Boeken zoeken: kunstboeken
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs | Bestellen | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Tomlinson, Amanda | The Mediaeval Face | London National Portrait Gallery | soft cover 8-48 pp | € 3,00 | Aquilabooks |
![]() | The masterpieces of the Pergamon and Bode Museum | Philipp von Zabern | Mainz, 1991; The ancient world on Museum Island, Berlin; softcover; nice black/white and full colour... | € 12,50 | Polk | |
![]() | ? | The masterpices of James and William Maris Dutch painters No.4 (extra info) | Hols, M The Hague | 2e editie Nederlands en Engels talig | € 4,50 | Het boekenpaleis |
![]() | Zuidhoek, Arne | The Maritime World of Arne Zuidhoek | The Allen Publishing Company, Hull | 1987, 1st ed. cloth with jacket, oblong 4to. jacket misses small part top front, very good left | € 8,00 | Admiral Books |
![]() | merijn hos | the marigolds (extra info) | NIEUW BOEK, ongelezen exemplaar, uitgeversrestant | € 11,66 | ![]() | |
![]() | Weinhold, Rudolf | The many faces of Clar | Edition Leipzig 1983 | Hardcover met SO verzendkosten 3.25 (4093 BW) | € 11,50 | Gorcum |
![]() | Loewy, Raymond | The Locomotive. (The New Vision.) (extra info) | repr. London, Trefoil Publications, 1987. Kart. met s.o. ongepag. (= 112 pp.) UITSTEKEND EXEMPLAAR. Brievenbuspost. | Many illustrations. | € 17,50 | Anderveen |
![]() | Backhouse, Janet | The Lindisfarne Gospels. A Masterpiece of Book Painting. (extra info) | London, The British Library, 1995. Kart. or.omsl. 64 pp. UITSTEKEND EXEMPLAAR. | Illustr. in colour. Further Reading. | € 4,50 | Anderveen |
![]() | Backhouse, Janet | The Lindisfarne Gospels (extra info) | Oxford, Phaidon Press Unlimited, 1987. | 96pp. paperback, doorgestreepte naam op titelblad, onderlijningen in potlood in tekst | € 6,00 | Antiq. Digitalis |
![]() | Chinese Artists | The Life of Christ by Chinese Artists (extra info) | The Society for the Propagation of the Gospel 1953/conditie goed | softcover met papieren omslag met flappen | € 5,00 | Het Beukske |
![]() | Craig, Diana | The life and works of Arcimboldo | Bristol Parragon 1996 | hard cover 79 pp | € 3,00 | Aquilabooks |
![]() | Lepore, Mario | The Life and Times of Rubens | Hamlyn, London | 1969, hardcover with dustwrapper, 4to. as new | € 6,00 | Admiral Books |
![]() | Orlandi, Enzo | The Life and times of Dante. | Paul Hamlyn, 1967. Portraits of Greatness. | Geb., SO., 23x29,5 cm., 75 pag., geÏll. | € 10,00 | ReynaertCo |
![]() | Rizzatti, Maria Luisa | The life and times of Dante (extra info) | Hamlyn - London 1967 | Hardback-stofomslag- 75 blz. goed exemplaar | € 5,00 | Gore Pigal |
![]() | Bosi, Roberto (text) & Orlandi, Renzo (ed) | The Life and Times of Cortes. Portraits of greatness | Paul Hamlyn, 1969 | geb. 76 blz. | € 4,90 | hasselman |
![]() | Arwas, Victor [intr.] | The liberty style | New York : Rizzoli | 1979. - [101]p. ; ill. - paperback ; rug verkl., met ex-libris | € 6,50 | Polk |
![]() | Arwas, Victor (intr.) | The Liberty Style | London, Academy Editions, 1979. Papb. or.omsl. ongepag. (= 104 pp.) DEUKJE binnenzijde pagina`s, vandaar lage prijs. Brievenbuspost. | 48 illustrations in colour. | € 2,50 | Anderveen |
| carroll nelson mary | the legendary artists of taos (extra info) | watson-guptill - new york 0823027457 1980 druk: 1 | watson-guptill - new york 0823027457 1980 druk: 1 conditie inhoud: zeer goede staat conditie k... | € 29,25 | ![]() | |
![]() | the later work of aubrey beardsley | dover pub. | igs | € 4,00 | zeven | |
![]() | Baker, Catharine | The innocent artists. Student art from Papua New Guinea | Blandford Press Poole Dorset 1980 | Hardcover met SO verzendkosten 3.25 (4676 BW) | € 8,50 | Gorcum |
![]() | Howard, Michael | The impressionist by themselves. | Conran Octopus | 1991-328-hardcover-illustraties | € 25,00 | het gupke |
![]() | Backhouse, Janet | The Illuminated Manuscript (extra info) | Oxford, Phaidon Press Unlimited, 1987 | 80 pp., paperback, stripe with marker pen on title page. | € 4,00 | Antiq. Digitalis |
![]() | Norman, Edward | The House Of God / Church Architecture, Style And History (extra info) | W W Norton & Co Inc | 2005, Paperback, 312 pp, omslag iets gekrast, als nieuw | € 15,00 | Mister Gringo |
![]() | Dale, Bill; illustrations Charles S. Pyle | The History of Angels. One Message Many Faces. (extra info) | Petaluma, California. Willitts Designs, 1993. Kart. or.omsl. 31 pp. UITSTEKEND EXEMPLAAR. | Bibliograpy. Glossary. | € 3,00 | Anderveen |
![]() | Piotrovsky, Boris | The Hermitage, its history and collections | Granada London 1983 | Hardcover met SO verzendkosten 3.25 (4371 BW) | € 15,00 | Gorcum |
![]() | The Hermitage | Aurora-Kunstverlag, Leningrad | 1987, 1e druk, gebonden met omslag, 33x24 cm, zeer goed, omslag heeft scheurtje | € 20,00 | Admiral Books | |
![]() | ISHIZAWA, Masao / SUGANUMA, Teizo / TANAKA, Ichimatsu / YAMADA, Chisaburo e.o. | The Heritage of Japanese Art | Kodansha International | 1982, First Edition, 208pp, Cloth. With dustjacket. In very good condition. | € 75,00 | FolioBooks |
![]() | HEMPEL, Rose | The Heian civilization of Japan | Phaidon | 1983, 252pp, Cloth with dustjacket. In very good condition. | € 30,00 | FolioBooks |
![]() | Gallwitz, Kalt Ludwig | The Handbook of Renaissance Painters | Munich Prestel 1999 | soft cover 192 pp VIII charts [mint] | € 7,00 | Aquilabooks |
![]() | PIRAZZOLI-t' SERSTEVENS, Michèle | The Han Civilization of China | Phaidon | 1982, 240pp. Cloth with dustjacket. In very good condition. | € 25,00 | FolioBooks |
![]() | Colmjon,G,tekst / Scheen,P.,coll. | The Hague School, The renewal of Dutch Painting since the middle of the nineteenth century | Leidsche Uitg.,Rijswijk | 1951,83pg., 80 reproducties, grijsl.harde kaft(rug iets verkl.) / goed (iets vergeling) | € 12,50 | overschot |
![]() | Andronicos, Manolis ea | The Greek Museums (extra info) | Ekdotike Athenon | 1974, 1e dr, stofomslag, 418 pag, in goede staat | € 18,00 | Boekopzolder |
![]() | Loehr, Max | The great painters of China | Phaidon Press Limited Oxford 1980 | Hardcover met SO verzendkosten 3.25 (4337 BW) | € 17,50 | Gorcum |
![]() | WATSON, William | The Greate Japan Exhibition. Art of the Edo Period 1600-1868 | Royal Academy of Arts / Wedenfeld and Nicholson | 1981, 365pp. Paperback. In very good condition. | € 10,00 | FolioBooks |
![]() | MINO, Yutaka (organized by) | The Great Eastern Temple: Treasures of Japanese Buddhist Art from Todai-Ji | The Art Institute of Chicago / Indiana University Press | 1986, 180pp, Paperback. In very good condition. | € 20,00 | FolioBooks |
![]() | FONG, Wen (edited by) | The Great Bronze Age of China: an Exhibition From the People's Republic of China | The Metropolitan Museum of Art / Alfred A. Knopf, Inc. | 1980, xv,386pp. Cloth. Back of dustjacket with some traces of use. Book in very good condition. | € 25,00 | FolioBooks |
![]() | Procacci, Ugo (intr.) | The Great Age of Fresco. Giotto to Pontormo. An Exhibition of Mural Paintings and Monumental Drawings (etc.). | New York, The Metropolitan Museum of Art, 1968. Linn. met s.o. 239 pp. SCHEURTJE stofomslag, verder goed. Brievenbuspost. | Illustrated. Glossary. Note to the Catalogue. Catalogue. Index of Artists and Places. | € 6,50 | Anderveen |
| redactieteam | THE GOLDEN DEER OF EURASIA (extra info) | the metropolitan museum of art - new york 0870999605 2000 druk: 1 | the metropolitan museum of art - new york 0870999605 2000 druk: 1 conditie inhoud: nieuwstaat ... | € 16,25 | ![]() | |
![]() | De Logu Giuseppe en Abis Mario | The golden centuries of venetian painting | Artline Editions | Gebonden, in prima staat | € 7,00 | WaterloopleinDrenthe |
![]() | Gaunt, William | The Golden Age of Flemish Art. | Omega Books, 1983. | Geb., SO., 22x28,5 cm., 160 pag., geÏll. | € 20,00 | ReynaertCo |
![]() | Diverse auteurs | The golden age of Dutch Manuscript Painting | Rijksmuseum Het Catharijneconvent / The Piermont Morgan Library | Softcover verzendkosten 3.25 (5347 BW) | € 13,50 | Gorcum |
![]() | Reed, Michael | The Georgian Triumph 1700 - 1830 | Paladin, 1984. | Paperb. 316 pag. illustr.nieuwstaat | € 10,00 | De Hoofdletter |
![]() | LEE, Sherman E. | The Genius of Japanese Design | Kodansha International | 1981, First edition, 203pp, Cloth with dustjacket. Back sunfaded. Otherwise in good condition. | € 20,00 | FolioBooks |
![]() | Christo and Jeanne-Claude | The Gates. Projekt fur den Central Park, New York City. A work in progress. / Over the River. Projekt fur den Arkansas River, Colorado. A work in progress. (extra info) | Saint-Paul de Vence, Galerie Guy Pieters, 2001. Pap. banden. in cassette. ongepag. (= 96 pp. + 132 pp.) Prijs geldt de 2 delen samen. ALS NIEUW. | Viele Abbildungen. Photographie von Wolfgang Volz. | € 22,50 | Anderveen |
![]() | Os, H.W. van; Marian Prakken (ed.) | The Florentine paintings in Holland 1300-1500 (extra info) | Amsterdam/Maarssen, De Arbeiderspers/Gary Schwartz, 1974. Papb. or.omsl. 120 pp. + 64 pp. met afbn. KEURIG EXEMPLAAR, geen leesvouw. | In totaal 84 afbn. in zw.wit. -Published for the Netherlands Institute for Art History, Florence. | € 5,00 | Anderveen |
![]() | Kronhausen, Eberhard & Phyllis. | The First International Exhibition of Erotic Art. Lund's Kunsthall May 3-July 31, 1968; Arhus Kunstmuseum Sept. 7-Oct. 27 1968. | paperback, very good | € 7,00 | Admiral Books | |
![]() | redactie | The fine ARTS collection 2005 | International Graphics, 2005 | zeer net groot gebonden boek, 32x26 cm., 834 pag., paar duizend kunstwerken afgebeeld in kleur. | € 45,00 | Ankerboek |
![]() | DeBoy, Kathleen (ed.); & the editors of Fiberarts Magazine | The Fiberarts Design Book (extra info) | Asheville (North Carolina), etc. Fiberarts, 1980. Papb. or.omsl. 175 pp. LICHTE gebruikssporen. Brievenbuspost. | Illustr. in colour & b/w. With : Index. | € 12,50 | Anderveen |
![]() | The Family of Man - the greatest photographic exhibition of all time 503 pictures from 68 countries created by Edward Steichen for the Museum of Modern Art (extra info) | Maco Magazine Corporation | Paperback, 1955, 192 blz, | € 6,00 | ![]() | |
![]() | Detmold, Edward J. (illustr.) | The Fables of Aesop. The Lion and the Mouse, The Dog in the Manger, The Hare and the Tortoise, and over 300 other timeless tales. | Hertfordshire, Omega Books, 1985. Linn. met s.o. 152 pp. + div. pp. met afbn. in kleur & leeslint. SCHEURTJE in stofomslag, verder keurig. Brievenbuspost. | € 5,00 | Anderveen | |
vorige | Pagina: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 66 | volgende
Niet gevonden wat u zocht?
of... kijk eens bij de grootste boeken-database ter wereld:... KLIK hieronder op: Zoek!
© 2001 - 2013 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.















