Luijk, Rene - Overvloed en angst - hoe bang zijn de mensen in J

Schrijver:
Titel: Overvloed en angst - hoe bang zijn de mensen in Jorwerd?
ISBN: 9789402104721
Taal: Nederlands
Uitgever: Brave New Books
Bijzonderheden: 2013 162pp Paperback / softback
Prijs: € 20,52
Verzendkosten: Gratis (binnen Nederland)
Meer info:

Annotatie

René Luijk(1959)kijkt met een historische, psychologische en theologische blik naar de meest dominante emotie(angst) in onze cultuur. Hoe vrij en bang zijn de mensen in Jorwerd? De mensen Schizo Freen , Dé Pressie , Neu Roties en Hy Sterie zal je raken!

Flaptekst

René Luijk (1959) kijkt met historische , psychologische en theologische blik naar de meest dominante emotie (angst) in Jorwerd.De schrijver vermoedt dat de hematidrosis is uitgebroken. Waarom werden in Nederland relatief te meeste Joden vermoord? Waarom vochten onze soldaten zo anders in Indonesia dan tegen de Duitsers? Hoe bang zijn wij in Nederland? Wat schreef de gereformeerde Hendrik Colijn in een brief aan zijn vrouw na zijn oorlogsmisdaden óók tegen vrouwen en kinderen? Wat heeft de supersnelle ontzuiling in de jaren 60 in Nederland met angst te maken? Hoe gaat het eigenlijk met de angst van de inwoners Schizo Freen , Dé Pressie , Neu Roties en Hy Sterie in Jorwerd? Schept de angst voor de dood de religie? Dit boekje is een uitwerking van een lezing die René Luijk hield in 2013 voor PROBUS II OOSTERHOUT. Hij draagt het boek dan ook aan hen op. Luijk werd in Rotterdam geboren en woonde bijna vier jaar in Indonesia. Hij studeerde enige tijd economie en daarna theologie en psychologie. Hij gaat uit van de assumptie dat angst de meest dominante emotie is in Kerk , Staat en Straat. Na het internaliseren van dit geschrift zal het inzicht in uw eigen angst gegroeid zijn!

Verder lezen

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Luijk, Rene - Overvloed en angst - hoe bang zijn de mensen in Jorwerd?

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekstra

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Dit boek is nieuw
  • U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
  • Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
  • Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
  • U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
  • Boekstra kan betaling vooraf vragen
  • Bekijk hier de algemene voorwaarden van Boekstra.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.