Julie Thomas - De jongen, de viool en de meester

Schrijver:
Titel: De jongen, de viool en de meester
ISBN: 9789029724920
Uitgever: Voorhoeve
Bijzonderheden: Conditie: Als nieuw
Prijs: € 12,15
Verzendkosten: € 2,95 (binnen Nederland)
Meer info:
'De jongen, de viool en de meester' van Julie Thomas vertelt over de mysterieuze weg van een kostbare viool die door de nazi's wordt ontvreemd van een Joodse familie.

Berlijn, 1939. Simon Horowitz bevindt zich in een wereld vol muziek. Zijn familie bezit een enorme collectie instrumenten, met als pronkstuk zijn vaders Guarneri del Gesú-viool. Maar de verzameling valt uiteen als de nazi's binnenvallen en Simon met zijn vader en broer naar kamp Dachau wordt gestuurd.

Nieuw-Zeeland, 2008. De veertienjarige Daniel Horowitz is een bijzonder getalenteerde violist. Tijdens een prestigieus muziekconcours trekt hij de aandacht van de Spaanse dirigent Rafael Gomez, die hem uitnodigt voor zijn jaarlijkse symposium in Washington DC. Maar dan zegt Daniel plotseling dat hij geen viool meer wil spelen. Gomez is teleurgesteld en probeert hem op andere gedachten te brengen. Als hij ontdekt dat Daniels grootvader Simon ooit een bijzondere viool bezat, denkt hij te weten hoe hij Daniel weer aan het spelen kan krijgen. Terwijl hij verder in Daniels familiegeschiedenis duikt, ontspint zich een onvoorstelbaar verhaal dat reikt tot Gomez' eigen podium.
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten €2,95. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Julie Thomas - De jongen, de viool en de meester