Toonen, P. - Wat wisten de Maya's? / een nieuw licht op het tra

Schrijver:
Titel: Wat wisten de Maya's? / een nieuw licht op het transformatieproces van de aarde
ISBN: 9789075636147
Taal: Nederlands
Uitgever: Bet-Huen Books
Bijzonderheden: 1997, softcover, 260pp, mooi exemplaar, 22x15cm
Prijs: € 16,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Pas in deze tijd komt langzaam de ware betekenis naar boven van de belangrijkste erfenis van de Maya's: de Tzolk'in, de kalenderrondes van 260 dagen, samengesteld uit 13 tonen en 20 tekens, die in feite een Pleiadische kalender blijkt te zijn, met een relatie naar de aloude Chinese I Ching en de DNA in ons lichaam.

Onze huidige (technologische) beschaving begon ruim 5.000 jaar geleden in Egypte en Sumerië. Dat wat wij als ''de geschiedenis'' beschouwen, blijkt al meer dan duizend jaar geleden zeer nauwgezet te zijn omschreven door de Maya's, als het vijfde en laatste deel van een ''Grote Telling'', die bijna 26.000 jaar geleden begonnen is. Dit laatste deel is volgens hen begonnen in 3113 v.C. en zal eindigen aan het eind van het jaar 2012. De laatste (hedendaagse) turbulente periode van dit deel wordt de periode van ''de transformatie der materie'' genoemd en zal leiden tot een samengaan van het materiële aardse leven met de Vierde Dimensie. Moeder Aarde zal weer worden verbonden met Hunab K'u: het centrum van de Melkweg.

Wanneer we onderzoeken wat de Maya's wisten, komen we terecht in het oude Egypte, maar ook in Atlantis. We maken kennis met ''de Negen Dimensies'', de verfijnde wiskunde van de oude Maya's en hun ongelooflijke kennis van de astronomie en de geometrie van de tijd.

Wat wisten de Maya's is een boek over hoe ons Hogere Zelf via ons menselijk lichaam verbonden is met de cycli van de maan, aarde, zon en de Pleiaden en van daaruit met alle cycli in de gehele Melkweg. Dat is wat de Maya's wisten en waarover ze ons wellicht juist nu veel te vertellen hebben, want spiritualiteit en wetenschap waren voor hen EEN.
Verder lezen

Boekhandel Bloks uit Zwolle

zakelijk

Logo Boekhandel Bloks

Verzendkosten incl. T&T en 9% BTW:
Nederland brievenbus: €4,99
Nederland pakket: €6,99
België €7,99
Europa 1 €17,50
Europa 2 €22,50
Rest of the world €40,00

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Toonen, P. - Wat wisten de Maya's? / een nieuw licht op het transformatieproces van de aarde

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekhandel Bloks

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekhandel Bloks
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    Boekhandel Bloks
    Kamer van Koophandel nummer: 68498810
    NL001367831B58
    http://www.boekwinkeltjes.nl/s/?q=Boekhandel+bloks&t=1&n=1
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekhandel Bloks een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekhandel Bloks vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekhandel Bloks kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.