Boekwinkeltjes Logo

Boeken zoeken

Boeken zoeken: kunstboeken

 

Er zijn 3269 titels gevonden met kunstboeken, gesorteerd op

 

vorige | Pagina: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 66 | volgende

 

 SchrijverTitelUitgeverBijz.PrijsBestellen
Geen afbeeldingTomlinson, AmandaThe Mediaeval FaceLondon National Portrait Gallerysoft cover 8-48 pp€ 3,00Aquilabooks
Geen afbeelding The masterpieces of the Pergamon and Bode MuseumPhilipp von ZabernMainz, 1991; The ancient world on Museum Island, Berlin; softcover; nice black/white and full colour...€ 12,50Polk
Geen afbeelding?The masterpices of James and William Maris Dutch painters No.4 (extra info)Hols, M The Hague2e editie Nederlands en Engels talig€ 4,50Het boekenpaleis
Geen afbeeldingZuidhoek, ArneThe Maritime World of Arne ZuidhoekThe Allen Publishing Company, Hull1987, 1st ed. cloth with jacket, oblong 4to. jacket misses small part top front, very good left€ 8,00Admiral Books
Geen afbeeldingmerijn hosthe marigolds (extra info) NIEUW BOEK, ongelezen exemplaar, uitgeversrestant€ 11,66Antiex.nl button
Geen afbeeldingWeinhold, RudolfThe many faces of ClarEdition Leipzig 1983Hardcover met SO verzendkosten 3.25 (4093 BW)€ 11,50Gorcum
Geen afbeeldingLoewy, RaymondThe Locomotive. (The New Vision.) (extra info)repr. London, Trefoil Publications, 1987. Kart. met s.o. ongepag. (= 112 pp.) UITSTEKEND EXEMPLAAR. Brievenbuspost.Many illustrations.€ 17,50Anderveen
Geen afbeeldingBackhouse, JanetThe Lindisfarne Gospels. A Masterpiece of Book Painting. (extra info)London, The British Library, 1995. Kart. or.omsl. 64 pp. UITSTEKEND EXEMPLAAR.Illustr. in colour. Further Reading.€ 4,50Anderveen
Geen afbeeldingBackhouse, JanetThe Lindisfarne Gospels (extra info)Oxford, Phaidon Press Unlimited, 1987.96pp. paperback, doorgestreepte naam op titelblad, onderlijningen in potlood in tekst€ 6,00Antiq. Digitalis
Chinese Artists - The Life of Christ bChinese ArtistsThe Life of Christ by Chinese Artists (extra info)The Society for the Propagation of the Gospel 1953/conditie goedsoftcover met papieren omslag met flappen€ 5,00Het Beukske
Geen afbeeldingCraig, DianaThe life and works of ArcimboldoBristol Parragon 1996hard cover 79 pp€ 3,00Aquilabooks
Geen afbeeldingLepore, MarioThe Life and Times of RubensHamlyn, London1969, hardcover with dustwrapper, 4to. as new€ 6,00Admiral Books
Geen afbeeldingOrlandi, EnzoThe Life and times of Dante.Paul Hamlyn, 1967. Portraits of Greatness.Geb., SO., 23x29,5 cm., 75 pag., geÏll.€ 10,00ReynaertCo
Rizzatti, Maria Luisa - The life and times oRizzatti, Maria LuisaThe life and times of Dante (extra info)Hamlyn - London 1967Hardback-stofomslag- 75 blz. goed exemplaar€ 5,00Gore Pigal
Bosi, Roberto (text) & Orlandi, Renzo (ed) - The Life and Times oBosi, Roberto (text) & Orlandi, Renzo (ed)The Life and Times of Cortes. Portraits of greatnessPaul Hamlyn, 1969geb. 76 blz.€ 4,90hasselman
Geen afbeeldingArwas, Victor [intr.]The liberty styleNew York : Rizzoli1979. - [101]p. ; ill. - paperback ; rug verkl., met ex-libris€ 6,50Polk
Geen afbeeldingArwas, Victor (intr.)The Liberty StyleLondon, Academy Editions, 1979. Papb. or.omsl. ongepag. (= 104 pp.) DEUKJE binnenzijde pagina`s, vandaar lage prijs. Brievenbuspost.48 illustrations in colour.€ 2,50Anderveen
carroll nelson mary - the legendary artistcarroll nelson marythe legendary artists of taos (extra info)watson-guptill - new york 0823027457 1980 druk: 1watson-guptill - new york 0823027457 1980 druk: 1 conditie inhoud: zeer goede staat conditie k...€ 29,25Antiex.nl button
Geen afbeelding the later work of aubrey beardsleydover pub.igs€ 4,00zeven
Geen afbeeldingBaker, CatharineThe innocent artists. Student art from Papua New GuineaBlandford Press Poole Dorset 1980Hardcover met SO verzendkosten 3.25 (4676 BW)€ 8,50Gorcum
Geen afbeeldingHoward, MichaelThe impressionist by themselves.Conran Octopus1991-328-hardcover-illustraties€ 25,00het gupke
Geen afbeeldingBackhouse, JanetThe Illuminated Manuscript (extra info)Oxford, Phaidon Press Unlimited, 198780 pp., paperback, stripe with marker pen on title page.€ 4,00Antiq. Digitalis
Geen afbeeldingNorman, EdwardThe House Of God / Church Architecture, Style And History (extra info)W W Norton & Co Inc2005, Paperback, 312 pp, omslag iets gekrast, als nieuw€ 15,00Mister Gringo
Geen afbeeldingDale, Bill; illustrations Charles S. PyleThe History of Angels. One Message Many Faces. (extra info)Petaluma, California. Willitts Designs, 1993. Kart. or.omsl. 31 pp. UITSTEKEND EXEMPLAAR.Bibliograpy. Glossary.€ 3,00Anderveen
Geen afbeeldingPiotrovsky, BorisThe Hermitage, its history and collectionsGranada London 1983Hardcover met SO verzendkosten 3.25 (4371 BW)€ 15,00Gorcum
Geen afbeelding The HermitageAurora-Kunstverlag, Leningrad1987, 1e druk, gebonden met omslag, 33x24 cm, zeer goed, omslag heeft scheurtje€ 20,00Admiral Books
ISHIZAWA, Masao / SUGANUMA, Teizo / TANAKA, Ichimatsu / YAMADA, Chisaburo e.o. - The Heritage of JapaISHIZAWA, Masao / SUGANUMA, Teizo / TANAKA, Ichimatsu / YAMADA, Chisaburo e.o.The Heritage of Japanese ArtKodansha International1982, First Edition, 208pp, Cloth. With dustjacket. In very good condition.€ 75,00FolioBooks
HEMPEL, Rose - The Heian civilizatiHEMPEL, RoseThe Heian civilization of JapanPhaidon1983, 252pp, Cloth with dustjacket. In very good condition.€ 30,00FolioBooks
Geen afbeeldingGallwitz, Kalt LudwigThe Handbook of Renaissance PaintersMunich Prestel 1999soft cover 192 pp VIII charts [mint]€ 7,00Aquilabooks
PIRAZZOLI-t' SERSTEVENS, Michèle - The Han CivilizationPIRAZZOLI-t' SERSTEVENS, MichèleThe Han Civilization of ChinaPhaidon1982, 240pp. Cloth with dustjacket. In very good condition.€ 25,00FolioBooks
Geen afbeeldingColmjon,G,tekst / Scheen,P.,coll.The Hague School, The renewal of Dutch Painting since the middle of the nineteenth centuryLeidsche Uitg.,Rijswijk1951,83pg., 80 reproducties, grijsl.harde kaft(rug iets verkl.) / goed (iets vergeling)€ 12,50overschot
Andronicos, Manolis ea - The Greek MuseumsAndronicos, Manolis eaThe Greek Museums (extra info)Ekdotike Athenon1974, 1e dr, stofomslag, 418 pag, in goede staat€ 18,00Boekopzolder
Geen afbeeldingLoehr, MaxThe great painters of ChinaPhaidon Press Limited Oxford 1980Hardcover met SO verzendkosten 3.25 (4337 BW)€ 17,50Gorcum
WATSON, William - The Greate Japan ExhWATSON, WilliamThe Greate Japan Exhibition. Art of the Edo Period 1600-1868Royal Academy of Arts / Wedenfeld and Nicholson1981, 365pp. Paperback. In very good condition.€ 10,00FolioBooks
MINO, Yutaka (organized by) - The Great Eastern TeMINO, Yutaka (organized by)The Great Eastern Temple: Treasures of Japanese Buddhist Art from Todai-JiThe Art Institute of Chicago / Indiana University Press1986, 180pp, Paperback. In very good condition.€ 20,00FolioBooks
FONG, Wen (edited by) - The Great Bronze AgeFONG, Wen (edited by)The Great Bronze Age of China: an Exhibition From the People's Republic of ChinaThe Metropolitan Museum of Art / Alfred A. Knopf, Inc.1980, xv,386pp. Cloth. Back of dustjacket with some traces of use. Book in very good condition.€ 25,00FolioBooks
Geen afbeeldingProcacci, Ugo (intr.)The Great Age of Fresco. Giotto to Pontormo. An Exhibition of Mural Paintings and Monumental Drawings (etc.).New York, The Metropolitan Museum of Art, 1968. Linn. met s.o. 239 pp. SCHEURTJE stofomslag, verder goed. Brievenbuspost.Illustrated. Glossary. Note to the Catalogue. Catalogue. Index of Artists and Places.€ 6,50Anderveen
redactieteam - THE GOLDEN DEER OF EredactieteamTHE GOLDEN DEER OF EURASIA (extra info)the metropolitan museum of art - new york 0870999605 2000 druk: 1the metropolitan museum of art - new york 0870999605 2000 druk: 1 conditie inhoud: nieuwstaat ...€ 16,25Antiex.nl button
Geen afbeeldingDe Logu Giuseppe en Abis MarioThe golden centuries of venetian paintingArtline EditionsGebonden, in prima staat€ 7,00WaterloopleinDrenthe
Geen afbeeldingGaunt, WilliamThe Golden Age of Flemish Art.Omega Books, 1983.Geb., SO., 22x28,5 cm., 160 pag., geÏll.€ 20,00ReynaertCo
Geen afbeeldingDiverse auteursThe golden age of Dutch Manuscript PaintingRijksmuseum Het Catharijneconvent / The Piermont Morgan LibrarySoftcover verzendkosten 3.25 (5347 BW)€ 13,50Gorcum
Geen afbeeldingReed, MichaelThe Georgian Triumph 1700 - 1830Paladin, 1984.Paperb. 316 pag. illustr.nieuwstaat€ 10,00De Hoofdletter
LEE, Sherman E. - The Genius of JapaneLEE, Sherman E.The Genius of Japanese DesignKodansha International1981, First edition, 203pp, Cloth with dustjacket. Back sunfaded. Otherwise in good condition.€ 20,00FolioBooks
Geen afbeeldingChristo and Jeanne-ClaudeThe Gates. Projekt fur den Central Park, New York City. A work in progress. / Over the River. Projekt fur den Arkansas River, Colorado. A work in progress. (extra info)Saint-Paul de Vence, Galerie Guy Pieters, 2001. Pap. banden. in cassette. ongepag. (= 96 pp. + 132 pp.) Prijs geldt de 2 delen samen. ALS NIEUW.Viele Abbildungen. Photographie von Wolfgang Volz.€ 22,50Anderveen
Geen afbeeldingOs, H.W. van; Marian Prakken (ed.)The Florentine paintings in Holland 1300-1500 (extra info)Amsterdam/Maarssen, De Arbeiderspers/Gary Schwartz, 1974. Papb. or.omsl. 120 pp. + 64 pp. met afbn. KEURIG EXEMPLAAR, geen leesvouw.In totaal 84 afbn. in zw.wit. -Published for the Netherlands Institute for Art History, Florence.€ 5,00Anderveen
Geen afbeeldingKronhausen, Eberhard & Phyllis.The First International Exhibition of Erotic Art. Lund's Kunsthall May 3-July 31, 1968; Arhus Kunstmuseum Sept. 7-Oct. 27 1968. paperback, very good€ 7,00Admiral Books
Geen afbeeldingredactieThe fine ARTS collection 2005International Graphics, 2005zeer net groot gebonden boek, 32x26 cm., 834 pag., paar duizend kunstwerken afgebeeld in kleur.€ 45,00Ankerboek
Geen afbeeldingDeBoy, Kathleen (ed.); & the editors of Fiberarts MagazineThe Fiberarts Design Book (extra info)Asheville (North Carolina), etc. Fiberarts, 1980. Papb. or.omsl. 175 pp. LICHTE gebruikssporen. Brievenbuspost.Illustr. in colour & b/w. With : Index.€ 12,50Anderveen
  - The Family of Man -  The Family of Man - the greatest photographic exhibition of all time 503 pictures from 68 countries created by Edward Steichen for the Museum of Modern Art (extra info)Maco Magazine CorporationPaperback, 1955, 192 blz,€ 6,00Ki-Line button
Geen afbeeldingDetmold, Edward J. (illustr.)The Fables of Aesop. The Lion and the Mouse, The Dog in the Manger, The Hare and the Tortoise, and over 300 other timeless tales.Hertfordshire, Omega Books, 1985. Linn. met s.o. 152 pp. + div. pp. met afbn. in kleur & leeslint. SCHEURTJE in stofomslag, verder keurig. Brievenbuspost. € 5,00Anderveen

 

vorige | Pagina: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 66 | volgende

 

Niet gevonden wat u zocht?

Niets gevonden? Zet voor slechts 1,75 Euro een advertentie bij www.boekenzoekdienst.nl

 

of... kijk eens bij de grootste boeken-database ter wereld:... KLIK hieronder op: Zoek!

 

 

© 2001 - 2013 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.