De Persdienst - zestiende IBM schaaktoernooi 1976 ( 5 t/m 24 ju

Schrijver:
Titel: zestiende IBM schaaktoernooi 1976 ( 5 t/m 24 juli )
Taal: Nederlands
Uitgever: Toernooicomité IBM schaaktoernooi Amsterdam
Bijzonderheden: 1976 / 212 pag / naam op binnenblad / goede staat
Prijs: € 7,00
Verzendkosten: € 3,65 (binnen Nederland)
Meer info:
De grootmeestersectie van het zestiende jaarlijkse IBM international chess tournament was een categorie X evenement gehouden in Amsterdam.
Zestien grootmeesters en topmeesters werden uitgenodigd om deel te nemen aan de round robin, waaronder (in volgorde van ELO): Viktor Korchnoi (2670), Fridrik Olafsson (2550), Aivars Gipslis (2535), Gyula Sax (2530), Gudmundur Sigurjonsson (2530), Bojan Kurajica (2525), Laszlo Szabo (2525), Dragoljub Velimirovic (2525), Borislav Ivkov (2520), Anthony Miles (2510), Jan Hein Donner (2475), Kick Langeweg (2450), Hans Bohm (2425), Ivan Farago (2420), Hans Ree (2420) en Gert Ligterink (2400).

Hoewel de gedeelde overwinning van Korchnoi en Miles 9,5 punt uit 15 partijen op zich nieuwswaardig was, was het echte verhaal van het toernooi korchnoi's overlopen uit de Sovjet-Unie na afloop van het toernooi.
Tijdens de prijsuitreiking vroeg Korchnoi zijn collega en medewinnaar Miles hoe hij 'asiel' moest schrijven en gaf zich de volgende dag over aan de Nederlandse ambassade.
In de nasleep van Korchnoi's actie reageerde de Sovjet-Unie publiekelijk door alle evenementen te boycotten waaraan Korchnoi was uitgenodigd om deel te nemen.
Dit zou ook bijdragen aan de ongelooflijk gespannen sfeer in de volgende twee wereldkampioenschappen waarin Korchnoi het zou opnemen tegen de Sovjet-wereldkampioen Anatoli Karpov.
Hoewel Korchnoi na zijn overlopen aanvankelijk in Nederland woonde, vond hij uiteindelijk een thuis in Zwitserland.
Verder lezen

SchaakboekenZeist uit Zeist

particulier

Logo SchaakboekenZeist

Particulier boekwinkeltje uit Zeist met schaak en damboeken. Porto/verzending altijd goed verpakt via PostNl, - Pakketje aan opgegeven adres bezorgd (met track & trace code) of een Brievenbuspakje (wanneer het als pakje door de brievenbus kan, met track & trace code)
Ook verzending naar Belgie en Duitsland met verzending per PostNL tegen de standaardtarieven.
Geen verzending naar landen buiten Europa.
In overleg kunnen de boeken ook worden afgehaald in Zeist.
Alle boeken verkeren in goede tot zeer goede, originele, staat tenzij anders vermeld.
Kleine onvolkomenheden, als bv. naam op schutblad, worden zoveel mogelijk vermeld.
Verzending van de boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

De Persdienst - zestiende IBM schaaktoernooi 1976 ( 5 t/m 24 juli ) De Persdienst - zestiende IBM schaaktoernooi 1976 ( 5 t/m 24 juli ) De Persdienst - zestiende IBM schaaktoernooi 1976 ( 5 t/m 24 juli ) De Persdienst - zestiende IBM schaaktoernooi 1976 ( 5 t/m 24 juli ) De Persdienst - zestiende IBM schaaktoernooi 1976 ( 5 t/m 24 juli )

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij SchaakboekenZeist

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SchaakboekenZeist
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en SchaakboekenZeist een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SchaakboekenZeist vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SchaakboekenZeist kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.