Balk, Malcolm en Andrew Shields - De kunst van het hardlopen. V
| Schrijver: | Balk, Malcolm en Andrew Shields |
|---|---|
| Titel: | De kunst van het hardlopen. Verbeter je prestaties met de Alexandertechniek. |
| ISBN: | 9789072219114 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Thoeris, Amsterdam |
| Bijzonderheden: | Paperback, ingenaaid, 2006, 159 blz. Met kleurenfoto's en een index. |
| Prijs: | € 6,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
De auteurs van dit boek zijn gespecialiseerd in de zgn. Alexanderlooptechniek. F.M. Alexander (1869-1955) was een Australische acteur, gespecialiseerd in het voordragen van monologen. Hij ontdekte een relatie tussen hoofd, hals en romp en hield zich ook bezig met bewustzijnsontwikkeling en de eenheid van geest en lichaam. Hij beweerde dat een groter bewustzijn van onze houding en van onze alledaagse bewegingen zou leiden tot een efficiënter functioneren van ons lichaam. De auteurs passen die theorie toe op het lopen. Met prachtige kleurenfoto's illustreren zij dat topatleten hun hoofd mooi rechtop houden en met volle concentratie lopen. Zij proberen deze houding en deze concentratie aan te leren bij hun joggers en atleten. De tips i.v.m. houding en bewustwording zijn niet specifiek voor lopers; ze zijn voor bijna iedereen bruikbaar.
|

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met BoekenWO2
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en BoekenWO2 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BoekenWO2 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- BoekenWO2 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

