Erik Reijnders, Conny de Laat - Communicatief leiderschap

Schrijver:
Titel: Communicatief leiderschap
ISBN: 9789023251538
Uitgever: Gorcum B.V., Koninklijke van
Bijzonderheden: Conditie: Als nieuw
Prijs: € 23,45
Verzendkosten: € 2,95 (binnen Nederland)
Meer info:
Een succesvolle organisatie werkt voortdurend aan het verbeteren van haar interne communicatie. Als leidinggevende heb je daarin een belangrijke rol: communicatief leiderschap benadrukt de voorbeeldfunctie die jij als leidinggevende voor jouw team hebt. Communicatieve leiders kunnen verschillende communicatiestijlen hanteren; zij delen relevante informatie tijdig met hun medewerkers, gaan het gesprek aan, horen wat er speelt in het team èn duiden met hun team wat er speelt in de organisatie en in de omgeving.

Dit boek is voor leidinggevenden die willen excelleren in communiceren: als jij beter communiceert, leidt dat tot significant betere prestaties van jouw team en daarmee van je organisatie. Het boek is een leidraad op weg naar een communicatieve organisatie: wat doe je, als je de interne communicatie wilt verbeteren?

Deel 1 neemt je in vogelvlucht mee langs de belangrijkste pijlers van de communicatie in organisaties en leert je over communicatief leiderschap. Met hulp van de Tools in deel 2 werk je vervolgens zelf aan communicatief leiderschap: de praktische handreikingen geven jou als leidinggevende steun en inspiratie bij lastige communicatievraagstukken. Zo draag je actief bij aan succesvolle communicatie in jouw organisatie.

Conny de Laat en Erik Reijnders zijn ervaren professionals in interne communicatie, organisatieontwikkeling en verandering. Ze zijn allebei zelfstandig gevestigd. Beiden staan voor een meer interactieve manier van communiceren in organisaties. Elk op hun manier helpen ze leidinggevenden bij het verbeteren van hun persoonlijke communicatie en de communicatie binnen en buiten hun team in organisaties.

Zie hier een link naar hun websites:
Conny de Laat: www.connydelaat.nl
Erik Reijnders: www.samenveranderen.nl
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten €2,95. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Erik Reijnders, Conny de Laat - Communicatief leiderschap