Er zijn 18524 titels gevonden met scheepvaart [gesorteerd op Titel]

Getoond worden de resultaten 1251 - 1300.
 
SchrijverTitelUitgeverBijz.Prijs €Bestellen
Walbridge, CharlesBoatbuilders manual. Invaluable information for all-fiberglass construction and repair applicationsMenasha Ridge Press Birmingham AL 1986soft cover 127 pp5.00 Aquilabooks
BoatbuildingChapelle, Howard I: 1969, gebonden met papieromslag 624 blz.. Voor diverse zeil en motorboten. Veel varianten worden doorgenomenA Complete Handbook of Wooden Boat Construction40.00 Nautiek.nl
Boatbuilding Manual 2nd EditionSteward, R.M.: 1981 USA, gebonden met papieromslag 240 blz.24.50 Nautiek.nl
Gannaway, DaveBoatbuilding on a Glass Fibre HullNautical1973 1ste druk7.50 Wonderbook
Brown, David G.Boatbuilding with Baltek DuraKoreInt. Marine/McGraw-Hill Camden 1995hard cover xiv-288 pp22.00 Aquilabooks
Boatbuilding with Plywood 2nd editionWitt, G.L. en Hankinson, K: 1978 USA, gebonden 278 blz., met vele voorbeelden35.00 Nautiek.nl
CHAPELLE, HOWARD I.Boatbuilding. A complete handbook of wooden boat construction. Hardcover ((linnen, goudkleurige belettering op de rug en voorzijde, geringe gebruikssporen), handtekening op schutblad, goed exemplaar.W.W. Norton & Company, New York, (1941).24 x 16,5 cm., 624 p. Rijk geïllustreerd, register, Catalogus: SCHEEPVAART / SHIPPING24.00 Blokken
Emmet & SevilleBoating for SportsmenHarper & Row New York19676.50 Wonderbook
Newing, Roy E.Boating on the Kentish River Stour Roy E. Newing (eerste druk/first edition) Geniet/stapled, 15 pag.porto 1,45 euro (NL) ISBN 0951489208 In goede staat, geillustreerd in kleur. In good condition, illustrated in colour.7.50 Boek2
RUDOLPH, WOLFGANGBoats - Rafts - ShipsEdition Leipzig1974 The beginnings of Navigation; Phoenician sea voyages; Submarine archeology; deep-water vessels; developments in powered ship & the world of sailors and fishermen Orig. Cloth 10.00 Sportboekwinkel
Lethbridge, T.C.Boats and BoatmenThames and Hudson, First pub. 1952Rijk geïllustreerd met 41 tekeningen en 4 photogravure plates; gebonden,uitstekende staat, 199 pg15.00 Claudia
Costa, GiancarloBoegbeeldenDe Boer Maritiem. Vikingen, Gouden Eeuw, clippers, vrouwen, oorlogsschepen. Veel fotomateriaal. - scheepvaart geschiedenis houtsnijwerklinnengebonden met (minieme schaafplekjes) omslag, 1980, 173p, minimale vochtsporen, goede staat12.50 Gevederde Kikker
BoegbeeldenBoegbeelden: Giancarlo Costa, 1980 Bussum, 173 Blz., harde kaft, In dit boek de geschiedenis van boegbeelden, beschreven en rijkelijk afgebeeld. (a)<BR><BR>24.50 Nautiek.nl
COSTA, GIANCARLO.Boegbeelden (Vikingen, Gouden Eeuw, clippers, vrouwenfiguren, oorlogsschepen). Cloth with dustjacket, name & stamp on fly-leaf, good copy.De Boer Maritiem, Bussum, (1980).27,5 x 21,5 cm., 175 p. Numerous illustrations; many in colour, bibliography, Catalogus: SCHEEPVAART / SHIPPING25.00 Blokken
Costa GiancarloBoegbeelden, Vikingen, gouden eeuw, clippers, vrouwenfiguren, oorlogsschepenGeïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert De Boer Maritiem 1980 173 .pp Linnen band / Cloth binding Goed / Good / Bien / Gut16.00 Boeksken
Costa, Giancarlo.Boegbeelden.Unieboek, Bussum, 1980.175 p. linn.+o. 21,5x27,5 cm. foto’s. ill. De Boer Maritiem. Beschadigde stofomslag.15.00 Bladzij 20
Costa, GiancarloBoegbeelden. Vikingen / Gouden eeuw / Clippers / Vrouwenfiguren / Oorlogsschepen,De Boer Maritiem1980 1e druk linnen met stofomslag; 4to Boekgrootte tot 304 mm 176pp 10.00 Henk v.d. Burg
Mark, ChrisBoeggolf voor Korea. de Koninklijke marine in de Koreaanse wateren 1950-1955. Isbn: 9789068250787Uniepers Abcoude1990, 1e druk, paperback in perfecte staat, naam onderop boekblok, 159 pp12.50 Boekhandel Greet
Boeggolf voor KoreaMark, Chris: 1990 Uniepers Abcoude, softcover 159 blz., met foto's en lijst van in het boek gebruikte namen van schepenDe Koninklijke Marine in de Koreaanse wateren19.50 Nautiek.nl
Mark, ChrisBoeggolf voor Korea, de Koninklijke Marine in de Koreaanse wateren 1950-1955Uniepers Abcoude 1990ISBN 90.6825.0787, paperback met 160 blz. met zw/wit foto's, handtekening van de schrijver11.00 Waddenkust
Mark, C.Boeggolf voor Korea. De Koninklijke Marine in de Koreaanse wateren 1950-1955Uniepers Abcoude1990, 159p. geïll. ingenaaid7.50 Sphinx
Kampen, Anthony vanBoek der zeven zeeënDe Boer, 1949 [ 1ste druk]Net groot linnen gebonden boek, 25x18 cm. ,631 pag.9.50 Ankerboek
Boek aan boordHofland, W.C.G.: 2004, gebonden 123 blz., met illustratiesde geschiedenis van de bibliotheek voor varenden16.50 Nautiek.nl
Hofland, Wulfred C.G.BOEK AAN BOORD - de geschiedenis van de Bibliotheek voor Varenden Bibl. voor Varenden2004 schutblad ontbreekt - verder mooi ex.3.75 boekenjan
Hofland, Wulfred C. G.Boek aan boord. De geschiedenis van de Bibliotheek voor VarendenBibliotheek voor Varenden, 2004Gebonden, illustraties, 123 pp *ex-bibliotheek-exemplaar*8.00 Atseedokkum
Hofland, Wulfred C.G.Boek aan Boord. De geschiedenis van de Bibliotheek voor Varenden.Bibliotheek voor Varenden 2004 geb. 123 pp. in zeer goede staat 9.00 Academia
Kampen, Anthony van (samensteller)Boek der zeven zeeënC.V. uitgeverij V.H.C. de Boer Jr. Amsterdam, 1949Gebonden, met illustraties, 631 pp12.00 Atseedokkum
Kampen, Anthony Van SamenstellerBoek Der Zeven ZeeënC. De Boer Jr.Rein Snapper 1949 Rug verkleurd, binnen scharnier voorplat gedeeltelijk los. 631 Pagina`s. Goed Genaaid Gebonden15.00 Boeken Ben de
Boek der zeven zeeenKampen, Anthony van: 1959 Hilversum, gebonden 336 blz., met houtgravures. Beroemde zeeverhalen verzameld door van Kampen12.50 Nautiek.nl
Kampen, Athony vanBoek der zeven zeeën.C.V. Uitgeverij v.h. C. De Boer Jr., AmsterdamAmsterdam, 1949. Geb. en geïll. 631 pag.10.00 Atseedokkum
Kampen, Anthony (samensteller)Boek der zeven zeeën.C.V. uitgeverij V.H.C. de boer Jr. AmsterdamAmsterdam, 1949. Geb. en geïll. 631 pag.12.00 Atseedokkum
Kampen, Anthony van (samenst.)Boek der zeven zeeën.C.V. uitgeverij V.H.C. de boer Jr. AmsterdamAmsterdam, 1949. Geb. en geïll. met s.o. 631 pag.16.00 Atseedokkum
Boek met 74 foto''''s van een reis naar Noorwegen (1938) met de ''''Sierra Cordoba''''Geb. en geïll. Kaft gevlekt25.00 Atseedokkum
Boek met ca. 132 foto''''s van reis oud Italië (1938) met de Wilhelm GustaffGeb. en geïll.40.00 Atseedokkum
Veilinghuis PostmaBoeken- en Prentenveiling 23 ( 8 en 9 oktober 2001 ), waarin o.a. collecties handelscatalogi, scheepvaart en strips.Veilinghuis Postma. Groningen, 2001Org. omsl., niet gepagineerd ( 1 cm dik ), rijk geill. ; zeer goed exemplaar7.50 Van der Elst
Boekje met ca. 25 foto''s van reis met de BerlinGeb. en geïll.10.00 Atseedokkum
Boele BolnesBeek, Joost van : 1996 Ridderkerk, gebonden 196 blz., geschiedenis met veel foto's 32.50 Nautiek.nl
Boele's scheepswervenGuijs, Ger en Ladage, Dick: 1989 Ridderkerk, met vele foto's en daarbij achtergronden. Dit is een voormalig bibliotheek exemplaar met de daarbij behorende kenmerken, verders wel net boek21.50 Nautiek.nl
BokkepootApril 1996 t/m April 2001  34 nrs.           Alleen nr. 132 ontbreekt.. Over het bedrijfsvaartuig met foto's en de verenegingLandelijke vereniging tot behoud van het zeilend bedrijfsvaartuig35.00 Nautiek.nl
Vis, Joh.BolleJ. N. Voorhoeve, Den HaagGeb. 189 pag. lichtbesch.7.00 Atseedokkum
Cooper, Bryan en Batchelor, JohnBOMMENWERPERS 1914-1939. Geïllustreerde albums. Nederlandse vertaling: Plusprodukties."Printed in Italy by Alfieri & Lacroix - Milano. Composizioni: GR grafica - Milano. Slappe kaft. Piepklein lezersspoortje. Goed. 64 pag. Trefw.: bommenwerpers; vertaald"10.00 Schuurtje
Bakker, HansBonkige sk�tsjes. Bondige schippers. Geschiedenis van het sk�tsjesilen in Friesland.Miedemapers, Leeuwarden.Leeuwarden, 1971. Ge�ll. 193 pag.10.00 Atseedokkum
Bonkige Skutsjes bondige schippersHans Bakker, 1971 Leeuwarden, softcover 196 blz.. Geschiedenis met flink veel schippers aan het woord, met foto'sGeschiedenis van hetr skutjesilen in Friesland16.50 Nautiek.nl
Bostoen, Karel (ea).Bontekoe. De schipper, het journaal, de scheepsjongens. Walburg Pers & St. Nederlands Scheepvaart Museum Met lit. opg.1996 9789060119488 96pp 20 x 22 cm Ills.10.00 De Rooie Rat
Book of Sea Songs & ShantiesFrancis & Day's: +/- 1940, softcover, met het notenschrift en tekst van 17 Engelse zeemansliedjes21.50 Nautiek.nl
Hardy A.C.Book of ShipsSampson Low, Marston Ltd. Londen194829.00 De Kraak
Eldin, Peter (text)Book of ships. The exiciting story of sea-going craft through the agesNew English Library, LondonGebonden, illustraties, 70 pp9.00 Atseedokkum
Books of the seaLewis, Charles Lee: 1943 USA Annapolis, gebonden 318 blz.In this book are treated many types of literature, for the influence of the sea upon writers has been widespread. In it are discussed various kAn introduction to Nautical Literature35.00 Nautiek.nl
div. auteursBOORDBOEK 86 de gids voor de watersportk.n.w.v.304 blz.2.25 ant. friesland
Oost, J. A., Tom Dorsman (samenst.)Boordtelefoongids binnenvaartschepen.z.p. en z.j. geïll. 152 pag.5.00 Atseedokkum
meer resultaten.....1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  
151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  
176  177  178  179  180  181  182  183  184  185  186  187  188  189  190  191  192  193  194  195  196  197  198  199  200  
201  202  203  204  205  206  207  208  209  210  211  212  213  214  215  216  217  218  219  220  221  222  223  224  225  
226  227  228  229  230  231  232  233  234  235  236  237  238  239  240  241  242  243  244  245  246  247  248  249  250  
251  252  253  254  255  256  257  258  259  260  261  262  263  264  265  266  267  268  269  270  271  272  273  274  275  
276  277  278  279  280  281  282  283  284  285  286  287  288  289  290  291  292  293  294  295  296  297  298  299  300  
301  302  303  304  305  306  307  308  309  310  311  312  313  314  315  316  317  318  319  320  321  322  323  324  325  
326  327  328  329  330  331  332  333  334  335  336  337  338  339  340  341  342  343  344  345  346  347  348  349  350  
351  352  353  354  355  356  357  358  359  360  361  362  363  364  365  366  367  368  369  370  371  


of... kijk eens bij de grootste boeken-database ter wereld:... KLIK op: Zoek!
KLIK op: Zoek!





Tip van Boekwinkeltjes:
Flex Zakelijk Image Banner 234 x 60
OOSTERHOFF BOEKEN