Fredrike Bannink - Positieve supervisie en intervisie

Schrijver:
Titel: Positieve supervisie en intervisie
ISBN: 9789079729685
Uitgever: Hogrefe Uitgevers Bv
Bijzonderheden: Conditie: Goed
Prijs: € 21,80
Verzendkosten: € 2,95 (binnen Nederland)
Meer info:
Bij positieve supervisie en intervisie draait het juist om wat er goed gaat en waarop verder gebouwd kan worden. Wat werkt? Hoe lukt dat? Wat zijn de sterke kanten van supervisanten/intervisanten en van jezelf als supervisor? En hoe zijn die kwaliteiten vaker in te zetten? Deze vernieuwende visie, gebaseerd op positieve psychologie en oplossingsgerichte therapie, versterkt de competenties en vaardigheden van supervisanten en intervisanten. En dat nu is precies het doel van supervisie en intervisie.

In POSITIEVE SUPERVISIE EN INTERVISIE presenteert Fredrike Bannink haar model gebaseerd op vier pijlers: doelformulering, vinden van competenties, werken aan vooruitgang en reflectie. Elke pijler wordt onderbouwd met wetenschappelijk onderzoek en geïllustreerd met praktijkvoorbeelden en oefeningen. Er is aandacht voor de samenwerkingsrelatie tussen supervisoren en supervisanten of tussen intervisanten onderling en voor conflicten tussen supervisoren en supervisanten. Daarnaast wordt er ook aandacht besteed aan belangrijke onderwerpen als verslaglegging en rapportage aan derden. Tot slot komen vijf supervisanten aan het woord en zijn er veelgestelde vragen én antwoorden opgenomen.

POSITIEVE SUPERVISIE EN INTERVISIE is geschreven voor alle supervisoren die samen met hun supervisanten of trainees op zoek willen gaan naar successen en competenties in plaats van mislukkingen en tekortkomingen. Het is ook bedoeld voor alle supervisanten en intervisanten die deze visie zo (beter) leren kennen en willen inzetten in het werken met eigen cliënten. De protocollen en praktische tips zijn zo opgezet dat zij direct kunnen worden ingezet.

Fredrike Bannink is klinisch psycholoog en Master of Dispute Resolution. Ze is supervisor op het gebied van therapie (KP, GZ, VGCt), coaching, leidinggeven en mediation. Ze is een veelgevraagd spreker/trainer in binnen- en buitenland en auteur van vele publicaties, waaronder Positieve psychologie in de praktijk (2009). www.fredrikebannink.com
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten €2,95. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Fredrike Bannink - Positieve supervisie en intervisie