Nichol Rennell, John Tony - Arnhem

Schrijver:
Titel: Arnhem
ISBN: 9780141048352
Taal: Engels
Uitgever: Penguin Books UK
Bijzonderheden: 2012 Paperback / softback
Prijs: € 15,65
Verzendkosten: € 1,75 (binnen Nederland)
Meer info:

Annotatie

Arnhem was a bitter military defeat for the Allies, and historians have endlessly analysed the causes and who was to blame. But what has been lost in this is the story of heroism, self-sacrifice, gallantry and determination in the face of impossible odds that was the experience of the soldiers on

Flaptekst

Arnhem by John Nichol and Tony Rennell is an absolutely gripping narrative packed with action and heroic tales of courage. 'Riveting ... reveals the ice-cool courage of British troops trapped in the bloody shambles of Arnhem' Daily Mail In September 1944, a mighty shock force of battle-hardened Allied troops dropped from the skies into enemy-occupied Holland in what was hoped would be the decisive final battle of World War II. Landing miles behind the German lines, their daring mission was to secure bridges across the Rhine so that ground forces could make a rapid dash into Nazi Germany. If all went well, the war could be over by Christmas. The plan went terribly wrong ... Seen through the dramatic first-hand accounts of those who were there, Arnhem is the gripping story of a bitter military defeat that became a triumph of the human spirit. It paints a vivid portrait of those in the cauldron of war, fighting for their lives, fighting for their comrades, fighting for their honour, a battle they won hands down. For fans of A Bridge Too Far, Saving Private Ryan and Band of Brothers, and for readers of Antony Beevor's Stalingrad and Hugh Sebag-Montefiore's Dunkirk. John Nichol is a former RAF flight lieutenant whose Tornado bomber was shot down on a mission over Iraq during the first Gulf War in 1991. He was captured and became a prisoner of war. He is the bestselling co-author of Tornado Down and, with Tony Rennell, The Last Escape, Tail-End Charlies, Home Run and Medic, and author of five novels. He is also a journalist and widely quoted military commentator. His website is www.johnnichol.com. Tony Rennell is the author of Last Days of Glory: The Death of Queen Victoria and co-author of When Daddy Came Home, a highly praised study of demobilization in 1945, and with John nichol, The Last Escape, Tail-End Charlies, Home Run and Medic. He is a former deputy editor of the Sunday Times and writes regularly on historical subjects for the Daily Mail.

Verder lezen

Boekstra uit Nijverdal

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs. Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland. Verzendkosten België 2,95 euro per zending. Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending. Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking. De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Nichol Rennell, John Tony - Arnhem

Let op: dit nieuwe boek is anderstalig en heeft een levertijd van ongeveer 6 werkdagen binnen Nederland

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekstra

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Dit boek is nieuw
  • U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
  • Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
  • Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
  • U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
  • Boekstra kan betaling vooraf vragen
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekwinkeltjes.nl brengt u en Boekstra uitsluitend tot elkaar en is op generlei wijze verantwoordelijk voor de afwikkeling van deze bestelling

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.