Eymert-Jan Goossens - Noordeinde Palace, four centuries of the
| Schrijver: | Eymert-Jan Goossens |
|---|---|
| Titel: | Noordeinde Palace, four centuries of the 'Court of the House of Orange' |
| Taal: | Engels |
| Uitgever: | Wanders Publishers, Zwolle, 2008 |
| Bijzonderheden: | 192 blz. 23 x 30 cm. Mooi exemplaar, onbeschadigd. |
| Prijs: | € 7,50 |
| Verzendkosten: | € 4,95 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
18 Januari 1591, De Staten van Holland vinden geen enkele ‘huysinge’ geschikt voor ‘hare Exellentie’ op één huis na. Zo begon het: de Oranjebewoning van een chique Haags huurhuis dat in meer dan vierhonderd jaar bewogen geschiedenis zou uitgroeien tot Paleis Noordeinde. Het Oranjecomplex (stallen, huisarchief, tuinhuis, park) zoals we dat nu kennen, of eigenlijk niet kennen, het is voor velen niet meer dan een koninklijk kantoorgebouw. De gevel is alleen op Prinsjesdag even in beeld.
Vele Oranjetelgen blijken er echter gewoond te hebben of gebruikten het ooit als feestpaleis. Frederik Hendrik zag zijn paleis als een bevestiging van zwaar bevochten prestige, koningin Wilhelmina als een toonbeeld van vooroorlogse afstandelijkheid. Koning Willem I gebruikte het als winterpaleis en voor onze Koningin dient het nu als efficiënt werkpaleis. Al die tijd was het gebouw de stille getuige van hoogtijdagen en dieptepunten. |
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Villa Kreitenborg
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Villa Kreitenborg een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Villa Kreitenborg vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Villa Kreitenborg kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

