Steinz, Pieter, Mourits, Bertram - LUISTEREN &CETERA - Het web
| Schrijver: | Steinz, Pieter, Mourits, Bertram |
|---|---|
| Titel: | LUISTEREN &CETERA - Het web van de popmuziek in de jaren zeventig |
| ISBN: | 9789045034096 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Atlas Contact |
| Bijzonderheden: | 2016 Paperback / softback |
| Prijs: | € 20,99 |
| Verzendkosten: | Gratis (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Flaptekst De jaren zeventig staan niet bekend als een tijdperk van grote vernieuwing, toch zijn in dit decennium enkele van de beste en invloedrijkste popplaten aller tijden gemaakt en zijn nieuwe genres ontstaan. Pieter Steinz en Bertram Mourits inventariseerden de oogst in 'Luisteren &cetera': van symfonische rock tot punk, van blaxploitation tot conceptalbums. Waar moet je naar luisteren, als je net je favoriete plaat hebt gehoord? Wat hebben de makers van die plaat gehoord, en welke andere muzikanten hebben zich door die muziek laten inspireren? Wie zich deze vragen wel eens stelt, heeft aan 'Luisteren &cetera' een boek om zijn hart aan op te halen. |

Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten Belgiƫ 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Vanwege structureel onderhoud kunt u geen bestellingen plaatsen tussen 3:01 en 3:08 (GMT +1).
Onze excuses voor het ongemak.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Dit boek is nieuw
- U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
- Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
- Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
- U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
- Boekstra kan betaling vooraf vragen
- Bekijk hier de algemene voorwaarden van Boekstra.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

