Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekenbalie.


 

Matthijs Kleyn - Vita - Matthijs Kleyn

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Matthijs Kleyn - Vita - Matthijs Kleyn
Schrijver: Matthijs Kleyn
Titel: Vita - Matthijs Kleyn
ISBN: 9789044617801
Uitgever: Prometheus
Bijzonderheid: Conditie: Als nieuw
Prijs: € 5,45
€ 3,75
Meer info 'We vrijen tot het eind van de ochtend. We zijn samen. Ik ben haar vriend. Zij is mijn vriendin. Ze heeft het zelf gezegd. Hier begint onze relatie. Precies drie jaar voor haar dood. In ditzelfde bed.'

Terwijl Hylke Moorman worstelt met zijn zoveelste complexe relatie, wordt hij verliefd op een vreemd klein meisje: Vita. Nadat ze lang om elkaar heen gedraaid hebben, belandt hij met haar in bed. Als een week later ook de eerste kus plaatsvindt, is hun liefde bezegeld.
Hylke is met Vita voor het eerst echt gelukkig. Totdat hij merkt dat Vita depressief is en niet naar het leven, maar naar de dood verlangt. Hylke onderneemt verwoede pogingen om haar tot inkeer te brengen, maar merkt dat dit Vita alleen maar meer kwelt. Om te voorkomen dat Vita ongelukkig blijft, besluit hij een eind aan haar leven te maken.
Vita is een controversieel verhaal over de liefde en de dood, en over een relatie waarin deze onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn.

Matthijs Kleyn (1979) is televisiemaker. Vita is zijn debuutroman.
Boek bekijken

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 250.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Binnen Nederland bedragen de verzendkosten €2,95 (brievenbus) en €4,95 (pakket)
- We verzenden ook naar België voor €4,95
- Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.