Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Anne Versteyne.


 

Schijndel, Sandra van - Let's go Paleo! - 28 dagen recepten voor ontbijt, lunch en avondeten; inzicht in gezonde voeding en levensstijl

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Schijndel, Sandra van - Let's go Paleo! - 28 dagen recepten voor ontbijt, lunch en avondeten; inzicht in gezonde voeding en levensstijl
Schrijver: Schijndel, Sandra van
Titel: Let's go Paleo! - 28 dagen recepten voor ontbijt, lunch en avondeten; inzicht in gezonde voeding en levensstijl
ISBN: 9789402600025
Uitgever: Aerial Media Company B.V., 2014
Bijzonderheid: Grote, gebonden softcover met flappen, als nieuw.
Prijs: € 19,50
Meer info In de inleidende hoofdstukken wordt uitgelegd wat paleo eigenlijk betekent: eten als een oermens en eten om gezond te kunnen functioneren, welke producten wel en niet gegeten zouden moeten worden en de persoonlijke ervaringen van de samenstelster hiermee. Vervolgens worden de recepten beschreven waarmee vier weken lang op de paleo-wijze gegeten kan worden. Per week is een uitvoerige boodschappenlijst aanwezig en zijn recepten voor het ontbijt, de lunch en het diner maar ook voor de tussendoortjes en wat er nog voor het slapen genuttigd kan worden. De recepten zijn zeer duidelijk beschreven en absoluut niet moeilijk te bereiden. De ingredienten zijn in de speciaalzaken zoals natuurvoedingswinkels gemakkelijk te verkrijgen. Per week wordt daarnaast aandacht gegeven aan een onderwerp om gezonder te leven zoals sport, ontspanning en dergelijke. De schrijfster is sportinstructrice en geeft voorlichting over het paleo-principe. Een mooi uitgevoerd boek met kleurenfoto’s en uitermate inspirerend geschreven voor iedere belangstellende die kennis wil maken met deze manier van eten.
Beitj van Ek
Boek bekijken

Anne Versteyne uit Zwolle

particulier

Logo Anne Versteyne

Dierbare Boekenliefhebber,
Wij houden van mooie en/of interessante boeken en vooral ook van tevreden klanten.
Boekprijzen zijn exclusief portokosten (naar tarieven PostNL). Bij boeken in de prijsklasse t/m 9,50 euro wordt voor de verpakking 60 cent extra in rekening gebracht, tenzij u meerdere boeken bestelt, dan natuurlijk niet. Bestellingen worden zorgvuldig ingepakt, geadresseerd en na ontvangst van uw betaling meteen verzonden.
Wilt u specifieke boeken inzien?
U kunt ons op afspraak bezoeken.
Telefoon: 038-4525496
Wij hebben overigens meestal meer boeken dan dat in onze lijst staan. Mocht u een bepaald boek zoeken en aan de hand van onze collectie vermoeden dat wij het mogelijk hebben, neemt u dan met de 'stel een vraag' functie, bij welk boek dan ook, contact op (zie de keuzes onder dit bericht).
Alvast dank voor uw belangstelling en mogelijk bestelling.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.