Brewer, E Cobham - The dictionary of Phrase and Fable The class
Schrijver: | Brewer, E Cobham |
---|---|
Titel: | The dictionary of Phrase and Fable The classic reference for writers, speakers and students |
Uitgever: | Blitz Editions |
Bijzonderheden: | geb. 1324 pag. reprint 1993 met stofomslag |
Prijs: | € 15,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld.
- U handelt deze order direct af met Amfora
- Na uw bestelling ontvangen u en Amfora een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Amfora vermeld.
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen.
- Amfora kan betaling vooraf vragen.
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 dagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.