Kamphuis, Carla - Huisportretjes tekenen - In Holland staat een

Schrijver:
Titel: Huisportretjes tekenen - In Holland staat een huis
ISBN: 9789043922098
Taal: Nederlands
Uitgever: Kosmos Uitgevers
Bijzonderheden: 2021 128pp Paperback / softback
Prijs: € 20,00
Verzendkosten: Gratis (binnen Nederland)
Meer info:

Annotatie

Architect Carla Kamphuis laat je in Huisportretjes tekenen zien hoe je de leukste huisportretjes tekent met je potlood, fineliner of brushpen.

Flaptekst

Laat je inspireren door de (oud-)Hollandse architectuur en teken de leukste huisportretjes! Als architect tekent Carla Kamphuis al jaren strakke plattegronden en realistische gevels. Maar in je vrije tijd is het des te leuker om de teugels te laten vieren en huizen te tekenen die niet perfect in verhouding zijn – en die juist hun charme ontlenen aan een scheve lijn.

In dit boek laat ze zien hoe ook jij de leukste huisportretjes tekent. Kun je een rechthoek en een cirkel tekenen? Dan kan je ook een huis tekenen! Pak je potlood, fineliner of brushpen en ga aan de slag. De (oud-)Hollandse architectuur – maar ook jouw eigen huis – vormt een bron van inspiratie! Teken mee als een echte architect.

Verder lezen

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Kamphuis, Carla - Huisportretjes tekenen - In Holland staat een huis

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekstra

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Dit boek is nieuw
  • U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
  • Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
  • Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
  • U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
  • Boekstra kan betaling vooraf vragen
  • Bekijk hier de algemene voorwaarden van Boekstra.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.