Looijen, Maarten, Hemmen, Louis van - Beheer van informatiesyst
| Schrijver: | Looijen, Maarten, Hemmen, Louis van |
|---|---|
| Titel: | Beheer van informatiesystemen - voor onderwijs en praktijk |
| ISBN: | 9789462450936 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Academic service |
| Bijzonderheden: | 2014 340pp Paperback / softback |
| Prijs: | € 78,50 |
| Verzendkosten: | Gratis (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Flaptekst De informatie- en communicatietechnologie (ICT) heeft de informatiesystemen almaar complexer gemaakt. Bedrijfsprocessen zijn niet meer uit te voeren zonder die systemen. Hoewel dit geen nieuw geluid is, valt niet te ontkennen dat de hausse in vernieuwing continue doorgaat. Niet zelden is die vernieuwing een allegaartje. Dit treft het beheer van een grote verscheidenheid aan informatiesystemen waar voortdurend ingespeeld dient te worden op nieuwe ideeën en ontwikkelingen om de bedrijfsprocessen optimaal te ondersteunen.Voor onderwijs en praktijk is het een uitdaging om daar professioneel en praktisch om te gaan. Deze nieuwe editie van Beheer van Informatiesystemen is volledig herzien en geeft een actueel zicht op het hedendaags beheer vaninformatiesystemen.Een greep uit de vele onderwerpen:* Beheervraagstukken* Bedrijfsprocessen* Functioneel beheer* Kostenbeheersing* Beheermethodieken* Websites/webapplicaties* 80/20-principe* Beveiliging* Green computing* Virtualisatie* Six Sigma* Applicatiebeheer* Cloud computing* ICT-schroot* Duurzaamheid* Competenties* Casus* StappenplanBeheer van Informatiesystemen is een leerboek dat bestemd is voor het middelbaar en hoger onderwijs. Per hoofdstuk zijn daarvoor leerdoelen en opgaven opgesteld. Daarnaast is het boek relevant voor iedereen die in depraktijk bij beheeronderwerpen is betrokken, hetzij op management, hetzij op uitvoerend niveau.De auteursProf. dr. ir. Maarten Looijen is emeritus hoogleraar Informatiestrategie en Beheer van Informatiesystemen aan de TU Delft. Sinds 2002 is hij Rector van het door hem opgerichte instituut 'Osei Tutu II Institute for Advanced ICTStudies' in Ghana, dat een MSc programma biedt. Hij heeft nationaal en internationaal rijke ervaring opgedaan en heeft veel publicaties over beheeronderwerpen geschreven.Dr. Louis van Hemmen is initiatiefnemer van BitAll b.v. Hij vervult daar de rol van adviseur, trainer en coach op het vakgebied beheer. Met name hebben informatiemanagement en business IT alignment (BitAl) zijn aandacht en interesse. Ook hij heeft nationaal en internationaal veel ervaring opgedaan en verschillende publicaties hierover op zijn naam staan. |

Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Dit boek is nieuw
- U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
- Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
- Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
- U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
- Boekstra kan betaling vooraf vragen
- Bekijk hier de algemene voorwaarden van Boekstra.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

