Leon, Donna - Duister glas. Een Venetiaanse misdaadroman (deel
Schrijver: | Leon, Donna |
---|---|
Titel: | Duister glas. Een Venetiaanse misdaadroman (deel 15 van deze reeks met in de hoofdrol commissaris Guido Brunetti) |
ISBN: | 9789023420507 |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | Uitgeverij Cargo/de Bezige Bij, Amsterdam. 3e druk 2008 |
Bijzonderheden: | Softcover, 20 x 12,5 cm, 304 blz. : mooi exemplaar |
Prijs: | € 3,95 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Kijk ook eens naar mijn andere vriendelijk geprijsde titels van Donna Leon. Zie mijn website: www.vanderelst.boekwinkeltjes.nl Vervolgens in het vakje 'Zoeken bij Van der Elst' intikken Donna Leon (deze titel kan met een goede verpakking door de brievenbus!) |
Collectie: geschiedenis • beeldende kunst • architectuur • Oranjehuis • topografie • boekgeschiedenis • autohistorie • autosport • Formule 1 • Tweede Wereldoorlog • holocaust • rederijreclame • scheepvaart • zeilvaart • watersport. De boeken zijn in zeer goede staat, tenzij anders beschreven. Wij garanderen een zeer goede verpakking en een vlotte afhandeling! BELANGRIJK: mijn mail kan in uw SPAM-box terechtkomen!
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Van der Elst
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Van der Elst een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Van der Elst vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Van der Elst kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.