Hartog Jager, Hans den - Het sublieme / Het einde van de schoon

Schrijver:
Titel: Het sublieme / Het einde van de schoonheid en een nieuw begin
ISBN: 9789025368876
Taal: Nederlands
Uitgever: Athenaeum - Polak & van Gennep
Bijzonderheden: 2011, 182pp, paperback, als NIEUW
Prijs: € 17,50 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Toen Mark Rothko in 1970 zijn laatste doeken had geschilderd was dat het einde van de schoonheid in de moderne kunst. Schoonheid was verdacht geworden: ze was niet vernieuwend, niet kritisch, niet revolutionair.

Maar het verlangen naar schoonheid was niet verdwenen– en de laatste jaren is ze dan ook op de weg terug. Alleen in een andere gedaante dan we gewend waren. De installaties en video’s van kunstenaars als Olafur Eliasson, David Claerbout, Anish Kapoor en James Turrell stoten kunstkijkers uit het leven van alledag, werpen hen terug op hun diepste emoties en doen de tijd vergeten. Daarmee is, vrij onverwacht, ook het sublieme weer terug in de kunst.

In dit kritische en prikkelende essay beschrijft Hans den Hartog Jager de ondergang en opkomst van de schoonheid in de hedendaagse kunst. Tegelijk is het een voorstel om het begrip schoonheid op een nieuwe manier te gaan gebruiken.
Verder lezen

Aurelion Books uit Utrecht

particulier

Logo Aurelion Books

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Hartog Jager, Hans den - Het sublieme / Het einde van de schoonheid en een nieuw begin

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Aurelion Books

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Aurelion Books
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Aurelion Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Aurelion Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Aurelion Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.