Martos, Francisco - De Roos van Jericho - Evlex

Schrijver: Martos, Francisco
Titel: De Roos van Jericho - Evlex
ISBN: 9788494048500
Taal: Nederlands
Uitgever: MAJELU EDICIONES - 2012.
Bijzonderheden: Hardcover boek met stofomslag, 739pp. - Nieuw ! ( ONGELEZEN / boek is nog verpakt in orig. seal ! )
Prijs: € 25,00
Verzendkosten: € 7,50 (binnen Nederland)
Meer info:
Als we het rad van de tijd terugdraaien, leidt deze geschiedenis ons naar het jaar 7700 voor de geboorte van Christus, wanneer het tot de ongelofelijke verbinding tussen Kildon, de sjamaan uit de bergen en Evlex, de eerste "Roos van Jericho", een plant, waarvan de oorsprong tot nu toe niet bekend is, kwam.
Deze legende deed - lang voor het ontstaan van de religies- in de mensen een eerste mystieke gedachte ontkiemen: de bewustwording van de ziel en haar verschillende manieren van zijn.

In de daarop volgende eeuwen veranderde het Aramese volk de legende in een
traditie, die tot op de dag van vandaag met de levendigheid en geldigheid van de tijd reikt.

Zo onthult "De Roos van Jericho-Evlex" ons de oorsprong van de legende van
Mozes en de "Roos", welk teken Koning David aan de overwinning hielp in de slag
tegen de gevreesde Jebuzieten; waarom Salomo of de Koningin van Sheba
kostbare expedities uitstuurden om de "Roos" in de woestijnen te zoeken; wat
Jezus van Nazareth aanleiding gaf, ze te zegenen; de reden waarom Saladin I ze
als bijzondere getuige bij het niet-aanvalsverdrag met Richard I, Leeuwenhart, op de kruistochten voorstelde en nog veel meer.

En bovendien wijdt ze ons in verrassende, nooit tevoren geopenbaarde mysteriën in: waarom een Roos van Jericho niet overdraagbaar is, wat de verborgen kracht is, die haar bezitter toestaat, wensen te vervullen; de betekenis van het Aramese Ritueel van de Hoop, wat haar in de enige levende talisman op aarde verandert...

Zal dit verhaal uw denken beïnvloeden? Misschien. Maar zonder twijfel zal het u treffen. De Roos van Jericho was miljoenen mensen generatie na generatie tot toevlucht en troost.
Verder lezen

Maaszicht uit Maasbracht

zakelijk

Logo Maaszicht

* * O P G E L E T - B E S P A A R - P O R T O * *
In Nederland en België vanaf € 35,00 GÉÉN portokosten!
Betaling na ontvangst boeken!
Betaling via PayPal is mogelijk!
SNELLE LEVERING 1 tot 2 WERKDAGEN!
PORTOKOSTEN:
NEDERLANDSE ZENDINGEN via postNL aan Nederlandse tarieven.
Boek tot 350 gram 3.95
Boek boven de 350 gram 4.50 euro
Dik boek dat niet door de brievenbus kan 7.50 euro //
BELGISCHE ZENDINGEN via Bpost aan Belgische tarieven
Boek tot 350 gram 4.25 euro
Boek boven 350 gram 7.05 euro
Dik boek dat niet door de brievenbus kan € 8.00 euro
ANDERE LANDEN OP AANVRAAG.
Boeken altijd degelijk en professioneel verpakt.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Maaszicht

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Maaszicht
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    Maaszicht
    Kamer van Koophandel nummer: 82148783
    NL003646714B82
  • Na uw bestelling ontvangen u en Maaszicht een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Maaszicht vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Maaszicht kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.