Fenna Riethof, Henny van der Eng - 111 Plekken - 111 Plekken

Schrijver:
Titel: 111 Plekken - 111 Plekken in Utrecht die je gezien moet hebben
ISBN: 9789068687057
Uitgever: Thoth, Uitgeverij
Bijzonderheden: Conditie: Als nieuw
Prijs: € 11,60
Verzendkosten: € 2,95 (binnen Nederland)
Meer info:
Utrecht kent vele verborgen schatten. Wel eens een expositie bezocht in een oorlogsbunker? Sprinkhanen gegeten in een oude fabriekshal of een 'Mai Prima' geproefd bij Roberto Gelato? 'Geslamd' op het Jansveld of een virtuele parachutesprong boven Waterlini gemaakt? En ken je alle attracties van het Máximapark?
Henny van der Eng en Fenna Riethof nemen je mee op een ontdekkingsreis die je tot onder de Utrechtse straatstenen en ver daarboven brengt. Ze wijzen de weg naar 111 bijzondere en onvermoede plekken, bieden de beste insidertips en tonen Utrecht op haar veelzijdigst.
Utrecht:
* Van pesthuis tot concertzaal
* Filmhuis in politiebureau
* Een bakstenen inktpot
* Sodomie tussen de ruïnes van de Dom
* 't Luie end, 'waar ze legge en zitten'
Fenna Riethof (1992) is freelance journalist die in 2016 afstudeert aan de School voor de Journalistiek in Utrecht. Ze werkte onder meer voor PS Het Parool en AD Magazine.
Henny van der Eng (1944) schreef mee aan diverse informatieve boeken en televisieprogramma's.
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten €2,95. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Fenna Riethof, Henny van der Eng - 111 Plekken  -   111 Plekken in Utrecht die je gezien moet hebben