de Blomme is aangesloten bij:
www.boekwinkeltjes.nl
Welkom bij de Blomme uit Maastricht
Stel een vraag aan de Blomme
Er zijn 237 titels gevonden
Getoond worden de resultaten 1 - 50.
SchrijverTitelUitgeverBijz.Prijs €Bestellen
Historia von D. Johann Fausten. Text des Druckes von 1587, kritische Ausgabe. Mit den Zusatztexten der Wolfenbütteler Handschrift und der zeitgenössischen DruckeReclam, Stuttgart1999, Bibliographisch ergänzte Ausgabe, 141 p., goede staat6.00 de Blomme
Gourmet, das Internationale Magazin für gutes Essen, nr.56, Meeresfische/Loire-WeineWillsberger, Zürich1990, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 126 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das internationale Magazin für gutes Essen, nr. 55, Essen auf dem Land/Krim-WeineWillsberger, Zürich1990, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 126 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das internationale Magazin Für gutes Essen, nr.69, Das beste aus Frankreichs RegionenWillsberger, Zürich1993, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 128 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das internationale Magazin für gutes Essen, nr.70, Ente, Gans & Co. Weine aus WürttembergWillsberger, Zürich1993, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 126 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das internationale Magazin für gutes Essen, nr 68. Bayern, Freistaat für GenieszerWillsberger, ZürichSommer 1993, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 128 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das internationale Magazin Für gutes Essen, nr. 61, Burgund, Produkte/Weine/RestaurantsWillsberger, Zürich1991, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 126 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das internationale Magazin für gutes Essen, nr.65, Mittelmeer: Sizilien/Ligurien/Côte d AzurWillsberger, Zürich1992, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 126 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das internationale Magazin für gutes Essen, nr.62, Asien auf europaïschWillsberger, Zürich1991, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 126 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das internationale Magazin für gutes Essen, nr.57, Frankreichs Südwesten: Essen und WeineWillsberger, Zürich1990, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 128 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das internationale Magazin für gutes Essen, nr.42, Einfache Küche/Hermitage-WeineWillsberger, Zürich1986, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 126 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das Internationale Magazin für gutes Essen, nr.60, Der Rhein, Rezepte, Weine, Restaurants, HotelsWillsberger, Zürich1991, geïllustreerd, gebonden, hardcover, 128 p.7.00 de Blomme
Gourmet, das internationale Magazin für gutes Essen, nr.59, Toskana, Küche und WeineWillsberger, Zürich1991, Geïllustreerd, gebonden, hardcover, `126 p.7.00 de Blomme
Albertini, Rudolf vonModerne Kolonialgeschichte, herausgegeben von Rudolf von AlbertiniKiepenheuer & Witsch, Köln1970, paperback, 470 p., z.g.staat14.00 de Blomme
Alighieri, DanteDe Hel, vertaald door P. Fr.C. Kops, O.F.M.De Torentrans UtrechtGebonden, linnen kaft met opdruk. Illustraties Charles Eyck, 262 pag.10.00 de Blomme
Aron, RaymondLe Grand Débat. Initiation á la stratégie atomiqueCalmann-LévyPaperback, genaaid,274 p., 20.00 de Blomme
Auster, PaulTravels in the Scriptoriumfaber and faber2006, hardcover, stofomslag, 130 p., als nieuw10.00 de Blomme
Badura, Bernhard & Klaus GloySoziologie der Kommunikation, eine Textauswahl zur EinführungFrommann Verlag1972, paperback, 352 pp., genaaid, goed exemplaar5.00 de Blomme
Bank, JanKatholieken en de Indonesische RevolutieAmbo1983, softcover, 576 p., goed ex.10.00 de Blomme
Banning, W.Het communisme als politiek-sociale wereldreligieVan Loghum Slaterus1951, linnen band, rug verkleurd, 239 p. goede staat5.00 de Blomme
Banning, W.Typen van zedeleerBohnpaperback, gebonden, 1972, 5e herziene druk,225 p., omslag verkleurd, verder goede staat5.00 de Blomme
Banning, W.Machten en MensenBohn, Haarlem1959, 1e druk, 211 p., linnen, stofomslag iets beschadigd, verder goede staat7.00 de Blomme
Banning, W.Inleiding tot de SOCIALE ETHIEKServire, Wassenaar1975, vierde druk, 123 p., paperback, goede staat, potloodonderstrepingen4.50 de Blomme
Banning, W.Jaures als denkerVan Loghum Slaterus1931, gebonden, linnen, 211 p., vochtplekken5.00 de Blomme
Baricco, AllesandroOceano mareRizzoli1993/1996, paperback met stofomslag, 227 p., goede staat, italiaans6.30 de Blomme
BeagleDe laatste eenhoornBert Bakker1975, paperback, 159 p., z.goede staat4.00 de Blomme
Bedford, SybilleAldous Huxley, a biographyPapermac1973\1993, paperback, met foto s, 769 pp. + index, goede staat15.00 de Blomme
Beishuizen, J. en Werkman, E.De magere jaren. Nederland in de crisistijd 1929-1939Sijthoff, met foto1976, tweede herziene druk, 272 p., goede staat6.00 de Blomme
Bellow, SaulHerzogPenguin1964, paperback, verkleurd, 348 p., engelstalig3.95 de Blomme
Bezemer, J.W. en anderenAnarchisme, een miskende stroming?Polak & Van GennepPaperback, 1967, 160 p.5.00 de Blomme
Bloem, MarionLange reizen korte liefdesDe Arbeiderspers, Singel pockets1987, pocket, 245 p., zeer goede staat4.00 de Blomme
Bodin, JeanLes six livres de la république. Avec l`apologie de René HerpinAalen, deuxième réimpression de l édition de Paris 15831977, geb., 1104 pp., apologie 44 pp., zeer goede staat100.00 de Blomme
Boekraad, H.C. (red.)Moet dit een wereldbeeld verbeelden? Van en over Pé HawinkelsSocialistische Uitgeverij Nijmegen1979, gebonden paperback, 508 p., foto s, omslag iets verkleurd12.50 de Blomme
Bordewijk, F.De laatste eer. GrafredenNijgh & van Ditmar s-Gravenhage1956, geb., 112 pag., iets verkleurd2.25 de Blomme
Bos, P.R., Niermeyer, J.F.Schoolatlas der gehele aarde. Herzien door B.A. KwastWolters1932, 33e druk, 45 kaarten i.g.st., omslag licht besch., register ontbreekt15.00 de Blomme
Bowen, ElizabethThe HotelJonathan CapeHardcover met stofomslag, 1927/1981,199 p., als nieuw10.00 de Blomme
Bradley, MarionThe mists of Avalon. The enthralling epic of passion and timeless enchantmentSphere books1984, paperback, 1009 pag.4.00 de Blomme
Brakman, WillemDie ene mensQuerido Amsterdam Salamander, omslag H. Berserik1984, paperback, 171p., z.g.st.3.50 de Blomme
Brookner, AnitaA MisallianceJonathan Cape, London1986, geb., hardcover met stofomslag, 191 p., goede staat3.00 de Blomme
Brookner, AnitaHotel du LacContactPaperback, 1984\1985 nederl.vertaling 3e druk, 174 p., goede staat2.50 de Blomme
Brookner, AnitaVoorzienigheidContact1982\1986, 174 p., paperback, goede staat2.50 de Blomme
Brookner, AnitaLaatbloeiersContactPaperback, 1988\1989, 235 p., goede staat2.50 de Blomme
Brookner, AnitaEen vriendin uit EngelandContact1987\1988, 203 p., paperback, goede staat2.50 de Blomme
Brookner, AnitaA closed eyeJonathan Cape1991, gebonden, stofomslag, 255 p., één schutvel verwijderd, verder goede staat4.00 de Blomme
Bruno, fra AntonioBelijdenissen van ChristusDe Fontein1951, geb., linnen omslag licht besch., verder goede staat, 199 pp.4.95 de Blomme
Büch, BoudewijnDe BoekhandelScheltema Holkema Vermeulen1985, geniet, 20 pp., als nieuw7.00 de Blomme
Bugul, KenDe gekke baobabAmbo/NovibPaperback, 1984, geb., 160 pp., goede staat4.00 de Blomme
Burgess, AnthonyLittle Wilson and Big GodPenguin Books, LondonPaperback, 1987, 1988, 448 pag.7.95 de Blomme
Burgess, AnthonyThe Kingdom of the WickedAbacus, Great BritainPaperback, 1985, 1986, 391 pag. Iets vergeeld2.95 de Blomme
Buzzati, Levi, Pasolini, e.a.Pronto! moderne italiaanse verhalenMeulenhoffPocket, 1993, 159 p., goede staat2.00 de Blomme
meer resultaten.....
1  2  3  4  5