Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Uffelen, Tilly van, Dijkshoorn, Peter - Jij hebt de sleutel - Naar humane jeugdhulp zonder separeren

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Uffelen, Tilly van, Dijkshoorn, Peter - Jij hebt de sleutel - Naar humane jeugdhulp zonder separeren
Schrijver: Uffelen, Tilly van, Dijkshoorn, Peter
Titel: Jij hebt de sleutel - Naar humane jeugdhulp zonder separeren
ISBN: 9789492649089
Uitgever: BreinDok
Bijzonderheid: 2019 120pp Paperback / softback
Prijs: € 24,75
Gratis
Meer info

Annotatie

Een belangrijk boek over hoe te stoppen met separeren en betere jeugdhulp te bieden. Voor beleidsmakers, bestuurders, behandelaars, ouders en ervaringsdeskundigen.

Flaptekst

Dit boek is het is het verhaal van jongeren, ouders, behandelaars, psychiaters, bestuurders en andere mensen die willen dat er in de jeugdhulp nooit meer gesepareerd wordt omdat het schadelijk en traumatisch is en jongeren zieker maakt.
Separeren van kinderen en jongeren in Nederland gebeurt nog dagelijks terwijl het niet hoeft. In Nederland laten enkele jeugdhulporganisaties al langer zien dat er betere manieren zijn om jeugdigen die een gevaar voor zichzelf of de omgeving vormen te helpen. Accare besloot in 2006 als eerste jeugdhulporganisatie om ermee te stoppen.
Nu staan álle jeugdhulporganisaties voor deze uitdaging. Maar hoe doe je dat? Wat is daarvoor nodig? Wie draagt het risico? En welke sleutel heb jij zelf als groepsleider, behandelaar, bestuurder, raadslid of wethouder? In dit boek vertellen betrokkenen van Accare over hun ervaringen, de tegenslagen en de successen. Het was een intens proces, dat veel heeft gevraagd van alle betrokkenen. Ze hielden het vol door steeds terug te keren naar de overtuiging dat separeren inhumaan en onnodig is. Met dit boek willen ze inspireren en motiveren om samen te werken aan humane jeugdhulp zonder separeren. Het kan!


“Ik zat in de separeer om rustig te worden maar ik werd alleen maar wanhopiger. Dan heb je iemand nodig die een arm om je heen slaat en gewoon met je praat. Ik werd overspoeld door emoties van diepe wanhoop in een setting waar je er niets mee kunt.”

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten Belgiƫ 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.