Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekenbalie.


 

Karel Wasch - Prominent-reeks 11 - Zo lang als voor altijd is

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Karel Wasch - Prominent-reeks 11 -   Zo lang als voor altijd is
Schrijver: Karel Wasch
Titel: Prominent-reeks 11 - Zo lang als voor altijd is
ISBN: 9789079272433
Uitgever: Uitgeverij Prominent
Bijzonderheid: Conditie: Als nieuw
Prijs: € 10,70
€ 3,75
Meer info In oktober 1953 vertrekt Dylan Thomas voor een tournee uit Engeland naar New York. Zijn vrouw Caitlin heeft geen afscheid van hem genomen. Ze is radeloos en heeft een voorgevoel van naderend onheil. Drie weken later, op 9 november, sterft Thomas - in coma - terwijl een zuster zijn getormenteerde lichaam wast. De enige getuige is de dichter en alcoholist John Berryman, die later zelfmoord pleegt.

Dit boek is poging de mens te vinden achter het masker van de dronkenlap, clown en poete maudit Dylan Thomas (1914-1953). Een aantal van zijn gedichten werden klassiekers, zoals Fern Hill en Do not go Gentle into that Good Night. Maar veel van zijn verzen zijn tamelijk ingewikkeld en soms zelfs hermetisch. Het schijnt zijn fans en bewonderaars niet te deren. Maar de meeste mensen zijn vooral geïnteresseerd in zijn turbulente leven. En in de anekdotes, die Thomas voor een gedeelte zelf had verzonnen. Het stemmenspel Under Milk Wood wordt jaarlijks nog steeds, overal ter wereld opgevoerd. In Nederland in een prachtige vertaling van Hugo Claus.

Hoe is het mogelijk dat een dichter, die zo getalenteerd was, zo'n puinhoop van zijn leven maakte? Karel Wasch licht de lezer op deze zoektocht bij. In 1998 reisde hij door Wales en bezocht de plekken die een belangrijke rol speelden in het leven van Dylan Thomas. Ook had hij ontmoetingen met mensen, die Dylan Thomas hadden gekend. Inmiddels zijn zij bijna allemaal gestorven.

Karel Wasch (1951) is publicist, dichter en biograaf. Hij schreef eerder een korte biografie over Dylan Thomas en over Jack Kerouac. Met zijn gedichten won hij een aantal prijzen. Ook was hij hoofdredacteur van twee literaire bladen. Hij recenseert voor Literair Nederland en heeft een roman gepubliceerd, De belegering van de jonker.
Boek bekijken

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 250.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Binnen Nederland bedragen de verzendkosten €2,95 (brievenbus) en €4,95 (pakket)
- We verzenden ook naar België voor €4,95
- Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.