Bedaf, Ammy van - Grip op gevoel en emotie - Een gezond en even

Schrijver:
Titel: Grip op gevoel en emotie - Een gezond en evenwichtig gevoelsleven in 4 stappen
ISBN: 9789492595447
Taal: Nederlands
Uitgever: Booklight
Bijzonderheden: 2023 336pp Paperback / softback
Prijs: € 29,95
Verzendkosten: Gratis (binnen Nederland)
Meer info:

Flaptekst

Zo makkelijk als we de woorden ‘gevoel’ en ‘emotie’ in de mond nemen, zo weinig weten we ervan af. Wat is gevoel, wat is emotie en hoe verhouden deze begrippen zich tot elkaar?


Ammy van Bedaf ziet in haar coachingspraktijk voortdurend symptomen van een niet goed ontwikkeld gevoelsleven bij haar cliënten. Ze piekeren veel, pleasen overmatig, zijn opgebrand, depressief, eenzaam, voelen schaamte of schuldgevoel, kunnen niet genieten en leven niet vanuit hun gevoel. Ammy ontdekte dat de oorzaak hiervan vaak terug te vinden is in hun jeugd.


Daarbij ondervond ze ook dat het onderscheid tussen gevoel en emotie cruciaal was. Ons gevoel is een zuivere leidraad en een onmisbaar sturingssysteem voor een positieve levensinvulling. Door je gevoel alsnog te leren ontwikkelen, ontdek je hoeveel levensvreugde dit brengt en daar profiteert je hele omgeving van mee. In dit boek leert Ammy je hoe je in vier stappen je gevoel ontwikkelt en een emotioneel intelligent leven kunt leiden.


Ammy van Bedaf (1960) was hoofdinspecteur bij de Amsterdamse politie en gooide na een burn-out
het roer om. Na afronding van de studie Arbeidspsychologie startte ze haar praktijk Loslaten.nu. In de Eendaagse Coaching geeft ze mensen inzicht in de specifieke uitingsvormen van hun patronen van vroeger, hoe ze die zelf onbewust in stand houden én hoe ze die kunnen omzetten in emotioneel gezond gedrag.

Verder lezen

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,90 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 3,95 euro per zending.
Bij bestellingen van 10 euro of minder zijn de verzendkosten hoger; zie vermelding bij het boek.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Bedaf, Ammy van - Grip op gevoel en emotie - Een gezond en evenwichtig gevoelsleven in 4 stappen

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekstra

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Dit boek is nieuw
  • U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
  • Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
  • Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
  • U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
  • Boekstra kan betaling vooraf vragen
  • Bekijk hier de algemene voorwaarden van Boekstra.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.