaulGrafschrift voor oom RemmeltVeen, 2002, 158pPaperback, mooi exemplaar5.00 Literatuurwinkel
AlsteinOpstandHoutekiet, 1989, 150pPaperback, goed exemplaar5.00 Literatuurwinkel
AlsteinDe engel van Simberg of is dit nu de wereld?De Prom/ Houtekiet, 1997, 79pGebonden met stofomslag, goed exemplaar7.50 Literatuurwinkel
Alvarez Guerrero, Gonzalo & Soledad FerrariMaxima - De Argentijnse jarenCarrera, 2009, 272pGebonden, nieuw exemplaar12.00 Literatuurwinkel
Amatmoekrim, KarinTitusPrometheus, 2009, 228pPaperback. Nieuw exemplaar10.00 Literatuurwinkel
Amirpur, KatajunShirin Ebadi en haar strijd om de toekomst van Iran - Nobelprijs voor de Vrede 2003Sirene, 2004, 168pPaperback. Nieuw exemplaar5.00 Literatuurwinkel
Amnesty InternationalVluchtelingen. Bescherming op de tochtAmnesty International Amsterdam, 1994, 77pPaperback, goed exemplaar - handtekening en datum op blz.34.00 Literatuurwinkel
Anderson, WilliamOntsnapping uit de groene helSijthoff Alphen aan den Rijn, 1982, 207pGebonden met stofomslag. Goed exemplaar. Naam op ommezijde voorplat.4.20 Literatuurwinkel
Anderson-Dargatz, GailDe genezende kracht van de bliksemDe Geus, 1998, 350pGebonden met stofomslag. Prima exemplaar6.50 Literatuurwinkel
Andrews, VirginiaDe duistere Engel - De gevallen Engel - Een Engel voor het paradijs (het tweede, derde en vierde deel in de Casteel-saga)Zwarte Beertjes, 1997, 251p, 233p en 269pDrie pockets voor prijs van één. Zeer goede staat5.75 Literatuurwinkel
Andrews, VirginiaBloemen op zolder. Het eerste deel van de macabere Dollanganger-serieZwarte Beertjes, 1997, 276pPocket, ongelezen en goed exemplaar2.50 Literatuurwinkel
Andries, MarcEn morgen is het revolutieStandaard Uitgeverij, 1978, 141pPaperback, goed exemplaar - kreuk in hoek achterplat6.00 Literatuurwinkel
Andriessen, PieterVan cithara tot toverfluit - De Orfeusmythe in de muziekBRT brochure, 1983, 244pPaperback, goed exemplaar - naam op eerste blz7.00 Literatuurwinkel
Anthierens, Karel (samenstelling)Wellustig knallen de kampernoelies. VerhalenManteau,1980, 196pPaperback, goed exemplaar. Rug verbleekt.3.25 Literatuurwinkel
Appel, RenéSpanningContact, 1998, 128pPaperback, mooi exemplaar4.50 Literatuurwinkel
Arnoldussen, Paul en Alice van Diepen (red.)Oud-West - Bibliotheek van Amsterdamse herinneringen 1Bas Lubberhuizen, 2003, 112pPaperback, geïllustreerd, prima exemplaar 7.50 Literatuurwinkel
Arnould, RolandRuitijdVan Gennep, 1995, 120pPaperback, mooi exemplaar5.00 Literatuurwinkel
Arteel, Inge & Barbara Bulckaert, Karen Celis, Machteld de Metsenaere, Petra Meier (redactie)Economie feministisch bekeken - Tweespraak VrouwenstudiesVUB Press, 2001, 151pPaperback, goed exemplaar - hoekjes licht gekneusd7.50 Literatuurwinkel
Asscher, MaartenHet uur en de dagAugustus, 2005, 206pPaperback, mooi exemplaar6.00 Literatuurwinkel
Assouline, PierreHotel LutetiaDe Geus, 2007, 415pGebonden met stofomslag, mooi exemplaar10.00 Literatuurwinkel
Atyeo, Don and Felix DennisThe Holy Warrior Muhammad Ali - An Illustrated BiographyBunch Books, 1975, 112pPaperback, groot formaat, goed exemplaar (etiketspoor op achterplat)7.50 Literatuurwinkel
meer resultaten.....
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26