Porsius, Arijan J. - Kijk op medicijnen
| Schrijver: | Porsius, Arijan J. |
|---|---|
| Titel: | Kijk op medicijnen |
| ISBN: | 9789085621027 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Prelum Uitgevers |
| Bijzonderheden: | 2011 496pp Gebonden |
| Prijs: | € 47,55 |
| Verzendkosten: | Gratis (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Flaptekst Bij het vaststellen van het medicatiebeleid van patiënten gaat het in de meeste gevallen goed. Toch zijn er ook nog onnodige missers. Een kritische kijk op medicijnen is geen overbodige luxe. Wat is de rationele aanpak van een aantal veelvoorkomende ziekten? Welke combinaties van medicijnen zijn ongewenst en waarom? Hoe verwerkt ons lichaam de chemische stoffen en wat zijn de risico's? Waarom en wanneer ontstaan bijwerkingen? Is er nog een plaats voor alternatieve geneeswijzen? Hoe zit het met de invloed van de farmaceutische industrie? Wat is in dit verband de rol van apothekers, huisartsen en medisch specialisten? Op al deze intrigerende vragen geeft Kijk op medicijnen een beredeneerd antwoord.In dit boek geeft de auteur een heldere uitleg over tal van veelvoorkomende ziekteprocessen, zoals hoge bloeddruk, hartfalen, astma, maagdarmproblemen, ziekte van Alzheimer en het symptoom pijn. Ook de werkingsmechanismen van bepaalde medicamenten worden uitvoerig behandeld: van aspirine, antibiotica en ontstekingsremmers tot medicijnen tegen een hoge bloeddruk of trombose.Kijk op medicijnen is toegankelijk geschreven en duidelijk geïllustreerd. Het boek is waardevol voor alle professionals in de gezondheidszorg, zoals artsen, apothekers, tandartsen, verpleegkundigen en praktijkassistenten. Ook is dit boek uitermate geschikt voor de geïnteresseerde leek: het kan de patiënt van groot nut zijn in gesprekken met arts of apotheker over zijn geneesmiddelengebruik. Over de auteurArijan Porsius studeerde farmacie aan de Universiteit van Amsterdam. Hij was als hoogleraar in de farmacotherapie verbonden aan, achtereenvolgens, de Universiteit van Amsterdam en de Universiteit Utrecht. Hij gaf ruim veertig jaar onderwijs in de effecten en de toepassing van geneesmiddelen. Zijn onderzoek betrof de bestudering van diverse aspecten van de (farmacologische) werking van geneesmiddelen. Ook onderzocht hij hoe het in ons land gesteld is met de kwaliteit van farmacotherapie in de dagelijkse praktijk. Hiertoe bestudeerde hij het voorschrijfgedrag van artsen en het afleverbeleid van de apothekers in ons land. |

Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Dit boek is nieuw
- U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
- Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
- Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
- U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
- Boekstra kan betaling vooraf vragen
- Bekijk hier de algemene voorwaarden van Boekstra.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

