Pulman Philip - Het Listige Mes
| Schrijver: | Pulman Philip |
|---|---|
| Titel: | Het Listige Mes |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Prometheus |
| Bijzonderheden: | Paperback in goede staat |
| Prijs: | € 14,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Philip Pullman is een meesterlijk verteller; zijn boeken werden meermaals bekroond. De Brit schreef onder meer de bestsellertrilogie Het gouden kompas, waarmee hij internationaal doorbrak. Deel 1 werd verfilmd als The Golden Compass, voor het laatste deel ontving hij de prestigieuze Whitbread Prize, die nooit eerder aan een kinderboek werd uitgereikt.De tijdreizen van John Blake – Aan boord van het spookschip is zijn eerste graphic novel. Op bol.com vind je alle boeken van Philip Pullman, waaronder het nieuwste boek van Philip Pullman.
Alles van Philip Pullman Toon minder Samenvatting In Het listige mes komt Lyra de twaalfjarige moordenaar Will tegen. De moord heeft alles te maken met de verdwijning van zijn vader. Will is vastberaden hem te vinden. Geholpen door heksen, een luipaard en een kat vervolgen ze samen hun zoektocht naar de waarheid. Toen ik de Harry Potter serie uit had was er een enorme leegte in mij waarvan ik dacht dat deze nooit meer opgevuld zou worden: Maar het tegendeel is mij bewezen. Zodra ik op het eerste deel van 'Het Noorderlicht' stuitte was ik spontaan verliefd, en was de leegte die ik zojuist gevoeld had op het gebied van Literatuur gevuld. Het Listige Mes heeft mij nog meer dan het eerste deel meegenomen in de wereld(en) van Lyra en Will, alles tot in detail beschreven: Zoals de uiterst originele personages, en objecten van Philip Pullman. Een verhaal die werelden beschrijven die enorm veel op de onze lijken. Philip Pullman neemt ons niet alleen mee in zijn fantasie, maar weet ook zijn mening te uitten in het verhaal zonder dat de lezer er constant iets van merkt. Na het eerste deel gelezen te hebben, was mijn verwachting groot. Ik vond het een erg leuk verhaal, helaas kan ik dit niet zeggen van de manier waarop dit geschreven is.Ik had echt het idee dat het door iemand anders geschreven was. Toen ik keek, bleek ook dat iemand anders het vertaald had. Inmiddels ben ik het 3e boek aan het lezen en die is door weer iemand anders vertaald. Waarom worden vervolg boeken niet door een en dezelfde persoon vertaald. Jammer, het komt de boeken niet ten goede. Ik denk dat ik de Engelse versie maar eens ga lezen |
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Ab antiquarimaat
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Ab antiquarimaat een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ab antiquarimaat vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Ab antiquarimaat kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.
