Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Sahler, Martina - De tsarina en de filosoof - Sint-Petersburg, 1762. Is de wereld klaar voor een Duitse vrouw op de Russische troon?

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Sahler, Martina - De tsarina en de filosoof - Sint-Petersburg, 1762. Is de wereld klaar voor een Duitse vrouw op de Russische troon?
Schrijver: Sahler, Martina
Titel: De tsarina en de filosoof - Sint-Petersburg, 1762. Is de wereld klaar voor een Duitse vrouw op de Russische troon?
ISBN: 9789022590287
Uitgever: Boekerij
Bijzonderheid: 2022 416pp Paperback / softback
Prijs: € 20,99
Gratis
Meer info

Flaptekst

Een grootse, meeslepende roman over een fascinerende persoon uit de geschiedenis: tsarina Catharina de GroteNa een succesvolle staatsgreep kroont de jonge Catharina zichzelf tot tsarina. Ze wil het werk van Peter de Grote voortzetten en wil Rusland hervormen naar westers model. De wereld houdt zijn adem in: is een Duitse op de Russische troon wel te vertrouwen? De koning van Pruisen stuurt zijn onderdaan, de filosoof Stephan Mervier, als spion naar Sint-Petersburg om de plannen van de tsarina te achterhalen. Mervier is onder de indruk van Catharina’s slimheid en charisma, maar walgt ervan dat ze de lijfeigenen aan hun lot overlaat en ook andere misstanden koppig laat voortbestaan. Weliswaar zet Catharina zich in voor vooruitgang, onderwijs en wetenschap, maar ze regeert ook met de harde hand van een despoot. De onderdrukten komen in opstand en Mervier is geneigd zich achter hen te scharen. Maar niemand verraadt ongestraft de grote tsarina.De pers over De stad van de tsaar‘Ik heb deze mooi uitgevoerde roman met zo veel plezier gelezen dat ik erg hoop op een vervolg. De stad van de tsaar haalt vergeten geschiedenis op een levendige, boeiende manier boven water.’ Nederlands Dagblad‘Tegen de achtergrond van vele levens krijgt Sint-Petersburg vorm.’ Boekenkrant, tip‘Een mooie doorsnede van de toenmalige samenleving.’ NBD Biblion

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten Belgiƫ 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.