Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekenbalie.


 

Mariotti, G - Italiaanse Lekkernijen

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Mariotti, G - Italiaanse Lekkernijen
Schrijver: Mariotti, G
Titel: Italiaanse Lekkernijen
ISBN: 9789059209305
Uitgever: Veltman Uitgevers B.V.
Bijzonderheid: Conditie: Goed
Prijs: € 5,00
€ 3,75
Meer info Italiaanse lekkernijen
Meer dan 50 ideeën om met typisch mediterrane ingrediënten overheerlijke en authentieke antipasti te maken; deze recepten worden in Italië al generaties lang doorgegeven.
Ontdek waarom Italiaanse antipasti wereldwijd worden gemaakt. Leer hoe eenvoudige, verse ingrediënten, zoals rijpe tomaten, paprika’s, garnalen en basilicum, kunnen worden omgetoverd tot een keur aan lekkernijen, maar lees ook welke andere heerlijke producten er in de Italiaanse keuken thuishoren - u vindt het allemaal in deze uitgebreide verzameling recepten.
Dit boek bevat recepten voor elke smaak en elke gelegenheid, van eenvoudige favorieten zoals Auberginekoekjes en Gnocchi met spinazie en ricotta tot ingewikkeldere gerechten zoals Gemarineerde langoustines en Polpettes met mozzarella en tomaat
Laat u inspireren door de mooie foto’s, de duidelijke recepten en het overzicht van ingrediënten… en laat daarna de Italiaanse zon in uw huis doordringen.
Boek bekijken

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 450.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten €3,75. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.