Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekenbalie.


 

Tom Wolfe - Het koninkrijk van de taal

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Tom Wolfe - Het koninkrijk van de taal
Schrijver: Tom Wolfe
Titel: Het koninkrijk van de taal
ISBN: 9789044632231
Uitgever: Prometheus
Bijzonderheid: Conditie: Als nieuw
Prijs: € 5,45
€ 3,75
Meer info Op een nacht in 2016 ontdekte Tom Wolfe dat de wetenschap de strijd heeft opgegeven. De meest fundamentele vragen over de oorsprong en evolutie van ons taalvermogen heeft men niet weten te beantwoorden - en zal men misschien nooit kunnen beantwoorden. Terwijl taal de menselijke eigenschap bij uitstek is. Lichamelijk stellen we weinig voor, het is alleen de taal die ons op aarde almachtig maakt.
In dit boek, dat beslist tot heftige debatten zal leiden, wijst Tom Wolfe op de dwaalsporen van de wetenschap. Hij staat stil bij Alfred Russel Wallace, die Darwin voor was met de evolutietheorie, en bij antropoloog Daniel Everett, die Chomsky's beroemde 'universele grammatica' ondermijnde, het idee dat taal is aangeboren. Anders dan men tot nu toe aannam, regeert het darwinisme níet, laat Wolfe zien, in het koninkrijk van de taal.
Tom Wolfe (1931) is een van Amerika's grootste schrijvers. Tot zijn bekendste romans behoren de wereldwijde bestsellers Het vreugdevuur der ijdelheden, In alles een man en het in 2012 verschenen Terug naar het bloed.
'Het eigen proza van de auteur is, zoals altijd, een fantastische mengeling van vrolijke vitaliteit en zweep-om-de-nek-greep, en zijn boek is geweldig om te lezen.' The Wall Street Journal
'Wolfes typische kostelijke beschrijvingskunst is de hele tijd onmiskenbaar. Hij geeft deze wetenschappelijke discussie dezelfde oneerbiedige en vermakelijke toon mee die Electric Kool-Aid Acid Test zo bijzonder maakte. Je stuit hier op hetzelfde opgewonden proza, dezelfde wilde ritmes en slim opgezette argumenten van het genie Tom Wolfe. Dat je moet lezen.' USA Today
'Over honderd jaar is de enige wiens werk nog steeds wordt gelezen - wiens werk bestand blijft tegen elke nieuwe ontdekking - Wolfe. Op de lange termijn behoort het koninkrijk hem toe.' The New York Times Book Review
Boek bekijken

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 450.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten €3,75. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.