Pirandello, Luigi - De vlieg. Novellen voor een jaar.
Schrijver: | Pirandello, Luigi |
---|---|
Titel: | De vlieg. Novellen voor een jaar. |
ISBN: | 9789071127120 |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | Coppens & Frenks, Amsterdam |
Bijzonderheden: | 1989; 2e druk; 282 pag.; vertaling Diverse vertalers; paperback. |
Prijs: | € 6,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Novellen voor een jaar'' is de titel van de volledige en definitieve uitgave van de novellen van Luigi Pirandello (1867-1936), gepubliceerd in de tijdspanne van 1922 tot 1937. De dood van de auteur verhinderde de oorspronkelijke opzet: één verhaal voor elke dag van het jaar. Elke bundel, van de in totaal vijftien, draagt de titel van de eerste erin opgenomen novelle, vrijwel steeds een van de befaamdste en belangrijkste van het enorme aantal door Pirandello geschreven verhalen.
De bundel ''De vlieg'' werd voor het eerst gepubliceerd in 1923 en bevat vijftien verhalen in een veelal naturalistische toonzetting, maar wel een naturalisme dat gekleurd is door Pirandello’s bijzondere voorliefde voor de absurde contrasten van het leven. Het ongerijmde, het vreemde en het paradoxale verschijnen in deze bundel meermalen in humoristische en groteske gedaanten, waarmee de auteur zijn bittere visie op het bestaan accentueert. De ''Novellen voor een jaar'' vormen misschien wel het meest essentiële deel van Pirandello’s literaire productie, in elk geval dat deel waar de auteur zelf bijzonder op gesteld was en dat hij met niet aflatende toewijding tot zijn laatste levensdagen zou blijven verzorgen. In deze verhalen brengt Pirandello de thema’s van zijn dichterlijk onderzoek van de mens grondig tot ontwikkeling en verbreedt en verdiept hij zijn visie op het bestaand in al zijn schakeringen met zijn immense repertoire aan gebeurtenissen en conflicten, personage en situaties. |
De boekenzolder uit Sellingen
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De boekenzolder
- Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.