Annemarie Postma - Leven in acceptatie

Schrijver:
Titel: Leven in acceptatie
ISBN: 9789000329526
Uitgever: Mana
Bijzonderheden: Conditie: Als nieuw
Prijs: € 31,90
Verzendkosten: € 2,95 (binnen Nederland)
Meer info:
Hoe kom ik van mijn zelfkritiek en zelfveroordeling af? Wat kan ik aan mijn angsten doen? Mijn kind is ziek, moet ik dat dan maar gewoon accepteren? Waarom val ik terug in oude patronen? Is acceptatie niet hetzelfde als passiviteit en fatalisme? Hoe kan ik mijn accepterende levenshouding vasthouden? Hoe kan ik al die mooie inzichten uit De helende kracht van acceptatie toepassen in de dagelijkse praktijk?
In Leven in acceptatie geeft Annemarie Postma deze keer antwoorden op de meest gestelde vragen van lezers en geeft ze de lezer heldere overdenkingen, praktische oefeningen en verrassende inzichten mee. Een rustgevende, troostrijke gids in de hectiek van het dagelijkse bestaan.
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten €2,95. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Annemarie Postma - Leven in acceptatie