Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenweb.


 

Huebner, D. - Wat kun je doen als je te snel boos wordt?; een help-oefenboek voor kinderen

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Huebner, D. - Wat kun je doen als je te snel boos wordt?; een help-oefenboek voor kinderen
Schrijver: Huebner, D.
Titel: Wat kun je doen als je te snel boos wordt?; een help-oefenboek voor kinderen
ISBN: 9789085605553
Uitgever: Niño
Bijzonderheid: 2009, 95pp, paperback, Conditie: redelijk
Prijs: € 4,00
€ 3,65
Meer info Het boek is gebruikt en er zijn dan ook zichtbare gebruikssporen. De randjes van de paperback zijn lucht beschadigd en er is lichte waterschade aan de bladzijdes. Verder zijn de pagina's nog helemaal in orde.

Effectief werkboek om boosheid bij kinderen te verminderen.

Kinderen hebben de neiging om boosheid te ervaren als iets wat hun overkomt. Ze vinden het niet leuk wat iemand zegt of doet en BAM! ze worden boos. Wat kun je doen als je te snel boos bent helpt kinderen deze passieve reactie op boosheid te veranderen. Het leert hun een nieuwe manier om over boosheid na te denken, en geeft hun gereedschappen die ze kunnen gebruiken om minder fel te reageren als er iets fout gaat. Duidelijke stap-voor-stap instructies en opdrachten om te tekenen en te schrijven helpen kinderen zich nieuwe vaardigheden aan te leren die samenhangen met het verminderen van hun probleem. Wat kun je doen als je te snel boos bent verschijnt in een serie help-oefenboeken voor kinderen in de basisschoolleeftijd. De auteur, Dawn Huebner, Ph.D., is klinisch psycholoog in Exeter, New Hampshire. Ze heeft zich gespecialiseerd in de behandeling van kinderen en hun ouders. Doelgroep: ouders en kinderen met overzichtelijke problemen; therapeuten; kindercounselors en iedereen die professioneel met kinderen werkt.
Boek bekijken

Boekenweb uit Eelde

particulier

Logo Boekenweb

Welkom bij Boekenweb. Hier verkoop ik tweedehands (kinder)boeken voor een mooie prijs. Losse boeken verkoop ik voor een vaste prijs. Mocht u meerdere boeken willen kopen van dezelfde serie dan is onderhandeling over de prijs mogelijk. Stuurt u mij vooral een bericht. Voor vragen ben ik beschikbaar.
Let op: als u meerdere boeken wil bestellen bij Boekenweb dan betaald u één verzendprijs. U betaald dan NIET voor elk boek individueel verzendkosten.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.