Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekenbalie.


 

Ds. J. Joppe - Wandelen met hem

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Ds. J. Joppe - Wandelen met hem
Schrijver: Ds. J. Joppe
Titel: Wandelen met hem
ISBN: 9789033123962
Uitgever: de Hertog Bvn
Bijzonderheid: Conditie: Redelijk
Prijs: € 8,40
€ 3,75
Meer info Wandelen doe je met iemand van wie je veel houdt, met wie je graag praat en naar wie je goed wil luisteren.
In de Bijbel staan veel voorbeelden van mensen die met God wandelen: Henoch en Noach, Abram, Izak en Jakob. Als de Heere Jezus op aarde is, wandelen de discipelen met Hem. Ze hebben de Heere liefgekregen. Ze spreken graag met Hem en willen Hem gehoorzamen.
Wie met de Heere wandelt, wordt door Hem beschermd. Dat zien we bij Mozes, als hij met het volk Israël door de Rode Zee trekt. Farao met zijn leger verdrinkt. Hij wilde niet met de Heere wandelen, niet naar Hem luisteren, en wordt gestraft.

In dit dagboek gaat het over mensen die met God wandelen. Het zijn voorbeelden voor jou, opdat ook jij door het geloof met Hem leert wandelen.
Aan het eind van ieder dagboekstukje staat een verwerking: iets om over na te denken, een vraag of een opdracht.

'Aan Zijn hand', een serie dagboeken voor kinderen, verschijnt in samenwerking met de Bond van Hervormde Zondagsscholen op Gereformeerde Grondslag
Boek bekijken

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 450.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten €3,75. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.