N.G. van Kampen - Verkorte geschiedenis der Nederlanden

Schrijver:
Titel: Verkorte geschiedenis der Nederlanden
Taal: Nederlands
Uitgever: Bohn, 1839
Bijzonderheden:
Prijs: € 80,00
Verzendkosten: € 6,95 (binnen Nederland)
Meer info:
Nicolaas Godfried van Kampen - Verkorte geschiedenis der Nederlanden, of der XVII Nederlandsche gewesten, van de vroegste tijden, tot op den vrede te Parijs in 1815 [met platen door Velyn en van Senus]. - Haarlem, Erven Francois Bohn, 1839 - 2 delen - 514; 545 pp. - Halflederen banden - Afm. 13,5 x 21 cm.

Deel I: Tot op den Munsterschen vrede.
Deel II: Van den Munsterschen vrede tot op dien van Parijs in 1815.

Nicolaas Godfried van Kampen: geboren: 15 mei 1776 te Haarlem en overleden: 15 maart 1839 te Amsterdam.

Al vroeg ouderloos werd Van Kampen naar het gymnasium gestuurd te Krefeld en bekwaamde hij zich in de handel te Mühlheim. Hij was enkele jaren aan een Leidse boekhandel verbonden, eerst als leerling, daarna als compagnon, maar de slechte economie tijdens de Franse tijd maakte daar een einde aan. Hij legde zich toe op eigen studie en vertaalwerk en voorzag ook in zijn onderhoud door het geven van privélessen. In 1815 werd hij benoemd tot lector in het Duits te Leiden, en bovendien doceerde hij er sedert 1823 geschiedenis en letterkunde aan een particuliere instelling. In 1829 werd hij benoemd tot hoogleraar in de Nederlandse letterkunde en vaderlandse geschiedenis te Amsterdam. Van zijn vele werken volgen hier alleen die boeken over de vaderlandse geschiedenis die de Tachtigjarige Oorlog omvatten. Nog in hetzelfde jaar van de totstandkoming van het Verenigd Koninkrijk publiceerde hij zijn Staat- en aardrijkskundige beschrijving van het Koningrijk der Nederlanden, of der XVII Nederlandsche provincien, benevens het groot-hertogdom Luxemburg (Haarlem, 1815).

Opvallend zijn de drie drukken tijdens en na het Verenigd Koninkrijk van zijn Verkorte geschiedenis der Nederlanden of der XVII Nederlandsche gewesten (opgedragen aan Gijsbert Karel van Hogendorp), maar na de omwenteling van 1830 publiceerde hij toch een Gedenkboek van Nederlands moed en trouw, gedurende den Belgischen Opstand (Haarlem 1834).
Verder lezen

Denise boeken

particulier

Denise boeken uit ‘s-Gravenzande

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

N.G. van Kampen - Verkorte geschiedenis der Nederlanden N.G. van Kampen - Verkorte geschiedenis der Nederlanden N.G. van Kampen - Verkorte geschiedenis der Nederlanden N.G. van Kampen - Verkorte geschiedenis der Nederlanden

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Denise boeken

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Denise boeken
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Denise boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Denise boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Denise boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.