Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekenbinder.


 

Meulenbelt, A. (red) Tot de auteurs in deze bloemlezing behoren Amira Hass, Uri Avneri, Gideon Levy, Ilan Pappé, Menachim Klein, Jeff Halper, Michael Warschawsky en Tanya Reinhart. - Een spiegel liegt niet / andere stemmen uit Israel

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Meulenbelt, A. (red) Tot de auteurs in deze bloemlezing behoren Amira Hass, Uri Avneri, Gideon Levy, Ilan Pappé, Menachim Klein, Jeff Halper, Michael Warschawsky en Tanya Reinhart. - Een spiegel liegt niet / andere stemmen uit Israel
Schrijver: Meulenbelt, A. (red) Tot de auteurs in deze bloemlezing behoren Amira Hass, Uri Avneri, Gideon Levy, Ilan Pappé, Menachim Klein, Jeff Halper, Michael Warschawsky en Tanya Reinhart.
Titel: Een spiegel liegt niet / andere stemmen uit Israel
ISBN: 9789054600862
Uitgever: bulaaq
Bijzonderheid: 2002 Paperback / softback, goede staat
Prijs: € 5,00
Meer info Terwijl het Palestijns-Israëlische conflict escaleert, horen we weinig meer van de Israëlische vredesbeweging. Israëlisch links ziet in dat een Palestijnse staat onvermijdelijk is, maar nu vrede verder weg lijkt dan ooit, zwijgt links in alle talen.
Er is echter een kleine groep Israëlische intellectuelen en activisten ' niet meer dan een paar honderd ' die niet aflaat aan te dringen op de beëindiging van de bezetting en de oorlog tegen de Palestijnen. Zij wijzen erop dat Israël zelf het geweld over zich afroept door zijn harde bezettingspolitiek, door nog meer nederzettingen te bouwen en op grote schaal de mensenrechten te schenden.
Zij vormen een strijdbare groep mensen die via alle mogelijke kanalen hun stem laten horen om hun landgenoten tot rede te brengen en Europa te manen stelling te nemen. Zij zijn de klokkenluiders, de luizen in de pels van de overheid, en misschien ook wel het morele ankerpunt van de Israëlische samenleving. Voor de Palestijnen in de Bezette Gebieden zijn zij een morele troost, voor Europa een waarschuwing: wil Europa hieraan medeplichtig zijn?

Anja Meulenbelt, die deze boze bundel samenstelde en de inleiding schreef, heeft de afgelopen jaren talrijke artikelen en een aantal boeken geschreven over het conflict, waaronder De tweede intifada (Van Gennep, 2001), Het beroofde land (Van Gennep, 2000) en Dagen in Gaza (Van Gennep, 1995). Zij geeft leiding aan een Nederlands-Palestijnse humanitaire organisatie in Gaza.

Tot de auteurs in deze bloemlezing behoren Amira Hass, Uri Avneri, Gideon Levy, Ilan Pappé, Menachim Klein, Jeff Halper, Michael Warschawsky en Tanya Reinhart.
Boek bekijken

boekenbinder uit Egmond-Binnen

particulier

Logo boekenbinder

Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.

De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.