Er zijn 18522 titels gevonden met scheepvaart [gesorteerd op Titel]

Getoond worden de resultaten 651 - 700.
 
SchrijverTitelUitgeverBijz.Prijs €Bestellen
Sweetman, JackAmerican Naval History. An Illustrated Chronology. The U.S. Navy and Marine Corps, 1775-present,Naval Institute Press1984 1e druk linnen met stofomslag; 4to Boekgrootte tot 304 mm 331pp 10.00 Henk v.d. Burg
American Precident Lines, Sail the Pacific with hte PresidentsLitho in U.S.A.'54S.S.President Cleveland - S.S.President Wilson, prachtige uitklapbare brochure(foto op aanvraag)23.00 Waddenkust
American Ship modelsAmerican Ship models, and how to build them: V.R. Grimwood, 1952, 187 Blz., met twaalf complete werkplannen, van vooral locale Amerikaanse zeilboottypen uit de 19e eeuw als bijv. een walvisschoener of42.50 Nautiek.nl
American Small SailingcraftChapelle, H.I.: 1951 New York, gebonden met papieromslag 363 blz., met meer dan 100 plannen van schepenTheir Design, Development, and Construction35.00 Nautiek.nl
Alden, John D.American Steel Navy. A Photographic History of the U.S. Navy from the Introduction of the Steel Hull in 1883 to the Cruise of the Great White Fleet, 1907 - 1909.Naval Institute Press, Annapolis. First Edition 1972Gebonden, stofomslag, gr. form., 396 blz., rijk geill. met foto`s e.a. illus. ; zeer goed exemplaar39.50 Van der Elst
Americas favorite boat ride - Cruise Guide Circle Line New YorkCircle Line - toeristische uitgave (cruises rondvaarten)ca.1976 32 pag. met veel kleurenfotos schepen havens New York2.50 Aeolus
Ratti, Fabio/Riccardo VillarosaAmerica`s Cup 1851-1983De Boer Maritiem, 1984Gebonden, en in prima staat, met omslag.A4 formaat, 200 pp.23.50 Boekhandel Greet
Kaufmann,Gerhard ( red. )Amerikanische Schiffsbilder. Gemalde und Aquarelle des 18. bis 20. Jahrhunderts aus amerikanischen Sammlungen.Altonaer Museum in Hamburg, 1976Org. omsl., 144 blz., rijk geill.; vouw in de omslag, verder zeer goed exemplaar7.50 Van der Elst
Whitehouse, ArchAmphibious OperationsFrederick Muller Ltd, 1964, gebonden, met stofomslag, 351ppEngelstalig, prima exemplaar, veel z/w-foto's en kaarten, inclusief bibliografie en index15.00 BoekenVleugel
WHITEHOUSE Arch,AMPHIBIOUS OPERATIONS,Frederick Muller Limited1964 1e druk linnen met stofomslag; . . 351pp 10.00 Henk v.d. Burg
Amphibious WarfareSpeller, Ian/Tuck, Christopher: The theory and practice of amphbious operations in the 20th century, 2001 UK, bound with dustwrap 176 pages25.00 Nautiek.nl
Polmar, Norman / Mersky, Peter B.Amphibious Warfare. An Illustrated History,Blandford Press1988 1e druk linnen met stofomslag; 4to Boekgrootte tot 304 mm 192pp 10.00 Henk v.d. Burg
Amsterdam als Marinebasis1965, softcover 59 blz. met foto's. Repro uitgaven van de KMVan 'S-Lands werf tot Marine-etablissement12.50 Nautiek.nl
Werkman, Evert / Harst Hylke van derAmsterdam beeld van een haven 1870 / 1940,De Boer Maritiem1974 1e druk linnen met stofomslag; 4to Boekgrootte tot 304 mm 142pp 7.00 Henk v.d. Burg
Werkman, Evert / Harst Hylke van derAmsterdam beeld van een haven 1870 / 1940,De Boer Maritiem1974 1e druk linnen met stofomslag; 4to Boekgrootte tot 304 mm 142pp 8.00 Henk v.d. Burg
RedactieAmsterdam onder zeilA.W. Bruna1985, paperback, groot formaat, foto`s, 48 pp., i.z.g.st.3.50 Haghe Boeken
Amsterdam Onder ZeilInmercGeí 1985 Met boeklon beplakt. 48 pp. Goed Genaaid / Soft Cover Maandblad4.00 Boeken Ben de
Schilperoord, Bram + Linden, Koen Van DerAmsterdam Onder ZeilA.W. Bruna & Zoon's Uitgevers Mij. B.V.1985 48 pagina's. Foto's, afbeeldingen. De samenstellers hopen met dit boekje een informatieve bijdrage te leveren aan de groeiende belangstelling voor de zeilsport. Good / Goed3.50 ERWIN Strip-Boek
-.Amsterdam onder zeil.Bruna,1985 Orig. omslag. 48pp. Met fotoÕs en tekeningen.4.00 Streppel
Schilperoord, Bram en Koen van der Linden (tekst)Amsterdam onder zeil. InformatiefA. W. Bruna & Zoon, Utrecht, Aartselaar, 1985Paperback, geïllustreerd, 48 pp8.00 Atseedokkum
Schilperoord, Bram en Koen van der Linden (tekst)Amsterdam onder zeil. InformatiefA. W. Bruna & Zoons uitgeversmij bv. Utrecht, 1985Paperback, geïllustreerd, 48 pp6.00 Atseedokkum
Gawronski, J.H.G/ (red.)Amsterdam project. Jaarrapport van de Stichting VOC-schip Amsterdam 1985,Eigen beheer1986 1e druk oorspr. omslag; 4to Boekgrootte tot 304 mm 114pp 15.00 Henk v.d. Burg
Amsterdam Sea-and Rhineport kalender 1953Weekkalender, met ringband en harde omslag. Met elke week een prachtige zwart/wit foto van een topfotograaf. Meer dan 50 bijzondere foto's van fotografen als A.M. Wolff en Cas oorthuys. Vele foto's va25.00 Nautiek.nl
Amsterdam Zee en RijnhavenUitgave vereniging ''De Amsterdamsche Haven'', gebonden 101 blz. +/- 1955, achtergronden van de haven met veel mooie fotografie van Cas Oorthuys24.50 Nautiek.nl
Amsterdam Zee-en Rijnhaven kalender 1955Weekkalender, met ringband en harde omslag. Met elke week een prachtige zwart/wit foto van een topfotograaf. Meer dan 50 bijzondere foto's van fotografen als A.M. Wolff en Cas oorthuys. Vele foto's va25.00 Nautiek.nl
Werkman , Evert . & Hylke Harst van der .Amsterdam, Beeld van een haven 1870/1940De Boer Maritiem .Gebonden als nieuw met harde kaft en omslag . 3/7 - 1 e dr 1974 - 143 p - 729 gr - 22 x 28,5 cm .8.00 DE ESOTERIER
Amsterdam, beeld van een haven 1870/1940Werkman, Evert/Harst, Hylke van der: 1974 Bussum, gebonden met papieromslag 143 blz.. Vol met fotomateriaal en achtergronden (b)27.50 Nautiek.nl
-.Amsterdam, Sea and Rhine terminal.Amsterdam Port Association,1968 Orig. wrappers. 16pp. With ills.3.50 Streppel
Werkman, G.Amsterdam, stad te water.Bussum: Kroonder, 1943 (1e dr.); 240pp., bibliografie, zw-w tekeningen (Jan Reinders), zw-w foto's, linnen gebonden m. zilver-rode bandversiering.De Amsterdamsche Reeks. Relatie A'dam-water in alle aspecten. 2e druk (1944): E 5.70.6.50 Serendipity
Amsterdam, Zee- en RijnhavenAllert de Langerond 1954, 72 blz1.00 Luchtschip
Amsterdam, Zee- en Rijnhaven: 8 Scheepvaartmaatschappijen met geregelde lijndiensten op alle delen der wereld.Zonder plaats, uitg., jaar, geïllustreerde reclame folder met foto's en kaartjes, 17,5 x 11,5 cm, geniet. Staat: Mooi.10.00 Dik Ramkema
Werkman, Evert / Hylke van der HarstAmsterdam. Beeld van een haven 1870/1940De Boer, maritiemGebonden met omslag, 1974. goed7.00 Boekenvanden
WERKMAN, E./ HARST, H. VAN DERAmsterdam. Beeld van een haven 1870-1940.De boer Maritiem, 1974 hardcover met stofomslag, 143pp. Ills8.50 Duveltje
Amsterdamsche Almanak voor koophandel en zeevaartUitgave College Zeemanshoop: Adressenboek voor de scheepvaart, met daarin o.a. een overzicht van de rederijen in Nederland met haar schepen. Van de schepen kan men de specificaties zien. En een index 12.50 Nautiek.nl
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1916. ( 91e jaarg. ). Uitgegeven door het bestuur van het College Zeemanshoop.Zeemanshoop. A`dam, 1916 Org. omsl., ca. 330 blz., geill. met vlaggenkaarten & schoorsteenmerken in kleur ; papieren omslag beschadigd12.50 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1922. ( 97e jaarg. ) ( vanaf 1922 is de jaarlijkse uitgave zonder gekleurde vlaggenkaarten & schoorsteenmerken )Zeemanshoop. A`dam, 1922Org. omsl., 258 blz. ; zeer goed exemplaar10.00 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1923. ( 98e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1923Org. omsl., 260 blz. ; als nieuw12.50 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1924. ( 99e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1924Org. omsl., 253 blz.; zeer goed exemplaar10.00 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1925. ( 100e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1925Org. omsl., ca. 300 blz., geill. met advertenties ; zeer goed exemplaar12.50 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1926. ( 101e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1926Org. omsl., ruim 300 blz., incl. talr. geill. advert.; mooi exempl.12.50 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1928. ( 103e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1928Org. omsl., ca. 280 blz., geill. met advertenties ; mooi exemplaar10.00 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1932. ( 107e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1932Org. omsl., ca. 275 blz., enkele geill. advertenties ; als nieuw12.50 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1933. ( 108e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1933Org. omsl., ca. 280 blz., enkele geill. advertenties ; zeer goed exemplaar10.00 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1934. ( 109e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1934 Org. omsl., ca. 270 blz., enkele geill. advertenties ; omslag gerestaureerd, verder zeer goed exemplaar9.50 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1934. ( 109e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1934Org. omsl., ca. 270 blz., enkele geill. advert.; als nieuw12.50 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1935. ( 110e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1935Org. omsl., ca. 265 blz., enkele geill. advert.; mooi exemplaar12.50 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1936. ( 111 jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1936Org. omsl., ca. 260 blz., enkele geill. advert.; mooi exemplaar12.50 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1938. ( 113e jaarg )Zeemanshoop. A`dam, 1938Org. omsl., ca. 275 blz., enkele geill. advertenties ; als nieuw12.50 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1941. ( 116e jaarg. )Zeemanshoop. A`dam, 1941Org. omsl., ca. 250 blz.; zeer goed exemplaar10.00 Van der Elst
College ZeemanshoopAmsterdamsche Almanak voor Koophandel en Zeevaart 1942. ( 117e jaarg. ) Zeemanshoop. A`dam, 1942Org. omsl., 56 blz., enkele geill. advertenties ; zeer goed exemplaar7.50 Van der Elst
meer resultaten.....1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  
151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  
176  177  178  179  180  181  182  183  184  185  186  187  188  189  190  191  192  193  194  195  196  197  198  199  200  
201  202  203  204  205  206  207  208  209  210  211  212  213  214  215  216  217  218  219  220  221  222  223  224  225  
226  227  228  229  230  231  232  233  234  235  236  237  238  239  240  241  242  243  244  245  246  247  248  249  250  
251  252  253  254  255  256  257  258  259  260  261  262  263  264  265  266  267  268  269  270  271  272  273  274  275  
276  277  278  279  280  281  282  283  284  285  286  287  288  289  290  291  292  293  294  295  296  297  298  299  300  
301  302  303  304  305  306  307  308  309  310  311  312  313  314  315  316  317  318  319  320  321  322  323  324  325  
326  327  328  329  330  331  332  333  334  335  336  337  338  339  340  341  342  343  344  345  346  347  348  349  350  
351  352  353  354  355  356  357  358  359  360  361  362  363  364  365  366  367  368  369  370  371  


of... kijk eens bij de grootste boeken-database ter wereld:... KLIK op: Zoek!
KLIK op: Zoek!





Tip van Boekwinkeltjes:
Flex Zakelijk Image Banner 234 x 60
OOSTERHOFF BOEKEN